Vlak Düsseldorf - Kolín nad Rýnem ceny od 67,47 Kč

23/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes 124,22 Kč
Zítra 99,37 Kč
2 dny 96,94 Kč
3 dny 96,94 Kč

Düsseldorf až Kolín nad Rýnem od vlak

Cesta z Düsseldorf do Kolín nad Rýnem za vlak je 34,33 km a trvá 0 h 30 min. Denně jede 13 spojů, přičemž první odjíždí v 0:02 a poslední v 21:48. Je možné cestovat z Düsseldorf na Kolín nad Rýnem pomocí vlak již za 67,47 Kč nebo až za 681,50 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 67,47 Kč.

Nejnižší cena67,47 Kč
Doba trvání cesty0 h 30 min
Připojení za den13
Nejnižší cena67,47 Kč
Nejvyšší cena681,50 Kč
První odjezd0:02
Poslední odjezd21:48
Vzdálenost34,33 km
OdjezdDüsseldorf
PříjezdKolín nad Rýnem
NosičeFlixBus, National ExpressVíce

Vlak Vstupenky od Düsseldorf do Kolín nad Rýnem

Datum odletu
úterý 23. čvc 2024

Levné jízdenky od Düsseldorf do Kolín nad Rýnem na virail.

Nalezení perfektního vlakové spojení nebylo nikdy tak snadné: díky virail, budete moci porovnat stovky nabídek najednou pouhým zasunutím datum cesty. Prostřednictvím různých cenových a odjezdu filtry, budete mít možnost omezit výsledky a najít ideální řešení. Rezervační probíhá na internetových stránkách poskytovatele, ke kterému se bude automaticky přesměrován.

Kolik jsou jízdenky z Düsseldorf Kolín nad Rýnem?

Průměrná cena jízdenky na vlak z Düsseldorf Kolín nad Rýnem je 157,83 Kč. Nicméně, budete moci najít levnější vstupenky, pokud si rezervovat předem, nebo pokud může být flexibilní s vašimi daty: nejlevnější jízdenky od Düsseldorf do Kolín nad Rýnem může být kolem 67,47 Kč.

Které společnosti slouží trasu z Düsseldorf Kolín nad Rýnem?

Mezi všemi virail partnerů, budete mít také možnost cestovat s , sloužící vlakové cesty mezi Düsseldorf a Kolín nad Rýnem.

Když jsou Frist a poslední vlaky z Düsseldorf Kolín nad Rýnem plánované?

Tyto vlaky, které jezdí mezi Düsseldorf a Kolín nad Rýnem vzít 0 h 30 min. První vlak odjíždí v 0:02, přičemž poslední z nich je v 21:48 Zatímco první vlak do Kolín nad Rýnem odjíždí v 0:02, poslední z nich je naplánováno na 21:48. Průměrná doba trvání cesty je 0 h 30 min, ale nejrychlejší vlaky mohou dostat vás do Kolín nad Rýnem v 0 h 21 min.

Které stanice jsou podávány na vlaky jedoucí z Düsseldorf Kolín nad Rýnem?

Můžete jet vlakem do Kolín nad Rýnem na Düsseldorf,Sonnenstraße, Düsseldorf,Markenstraße, Düsseldorf,Fuldaer Straße, Düsseldorf,Duesseldorf Airport,Eichelstraße, Düsseldorf,Benrath Btf, Düsseldorf, která dorazí Köln, Hbf,Koeln Messe/deutz,Köln-Mülheim ,Cologne Bonn Airport.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Düsseldorf do Kolín nad Rýnem

Levné vstupenky vlak od Düsseldorf do Kolín nad Rýnem
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Düsseldorf do Kolín nad Rýnem.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Düsseldorf do Kolín nad Rýnem, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Düsseldorf na Kolín nad Rýnem.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Düsseldorf až Kolín nad Rýnem

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Vlakové společnosti mohou účtovat vyšší ceny jízdenek, když se blíží datum odjezdu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 70,15 Kč do 152,47 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 54%!

