Najít vlak ze stanice Zábřeh do stanice Kolín

Oficiální partner

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet


Získejte levný pronájem automobilu v

Podrobnosti o cestě

Nejlepší cena 271,24 Kč
Délka cesty 1 hod 11 min
Spojení za den 3
První odjezd 16:38
Poslední odjezd 17:38
Vzdálenost 121 km

Porovnejte nejlepší ceny vlak od Zábřeh do Kolín.

S virail můžete porovnávat ceny vlaků od Zábřeh do Kolín v mrknutí oka. To, co potřebujete, je jen vybrat datum, kdy jste v plánu odejít, a pokud chcete, třídit a filtrovat výsledky podle ceny a času. Chcete-li si objednat ideální cestu, bude virail vás přesměruje přímo na internetových stránkách poskytovatele, za mimořádně bezpečný nákup.

Kolik je nejlevnější jízdenka na vlak z Zábřeh Kolín?

Při rezervaci v předstihu, můžete najít levné jízdenky na vlak z Zábřeh Kolín z 271,24 Kč. Nicméně, jízdenky pro tuto trasu náklady v průměru kolem 271,24 Kč.

Které společnosti slouží trasu z Zábřeh Kolín?

Virail najde nabídky od mnoha železničních společností v Evropě i ve zbytku světa. Například, že vám ukazuje možné vlakové spoje z Zábřeh Kolínnabízené FlixTrain.

Flixtrain patří do FlixBus vedoucí autobusové společnosti a byl představen jako nový low-cost železniční dopravy, v současné době působí v Německu s trasami Berlin-Stuttgart a Hamburk, Kolín nad Rýnem.

Vlaky ze stanice Zábřeh do stanice Kolín

Jak dlouho je třeba se dostat do Kolín vlakem?

Bude trvat 1 hod 11 min dosáhnout Kolín. Nejdříve Vlak odjíždí Zábřeh na 16:38, přičemž poslední z nich odchází na 17:38.

Jaké jsou odletové a příletové stanice v Zábřeh a Kolín?

Můžete jet vlakem do Kolín na Zábřeh, která dorazí Kolín.

Při cestování vlakem, nikdy zapomenout, aby si lístek s sebou: ujistěte se, že jej vytisknout předem nebo stahovat mobilní verzi pokud je to dovoleno.

Vzhledem k tomu, že cesta mezi Zábřeh a Kolín je relativně krátká, můžete zvážit sdílení automobilů nebo autobusem jako alternativní způsoby dopravy s nejlevnějšími cenami a podobných trvání.