Vlak Düsseldorf - Kolín nad Rýnem ceny od 68,20Kč

Začínat od
68,20Kč
Objevit

Düsseldorf až Kolín nad Rýnem od vlak

Cesta z Düsseldorf do Kolín nad Rýnem za vlak je 34,3 km a trvá 22 min. Denně jede 89 spojů, přičemž první odjíždí v 01:04 a poslední v 00:46. Je možné cestovat z Düsseldorf na Kolín nad Rýnem pomocí vlak již za 68,20Kč nebo až za 674,68Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 68,20Kč.

Nejlepší cena 68,20Kč
Doba trvání cesty 22 min
Připojení za den 89
Nejnižší cena 68,20Kč
Nejvyšší cena 674,68Kč
První odjezd 01:04
Poslední odjezd 00:46
Vzdálenost 34,3 km
Odjezd Düsseldorf
Příjezd Kolín nad Rýnem
Nosiče Eurobahn, Thalys,

Vlak Vstupenky od Düsseldorf do Kolín nad Rýnem

  Sep 27
  121,54Kč
  22°
  Sep 28
  68,44Kč
  20°
  Sep 29
  91,34Kč
  24°
  Sep 30
  72,83Kč
  19°
  Oct 01
  91,09Kč
  16°
  Oct 02
  90,85Kč
  18°
  Oct 03
  90,85Kč
  19°
  Oct 04
  72,83Kč
  18°
  Oct 05
  72,83Kč
  15°
  Oct 06
  93,04Kč
  15°
  Oct 07
  72,83Kč
  15°
  Oct 08
  97,18Kč
  15°
  Oct 09
  68,20Kč
  12°
  Oct 10
  68,20Kč
  11°
  Oct 11
  72,83Kč
  11°
Departure date
Wednesday,Sep 27 2023
22°

Porovnejte nejlepší ceny vlak od Düsseldorf do Kolín nad Rýnem.

Virail má kouzelnický trik, jak najít si levné jízdenky na vlak do Kolín nad Rýnem. Jen je třeba zadat Vámi požadovaná data a nastavit filtry pro odeslání a cena podle svých preferencí. Jakmile si vyberete ty nejlepší možnosti cestování pro vlak od Düsseldorf do Kolín nad Rýnem, virail vás automaticky přesměruje na webové stránky poskytovatele k nákupu.

Jaká je cena za jízdenky na vlak z Düsseldorf Kolín nad Rýnem?

Rezervaci v předstihu skutečně umožňuje, aby ušetřit nějaké peníze: ve skutečnosti, můžete získat levné jízdenky na vlak z Düsseldorf Kolín nad Rýnem také jen 69,73Kč, zatímco průměrná cena 398,35Kč.

Které společnosti trvat od Düsseldorf do Kolín nad Rýnem vlakem?

Virail spolupracuje s více než 200 partnerů v Evropě i ve zbytku světa, mezi něž patří také Bahn, Flixtrain, Deutsche Bahn, Sbb, Thalys, Saveatrain, National Express, Intercity, Tri Train Rental Gmbh, Intercity Express, Tgv sloužících vlakové cesty Düsseldorf -. Kolín nad Rýnem

Deutsche Bahn je německá národní podnik. To se týká nejen národní a mezinárodní dálkové trasy do sousedních zemí, ale i regionální, lokální a příměstskou dopravu. Flixtrain patří do FlixBus vedoucí autobusové společnosti a byl představen jako nový low-cost železniční dopravy, v současné době působí v Německu s trasami Berlin-Stuttgart a Hamburk, Kolín nad Rýnem.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Düsseldorf do Kolín nad Rýnem

 
Sep 27
Středa
22°
121,54Kč
97,43Kč
Další
Sep 28
Čtvrtek
20°
68,44Kč
Další
Další
Sep 29
Pátek
24°
91,34Kč
Další
Další
Sep 30
Sobota
19°
72,83Kč
Další
Další
Oct 01
Neděle
16°
91,09Kč
Další
Další
Oct 02
Pondělí
18°
90,85Kč
73,07Kč
90,85Kč
Oct 03
Úterý
19°
90,85Kč
97,43Kč
90,85Kč
Levné vstupenky od Düsseldorf do Kolín nad Rýnem
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Düsseldorf do Kolín nad Rýnem.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Düsseldorf do Kolín nad Rýnem, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Düsseldorf na Kolín nad Rýnem.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle

