Vlak Vídeň - Buchs SG ceny od 971,83 Kč

Začínat od
971,83 Kč
Objevit

Vídeň až Buchs SG od vlak

Cesta z Vídeň do Buchs SG za vlak je 529,27 km a trvá 8 h 15 min. Denně jede 39 spojů, přičemž první odjíždí v 5:08 a poslední v 21:27. Je možné cestovat z Vídeň na Buchs SG pomocí vlak již za 971,83 Kč nebo až za 4 228,30 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 971,83 Kč.

Nejnižší cena971,83 Kč
Doba trvání cesty8 h 15 min
Připojení za den39
Nejnižší cena971,83 Kč
Nejvyšší cena4 228,30 Kč
První odjezd5:08
Poslední odjezd21:27
Vzdálenost529,27 km
OdjezdVídeň
PříjezdBuchs SG
NosičeDB - Regionalbahn, DB - IntercityVíce

Vlak Vstupenky od Vienna do Buchs SG

Datum odletu
pondělí 11. pro 2023

Nejlepší nabídky na vlak z Vídeň Buchs SG na virail.

Virail dělá každou cestu snazší: jediná věc, kterou budete muset udělat, je zadat datum vaší cesty od Vídeň do Buchs SG. Poté budete moci najít perfektní volbu pro filtrováním a řazení výsledků podle ceny a odjezd vaši cestu. Virail také automaticky přesměrovat na webové stránky poskytovatele dokončit svou rezervaci.

Jaký je nejlevnější cena za jízdenky na vlak do Buchs SG?

V průměru jízdenky z Vídeň Buchs SG nákladů 2 414,22 Kč, ale pokud si můžete rezervovat předem, nebo zvolit méně populární datum a čas, můžete najít levné jízdenky na vlak z 971,83 Kč.

Které společnosti slouží trasu z Vídeň Buchs SG?

Mezi všemi virail partnerů, budete mít také možnost cestovat s , sloužící vlakové cesty mezi Vídeň a Buchs SG.

V kolik vlaků, které mají Buchs SG dovolené a jak dlouho je cesta?

Bude trvat 8 h 15 min dosáhnout Buchs SG. Nejdříve Vlak odjíždí Vídeň na 5:08, přičemž poslední z nich odchází na 21:27. S nejrychlejším připojením budete v Buchs SG v 6 h 30 min, ale v průměru trvá 8 h 15 min. První vlak zamířil do Buchs SG je 5:08, přičemž poslední z nich opustí Vídeň na 21:27.

Které stanice slouží k železniční trati Vídeň - Buchs SG?

Vlaky do Buchs SG může odejít z a dospět .

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Vienna do Buchs SG

Levné vstupenky vlak od Vídeň do Buchs SG
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Vídeň do Buchs SG.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Vídeň do Buchs SG, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Vídeň na Buchs SG.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle

Nejlepší čas pro rezervaci cestování Vienna až Buchs SG

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Vídeň do Buchs SG

Nejlevnější vlakové jízdenky Vídeň - Buchs SG lze najít za cenu 1 247,06 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 1 506,37 Kč. Nejdražší lístek může stát až 2 025,25 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Buchs SG vlakem

Pokud cestujete do Buchs SG vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Vlaky Eurocity (EC) jsou speciálně navrženy pro cestování na krátké a dlouhé vzdálenosti a spojují velká města v různých evropských zemích v rámci rozsáhlé mezinárodní vlakové dopravy. Vlaky Eurocity (EC) provozuje řada národních železničních společností po celé Evropě, včetně Deutsche Bahn (Německo), SNCF (Francie), Trenitalia (Itálie), SBB (Švýcarsko) a ÖBB (Rakousko). Služba Eurocity (EC) nabízí pravidelné jízdní řády a pohodlné spojení mezi významnými městy, jako je Paříž, Berlín, Milán a Vídeň.