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Düsseldorf do Kolín nad Rýnem

Nejlevnější vlakové jízdenky Düsseldorf - Kolín nad Rýnem lze najít za cenu 96,45 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 110,64 Kč. Nejdražší lístek může stát až 136,64 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Kolín nad Rýnem vlakem

Pokud cestujete do Kolín nad Rýnem vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

FlixBus, společnost provozující dálkovou autobusovou dopravu, působí v Evropě i ve Spojených státech. Společnost byla založena v roce 2013 a stala se jedním z největších autobusových dopravců v Evropě, který spojuje více než 2 500 destinací ve 30 zemích. FlixBus pocházející z Německa se rychle rozšířil do sousedních zemí včetně Francie, Itálie, Dánska, Nizozemska a Chorvatska a zároveň nabízí pravidelné linky do Norska, Španělska a Anglie. S dostupnými tarify a pohodlným vybavením, jako je bezplatné Wi-Fi, elektrické zásuvky a palubní toalety, poskytuje FlixBus pohodlné a příjemné cestování.

Flixtrain je evropská nízkonákladová osobní železniční služba, která nabízí cenově dostupné a pohodlné cestování vlakem do různých destinací po celém Německu. Vlastní a provozuje ji FlixMobility, mateřská společnost FlixBus, což je oblíbená autobusová doprava v Evropě. Flixtrain jezdí na několika trasách, mimo jiné z Berlína do Stuttgartu, Berlína do Kolína nad Rýnem a Hamburku do Kolína nad Rýnem.

National Express je britská nadnárodní společnost veřejné dopravy, která provozuje autobusovou a železniční dopravu ve Velké Británii, Evropě, severní Africe a Severní Americe. Společnost byla založena v roce 1972 a sídlí v Birminghamu ve Velké Británii. National Express provozuje flotilu více než 1 600 autobusů, které obsluhují více než 900 destinací po celé Velké Británii. Společnost také provozuje železniční služby ve Spojeném království, včetně franšízy East Anglia.

Typy vstupenek a zařízení od Düsseldorf do Kolín nad Rýnem

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje FlixTrain při cestování z Düsseldorf na Kolín nad Rýnem.

Standard

Standardní jízdenka na FlixTrain je běžná jízdenka / jízdenka druhé třídy. Standardní jízdenka Flixtrain vám nabízí pohodlné sedadlo, zaručenou Wi-Fi, přístup k elektrickým zásuvkám a jedno příruční a jedno odbavené zavazadlo s omezením velikosti.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Připojte se bez námahy na FlixTrain a užijte si bezplatné Wi-Fi, ať už doháníte práci, chatujete nebo prostě jen prohlížíte.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Udržujte svá zařízení nabitá a připravená. Sedadla FlixTrain jsou vybavena napájecími zásuvkami a zásuvkami USB.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Pro vaši bezpečnost a pohodlí všech na palubě vám FlixBus umožňuje vzít si s sebou jedno příruční zavazadlo, které by se mělo vejít pod sedadlo nebo do přihrádky nad hlavou. Máte také povoleno jedno odbavené zavazadlo, ale ujistěte se, že jej můžete naložit a vyložit sami a uložit v prostoru nad hlavou nebo pod sedadlem. Ujistěte se, že vaše zavazadlo není objemné nebo nepředstavuje riziko pro ostatní. Pamatujte, že je na vás, abyste měli během cesty přehled o svých věcech.
accessibility Přístupnost open icon close icon
FlixTrain upřednostňuje pohodlí pro všechny. Cestující, kteří mají problémy s mobilitou, si mohou rezervovat vyhrazená místa a využít bezplatnou přepravu skládacích invalidních vozíků a pomůcek pro mobilitu. Obraťte se na FlixTrain pro jakoukoli potřebnou pomoc.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
I když FlixTrain nenabízí palubní stravování, můžete si vzít s sebou vlastní občerstvení a nápoje.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
S FlixTrain si můžete zabalit další zavazadlo, ale je dobré si ho zarezervovat včas, protože kapacita vlaku je omezená. Máte sportovní vybavení nebo velký hudební nástroj? Jsou také vítáni, i když může být účtován příplatek. Pokud jedete na kole, můžete své kolo zaparkovat na konkrétních místech za pouhých 9 EUR, ale ujistěte se, že má standardní velikost a neobsahuje další příslušenství. Nezapomeňte si včas rezervovat místo pro své kolo, protože místo se rychle plní
Služby na palubě FlixBus, National Express, FlixTrain od Düsseldorf do Kolín nad Rýnem
Porovnejte služby na palubě při cestování z Düsseldorf do Kolín nad Rýnem pomocí train.
Vybavení FlixBus National Express FlixTrain DB - InterCity Express (ICE)
wifi WiFi check check check check
power_sockets Elektrické zásuvky check check check check
luggage Zavazadlo check check check check
food_and_drink Jídlo a pití check check check check
air_con Klimatizace check check check check
quiet_zone Tichá zóna cross check check check
accessibility Přístupnost cross check check check
bicycle Jízdní kolo cross check check check
sleeper_couchette Spáč cross check check check