Nejlepší čas pro rezervaci cestování Düsseldorf až Kolín nad Rýnem

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

  Pondělí
  Úterý
  Středa
  Čtvrtek
  Pátek
  Sobota
  Neděle
  Pondělí
  Úterý
  Středa
  Čtvrtek
  Pátek
  Sobota
  Neděle
  Pondělí
  Úterý
  Středa
  Čtvrtek
  Pátek
  Sobota
  Neděle
  Pondělí
  Úterý
  Středa
  Čtvrtek
  Pátek
  Sobota
  Neděle
  Pondělí

Cena s blížícím se datem odjezdu

Vlakové společnosti mohou účtovat vyšší ceny jízdenek, když se blíží datum odjezdu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 68Kč do 152Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 55%!

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Düsseldorf do Kolín nad Rýnem

Nejlevnější vlakové jízdenky Düsseldorf - Kolín nad Rýnem lze najít za cenu 79Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 96Kč. Nejdražší lístek může stát až 120Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Kolín nad Rýnem vlakem

Pokud cestujete do Kolín nad Rýnem vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

ÖBB Nightjet, provozovaný Rakouskými spolkovými drahami (ÖBB), nabízí noční cestování vlakem mezi velkými evropskými městy a poskytuje pohodlný a pohodlný způsob, jak cestovat v noci. Vlaky Nightjet jsou vybaveny spacími kabinami, lehátky a sedadly, které cestujícím nabízejí pohodlný a pohodlný způsob cestování na dlouhé vzdálenosti, když spí. Služba funguje po celém Rakousku a rozšiřuje se do sousedních zemí, jako je Německo, Švýcarsko, Itálie a Česká republika.

Flixtrain je evropská nízkonákladová osobní železniční služba, která nabízí cenově dostupné a pohodlné cestování vlakem do různých destinací po celém Německu. Vlastní a provozuje ji FlixMobility, mateřská společnost FlixBus, což je oblíbená autobusová doprava v Evropě. Flixtrain jezdí na několika trasách, mimo jiné z Berlína do Stuttgartu, Berlína do Kolína nad Rýnem a Hamburku do Kolína nad Rýnem.

Eurobahn je soukromá železniční společnost působící v Německu. Byla založena v roce 1998 a nabízí regionální a příměstské vlaky v regionu Severní Porýní-Vestfálsko. Eurobahn provozuje několik linek, včetně S-Bahn Rhein-Ruhr, RB 61 a RB 52. Společnost je známá svými moderními vlaky a vysoce kvalitními službami, včetně bezplatného Wi-Fi a klimatizace. Eurobahn se zavázala k udržitelnosti a zavedla několik opatření ke snížení dopadu na životní prostředí, jako je používání energeticky účinných vlaků a podpora veřejné dopravy jako alternativy k jízdě autem.

National Express je britská nadnárodní společnost veřejné dopravy, která provozuje autobusovou a železniční dopravu ve Velké Británii, Evropě, severní Africe a Severní Americe. Společnost byla založena v roce 1972 a sídlí v Birminghamu ve Velké Británii. National Express provozuje flotilu více než 1 600 autobusů, které obsluhují více než 900 destinací po celé Velké Británii. Společnost také provozuje železniční služby ve Spojeném království, včetně franšízy East Anglia.

Thalys je provozovatel vysokorychlostních vlaků, který nabízí spojení mezi Francií, Belgií, Německem a Nizozemskem. Vlaky Thalys jezdí vysokou rychlostí a dosahují rychlosti až 300 km/h, což z nich dělá jeden z nejrychlejších a nejpohodlnějších způsobů cestování mezi městy v regionu. Vlaky mají moderní vybavení, včetně pohodlného sezení, Wi-Fi a možností stravování na palubě, díky čemuž jsou oblíbenou volbou pro obchodní cestující i turisty.