ÖBB Nightjet, provozovaný Rakouskými spolkovými drahami (ÖBB), nabízí noční cestování vlakem mezi velkými evropskými městy a poskytuje pohodlný a pohodlný způsob, jak cestovat v noci. Vlaky Nightjet jsou vybaveny spacími kabinami, lehátky a sedadly, které cestujícím nabízejí pohodlný a pohodlný způsob cestování na dlouhé vzdálenosti, když spí. Služba funguje po celém Rakousku a rozšiřuje se do sousedních zemí, jako je Německo, Švýcarsko, Itálie a Česká republika.

ÖBB je zkratka pro Österreichische Bundesbahnen, což jsou rakouské spolkové dráhy. ÖBB provozuje osobní vlakovou dopravu po celém Rakousku i mimo něj, se spojením do sousedních zemí, jako je Německo, Švýcarsko, Itálie a Česká republika. ÖBB je známá svými kvalitními službami, moderními vlaky a rozsáhlou železniční sítí.

Regional Express (Rex) je australská letecká společnost, která provozuje pravidelné regionální lety do více než 60 destinací po celé Austrálii. Letecká společnost byla založena v roce 2002 a sídlí v Mascotu v Novém Jižním Walesu. Rex provozuje flotilu více než 60 letadel, včetně turbovrtulových Saab 340 a Boeingů 737-800NG. Letecká společnost se zaměřuje především na poskytování cenově dostupné letecké dopravy regionálním komunitám se silným důrazem na bezpečnost, spolehlivost a služby zákazníkům. Rex také nabízí věrnostní program Rex Business Flyer a má partnerství s dalšími leteckými společnostmi, jako jsou Qantas a Virgin Australia.

Regionalbahn je typ vlakové dopravy v Německu, která funguje na regionálních trasách a spojuje menší města s většími. Tyto vlaky jsou obvykle pomalejší než meziměstské vlaky, ale mají více zastávek a jsou cenově dostupnější. Vlaky Regionalbahn provozují různé společnosti, včetně Deutsche Bahn, a nabízejí jednodenní a vícedenní jízdenky. Vlaky často využívají dojíždějící a turisté, kteří chtějí poznávat venkov a menší města.

I když nejsou tak rychlé jako vysokorychlostní vlaky ICE, vlaky InterCity Deutsche Bahn se mohou pochlubit rychlostí až 200 km/h a nabízejí prostorné vagóny a možnosti stravování. Tyto vlaky fungují na mnoha německých trasách, jako je Kolín-Hamburk, a také do mezinárodních destinací, včetně Amsterdamu a Lucemburska. Na některých trasách jezdí dokonce dvoupatrové vlaky.

Typy vstupenek a zařízení od Vídeň do Buchs SG

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje EuroCity, Nightjet a DB - Intercity při cestování z Vídeň na Buchs SG.

Second Class

S vlaky Eurocity Deutsche Bahn vám jízdenka druhé třídy zaručí cenově dostupnější cestu. Během cesty máte přístup k základním zařízením, jako jsou elektrické zásuvky, klimatizace a barový vozík.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

First Class

Pokud si přejete pozvednout svůj zážitek z cestování na klidnějším místě s doplňkovými službami, jako jsou nastavitelná sedadla, více místa pro nohy, cateringové služby a výběr sedadel, můžete se rozhodnout pro jízdenky první třídou ve vlacích Eurocity Deutsche Bahn.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Couchette

Tyto jízdenky poskytují cenově dostupnější možnost cestování přes noc, s palandami ve sdílených kupé, které pojmou až 6 cestujících.
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Seated carriage

Tyto jízdenky jsou ideální pro kratší cesty během dne s pohodlnými sedadly v klimatizovaných vagónech.
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Sleeper cabin

Jedná se o nejpohodlnější letenky Nightjet, které obsahují jedno, dvou nebo třílůžkové kupé s postelemi, přikrývkami a polštáři pro dobrý spánek.
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Second Class

Ve vlacích SBB Intercity je kromě základního vybavení pro jízdenku druhé třídy k dispozici rodinná zóna speciálně navržená tak, aby nabídla pohodlí rodinám s dětmi. Pokud dostanete během cesty hlad, můžete si pochutnat na chutných jídlech v restauračním voze.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