Düsseldorf až Kolín nad Rýnem Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
2.4kg
Autobus
2.57kg
Let
6.87kg
Auto
5.49kg
Jaké jsou emise CO2 pro Düsseldorf až Kolín nad Rýnem vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Düsseldorf a Kolín nad Rýnem jsou 2.4kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Düsseldorf a Kolín nad Rýnem? Jízdou vlakem mezi Düsseldorf a Kolín nad Rýnem ušetříte 4.47kg emisí CO2 oproti letu, 0.17kg oproti autobusu a 3.09kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Düsseldorf do Kolín nad Rýnem?
Tiket vlak od Düsseldorf do Kolín nad Rýnem je 157,83 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 67,47 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Düsseldorf do Kolín nad Rýnem?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Düsseldorf do Kolín nad Rýnem, je 67,47 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Düsseldorf a Kolín nad Rýnem krát vlak?
Düsseldorf až Kolín nad Rýnem je 34,33 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Düsseldorf a Kolín nad Rýnem?
Düsseldorf až Kolín nad Rýnem je v průměru 0 h 30 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 0 h 21 min.
Jaké společnosti působí od Düsseldorf do Kolín nad Rýnem?
Düsseldorf až Kolín nad Rýnem je pokryta operátory 3. Na Virail FlixBus, National Express, FlixTrain, DB - InterCity Express (ICE) můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Düsseldorf na Kolín nad Rýnem?
Düsseldorf až Kolín nad Rýnem má průměrně 13 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Düsseldorf do Kolín nad Rýnem?
První vlak z Düsseldorf na Kolín nad Rýnem odlétá v 0:02. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Düsseldorf na Kolín nad Rýnem?
Nejnovější vlak z Düsseldorf na Kolín nad Rýnem odjíždí v 21:48. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Düsseldorf do Kolín nad Rýnem?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 67,47 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Düsseldorf na Kolín nad Rýnem?
V průměru existuje 13 od Düsseldorf až po Kolín nad Rýnem.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Düsseldorf do Kolín nad Rýnem by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Düsseldorf a Kolín nad Rýnem je 0 h 21 min.
Existuje přímé vlak z Düsseldorf na Kolín nad Rýnem?
Ano, mezi Düsseldorf a Kolín nad Rýnem je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Düsseldorf až Kolín nad Rýnem od vlak?
Cesta vlak od Düsseldorf k Kolín nad Rýnem vytváří emise CO2 2.4kg.

Přejděte na místní z Düsseldorf

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Düsseldorf

Mezinárodní trasy z Düsseldorf a blízkých oblastí

Další destinace od Düsseldorf

Hlavní trasy do stanice Kolín nad Rýnem

Podobné trasy

Další oblíbené trasy