VIAS Rail je belgická železniční společnost, která provozuje osobní a nákladní vlaky v Belgii a Nizozemsku. Vznikla v roce 2014 jako společný podnik francouzské železniční společnosti SNCF a belgické železniční společnosti SNCB. VIAS Rail provozuje vysokorychlostní vlaky, regionální vlaky a příměstské vlaky a také poskytuje železniční nákladní dopravu. Cílem společnosti je poskytovat svým zákazníkům bezpečná, spolehlivá a udržitelná dopravní řešení. VIAS Rail je odhodlána snižovat svůj dopad na životní prostředí investicemi do energeticky účinných vlaků a prosazováním udržitelných postupů ve všech svých provozech.

Typy vstupenek a zařízení od Düsseldorf do Kolín nad Rýnem

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje EuroCity, FlixTrain a Nightjet při cestování z Düsseldorf na Kolín nad Rýnem.

Second Class

S vlaky Eurocity Deutsche Bahn vám jízdenka druhé třídy zaručí cenově dostupnější cestu. Během cesty máte přístup k základním zařízením, jako jsou elektrické zásuvky, klimatizace a barový vozík.

WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

First Class

Pokud si přejete pozvednout svůj zážitek z cestování na klidnějším místě s doplňkovými službami, jako jsou nastavitelná sedadla, více místa pro nohy, cateringové služby a výběr sedadel, můžete se rozhodnout pro jízdenky první třídou ve vlacích Eurocity Deutsche Bahn.

WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Standard

Standardní jízdenka na FlixTrain je běžná jízdenka / jízdenka druhé třídy. Standardní jízdenka Flixtrain vám nabízí pohodlné sedadlo, zaručenou Wi-Fi, přístup k elektrickým zásuvkám a jedno příruční a jedno odbavené zavazadlo s omezením velikosti.

WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jízdní kolo

Seated carriage

Tyto jízdenky jsou ideální pro kratší cesty během dne s pohodlnými sedadly v klimatizovaných vagónech.

Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Couchette

Tyto jízdenky poskytují cenově dostupnější možnost cestování přes noc, s palandami ve sdílených kupé, které pojmou až 6 cestujících.

Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Sleeper cabin

Jedná se o nejpohodlnější letenky Nightjet, které obsahují jedno, dvou nebo třílůžkové kupé s postelemi, přikrývkami a polštáři pro dobrý spánek.

Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Standard

S lístkem The Standard můžete získat levné místo ve druhé třídě s rezervací předem. Bezplatná výměna do 7 dnů před odjezdem a vratná do 7 dnů před odjezdem, poté nevratná.

WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Comfort

Sedačku první třídy můžete získat s tarifem The Comfort. Bezplatná výměna do 7 dnů před odjezdem a vratná do 7 dnů před odjezdem, poté nevratná.

WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Premium

Můžete cestovat s přizpůsobenou sazbou s výhodami všech služeb prémiového tarifu. Zažijte pohodlnou cestu a maximální flexibilitu při provádění změn nebo zrušení až do poslední chvíle.

WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Second Class

Druhá třída Deutshce Bahn zajišťuje pohodlnou cestu se standardním uspořádáním sedadel s bezplatným Wi-Fi, zásuvkou a. Cestující druhé třídy si mohou koupit jídlo a pití z baru/bistro vozu nebo restauračního vozu.

WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

First Class

Cestování první třídou s Deutsche Bahn poskytuje luxusní zážitek s pohodlnými sedadly a mnoha vymoženostmi, jako je prostorné sezení s personalizovanou službou na sedadle a exkluzivní přístup do salonku na hlavních nádražích. Cestující první třídy si mohou nechat doručit objednávky na svá místa, ale pokud nechcete čekat, můžete se navečeřet i v restauračním voze nebo si koupit jídlo a pití z baru/bistro vozu.

WiFi
Tichá zóna
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Second Class

Ve vlacích SBB Intercity je kromě základního vybavení pro jízdenku druhé třídy k dispozici rodinná zóna speciálně navržená tak, aby nabídla pohodlí rodinám s dětmi. Pokud dostanete během cesty hlad, můžete si pochutnat na chutných jídlech v restauračním voze.

WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

First Class

V první třídě SBB Intercity můžete těžit z osobní elektrické zásuvky, pohodlnějších sedadel a většího zavazadlového prostoru. Některé IC vlaky také nabízejí klidné zóny a obchodní zóny.