First Class

V první třídě SBB Intercity můžete těžit z osobní elektrické zásuvky, pohodlnějších sedadel a většího zavazadlového prostoru. Některé IC vlaky také nabízejí klidné zóny a obchodní zóny.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Deutsche Bahn postupně přidává do svých EC vlaků bezplatnou WiFi.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
EC vlaky DB obsahují nedávno aktualizované vozy vybavené elektrickými zásuvkami.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Ve vlacích DB Eurocity si můžete vzít libovolné množství zavazadel bez omezení. Skladujte malé tašky buď ve stropních stojanech nebo pod sedadly. Pro větší zavazadla použijte přihrádky v přihrádkách nebo v blízkosti vnějších dveří.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Služba mobility pomáhá při nastupování, vystupování a přestupu vlakem. Zaměstnanci jsou navíc připraveni řešit jakékoli dotazy nebo poskytnout podporu pro zajištění hladké cesty.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Ve vlacích EC můžete povečeřet v palubní restauraci nebo si dát něco rychlého z bistra. Cestující první třídy dostanou na svém sedadle jídlo zdarma. DB nabízí rozmanité možnosti stravování z místních zdrojů, včetně vegetariánských a veganských možností.
air_con Klimatizace open icon close icon
EC vlaky DB se nyní mohou pochlubit modernizovanými vozy s klimatizací.
wifi WiFi open icon close icon
Služba Wifi je momentálně na Nighthet nedostupná.
quiet_zone Tichá zóna open icon close icon
Soukromé kupé jsou k dispozici na ÖBB Nightjets. V lehátkových vozech může cestovat 1-6 osob (1-3 dospělí; max. 5 dětí do 14 let) za nízkou pevnou sazbu. Pro pohodlí všech je navíc od 22:00 do 8:00 vynucený klid. Hlavní světla v lůžkových a lehátkových sekcích by v tomto období měla být zhasnutá.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Kromě standardních zásuvek nabízí nový Nightjet USB nabíjecí a indukční nabíjecí stanice.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Při cestování vlakem ÖBB Nightjet máte povoleno zkontrolovat pouze jeden kufr a jedno příruční zavazadlo. Zajistěte, aby byla vaše zavazadla uložena tak, aby neobtěžovala a nepřekážela ostatním. Pamatujte na zásady pro úschovu zavazadel: Snadno skladné předměty by měly být umístěny v horních přihrádkách, zatímco objemnější zavazadla by měla být umístěna pod sedadlem nebo do určených přihrádek. Vždy udržujte průchody, dveře a únikové cesty volné pro bezpečnost všech.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Některé trasy nabízejí autobusy s oddíly pro vozíčkáře a nedalekými toaletami, které pojmou cestující s invalidním vozíkem a doprovod.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Cestující denním autobusem si mohou od palubního personálu zakoupit občerstvení a nápoje. Držitelé lehátkových lístků dostanou minerální vodu a vídeňskou snídani. Cestující v lůžkové kabině si mohou vychutnat welcome drink, večerní svačinu, minerální vodu a přizpůsobenou snídani. Konkrétní dietní požadavky na jídla Nightjet by měly být zaslány e-mailem alespoň 72 hodin před odletem.
air_con Klimatizace open icon close icon
Každé kupé v lůžkových, lehátkových a sedačkových vozech má individuální ovládání klimatizace.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
Na Nightjetech spojujících Německo, Rakousko a Švýcarsko jsou kola vítána se specifickou jízdenkou a rezervací. ÖBB Nightjet také umožňuje položky jako kočárky a hudební nástroje. Využijte službu ÖBB pro přepravu kol po Rakousku. Skládací kola jsou zdarma, pokud jsou do 110 cm x 80 cm x 40 cm. Zajistěte nabití baterií elektrokol a uvědomte si, že kola nemohou být v autobusech během přerušení železniční dopravy.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Všechna sedadla v obou třídách mají elektrické zásuvky ve vlacích DB IC.
wifi WiFi open icon close icon
Deutsche Bahn zavádí ve svých IC vlacích bezplatnou Wi-Fi a některé již tuto službu nabízejí.
luggage Zavazadlo open icon close icon
V IC vlacích si můžete vzít libovolné množství zavazadel bez omezení. Skladujte malé tašky buď ve stropních stojanech nebo pod sedadly. Pro větší zavazadla použijte přihrádky v přihrádkách nebo v blízkosti vnějších dveří.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Služba mobility Deutsche Bahn poskytuje asistenci při nastupování, vystupování a přesunu vlakem. Zaměstnanci jsou připraveni odpovědět na otázky a zajistit hladký průběh cesty.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Ve vlacích DB IC je k dispozici restaurace na jídlo nebo bistro na občerstvení. Můžete jíst v bistru nebo na svém místě. Cestující první třídy dostanou jídlo zdarma na svém místě. Nabídka se mění, ale vždy má místní jídlo, včetně vegetariánských a veganských možností.
air_con Klimatizace open icon close icon
Meziměstské vlaky mají klimatizované úseky.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
U vlaků IC je pro jízdní kola vyžadována jízdenka a rezervace s cenou rezervace. Kola jsou obvykle uložena ve vagónech druhé třídy, i když vaše sedadlo může být jinde.
Služby na palubě DB - Regionalbahn, DB - Intercity, Cityjet Express od Vídeň do Buchs SG
Porovnejte služby na palubě při cestování z Vídeň do Buchs SG pomocí train.
Vybavení DB - Regionalbahn DB - Intercity Cityjet Express DB - Regional Express Nightjet EuroCity ÖBB Schienenersatzverkehr Railjet
quiet_zone Tichá zóna check cross check check check check check check check
wifi WiFi check check check check check check check check check
power_sockets Elektrické zásuvky check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check cross cross check check check cross check
accessibility Přístupnost check cross check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití check check check check check check check check check
air_con Klimatizace check cross check check check check check check check
bicycle Jízdní kolo check cross check check check check check check check
sleeper_couchette Spáč check cross check check check check check check check

Vídeň až Buchs SG Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
37.05kg
Autobus
39.69kg
Let
105.85kg
Auto
84.68kg
Jaké jsou emise CO2 pro Vídeň až Buchs SG vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Vídeň a Buchs SG jsou 37.05kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Vídeň a Buchs SG? Jízdou vlakem mezi Vídeň a Buchs SG ušetříte 68.8kg emisí CO2 oproti letu, 2.64kg oproti autobusu a 47.63kg oproti autu.

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Vídeň do Buchs SG?
Tiket vlak od Vídeň do Buchs SG je 2 414,22 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 971,83 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Vídeň do Buchs SG?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Vídeň do Buchs SG, je 971,83 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Vídeň a Buchs SG krát vlak?
Vídeň až Buchs SG je 529,27 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Vídeň a Buchs SG?
Vídeň až Buchs SG je v průměru 8 h 15 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 6 h 30 min.
Jaké společnosti působí od Vídeň do Buchs SG?
Vídeň až Buchs SG je pokryta operátory 11. Na Virail DB - Regionalbahn, DB - Intercity, Cityjet Express, Go-Ahead Bayern, DB - Regional Express, ÖBB - Railjet Xpress, Nightjet, EuroCity, ÖBB, ÖBB - InterCity Express (ICE), Schienenersatzverkehr, Railjet můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Vídeň na Buchs SG?
Vídeň až Buchs SG má průměrně 39 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Vídeň do Buchs SG?
První vlak z Vídeň na Buchs SG odlétá v 5:08. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Vídeň na Buchs SG?
Nejnovější vlak z Vídeň na Buchs SG odjíždí v 21:27. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Vídeň do Buchs SG?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 971,83 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Vídeň na Buchs SG?
V průměru existuje 4 od Vídeň až po Buchs SG.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Vídeň do Buchs SG by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Vídeň a Buchs SG je 6 h 30 min.
Existuje přímé vlak z Vídeň na Buchs SG?
Ano, mezi Vídeň a Buchs SG je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Vídeň až Buchs SG od vlak?
Cesta vlak od Vídeň k Buchs SG vytváří emise CO2 37.05kg.

Přejděte na místní z Vídeň

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Vídeň

Mezinárodní trasy z Vídeň a blízkých oblastí

Další destinace od Vídeň

Další oblíbené trasy