WiFi
Tichá zóna
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo
Služby na palubě Eurobahn, Thalys a DB - Regional Express od Düsseldorf do Kolín nad Rýnem
Porovnejte služby na palubě při cestování z Düsseldorf do Kolín nad Rýnem pomocí vlak.
Vybavení Eurobahn Thalys DB - Regional Express DB - Regionalbahn DB - InterCity Express (ICE) FlixTrain Nightjet VIAS Rail EuroCity National Express DB - Intercity
Tichá zóna
WiFi
Elektrické zásuvky
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo
Spáč
Zavazadlo

Düsseldorf až Kolín nad Rýnem Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
0.3kg
Autobus
1.9kg
Let
77.2kg
Auto
7.4kg
Jaké jsou emise CO2 pro Düsseldorf až Kolín nad Rýnem vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Düsseldorf a Kolín nad Rýnem jsou 0.3kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Düsseldorf a Kolín nad Rýnem? Jízdou vlakem mezi Düsseldorf a Kolín nad Rýnem ušetříte 76.9kg emisí CO2 oproti letu, 1.6kg oproti autobusu a 7.2kg oproti autu.

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Düsseldorf do Kolín nad Rýnem?
Tiket vlak od Düsseldorf do Kolín nad Rýnem je 348,06Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 68,20Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Düsseldorf do Kolín nad Rýnem?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Düsseldorf do Kolín nad Rýnem, je 68,20Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Düsseldorf a Kolín nad Rýnem krát vlak?
Düsseldorf až Kolín nad Rýnem je 34,3 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Düsseldorf a Kolín nad Rýnem?
Düsseldorf až Kolín nad Rýnem je v průměru 51 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 22 min.
Jaké společnosti působí od Düsseldorf do Kolín nad Rýnem?
Düsseldorf až Kolín nad Rýnem je pokryta operátory 11. Na Virail Eurobahn, Thalys, DB - Regional Express, DB - Regionalbahn, DB - InterCity Express (ICE), FlixTrain, Nightjet, VIAS Rail, EuroCity, National Express, DB - Intercity můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Düsseldorf na Kolín nad Rýnem?
Düsseldorf až Kolín nad Rýnem má průměrně 89 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Düsseldorf do Kolín nad Rýnem?
První vlak z Düsseldorf na Kolín nad Rýnem odlétá v 01:04. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Düsseldorf na Kolín nad Rýnem?
Nejnovější vlak z Düsseldorf na Kolín nad Rýnem odjíždí v 00:46. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Düsseldorf do Kolín nad Rýnem?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 68,20Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaké stanice mohu přejít z Düsseldorf na Kolín nad Rýnem?
Existují stanice 4, ze kterých se můžete odchýlit od Düsseldorf a přejít na Kolín nad Rýnem. Můžete přejít od Düsseldorf Flughafen Terminal, Düsseldorf Hbf, Düsseldorf Central Station (train), Duesseldorf Flugh a můžete dorazit na Köln Hbf, Köln Süd, Cologne South Station (flixtrain), Leverkusen Mitte Station (flixtrain), Troisdorf Bahnhof (flixtrain), Kolín N. Rýnem Hlavni Nádraží (flixtrain).
Kolik přímých připojení jde z Düsseldorf na Kolín nad Rýnem?
V průměru existuje 45 od Düsseldorf až po Kolín nad Rýnem.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Düsseldorf do Kolín nad Rýnem by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Düsseldorf a Kolín nad Rýnem je 22 min.
Existuje přímé vlak z Düsseldorf na Kolín nad Rýnem?
Ano, mezi Düsseldorf a Kolín nad Rýnem je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Düsseldorf až Kolín nad Rýnem od vlak?
Cesta vlak od Düsseldorf k Kolín nad Rýnem vytváří emise CO2 0.3kg.

Přihlaste se k odběru novinek

Získejte nejnovější zprávy, aktualizace produktů a exkluzivní akce přímo do vaší schránky

Přejděte na místní z Düsseldorf

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Düsseldorf

Mezinárodní trasy z Düsseldorf a blízkých oblastí

Další destinace od Düsseldorf

Hlavní trasy do stanice Kolín nad Rýnem

Podobné trasy

Další oblíbené trasy