Autobus Millau - Marseille ceny od 511,00 Kč

23/04/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com
Začínat od
511,00 Kč

Millau až Marseille od autobus

Cesta z Millau do Marseille za autobus je 205,39 km a trvá 8 h 28 min. Denně jede 7 spojů, přičemž první odjíždí v 5:50 a poslední v 6:50. Je možné cestovat z Millau na Marseille pomocí autobus již za 511,00 Kč nebo až za 1 909,31 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 511,00 Kč.

Nejnižší cena511,00 Kč
Doba trvání cesty8 h 28 min
Připojení za den7
Nejnižší cena511,00 Kč
Nejvyšší cena1 909,31 Kč
První odjezd5:50
Poslední odjezd6:50
Vzdálenost205,39 km
OdjezdMillau
PříjezdMarseille
NosičeBlaBlaCar Bus, INTERCITÉSVíce

Autobus Vstupenky od Millau do Marseille

Datum odletu
úterý 23. dub 2024

Když jsou autobusy linky Millau - Marseille naplánováno?

První autobus odjíždí z Millau na 5:50, přičemž poslední z nich odchází na 6:50. Cesta trvá 8 h 28 min. Zatímco první autobus odjíždí v: 5:50, poslední z nich opustí Millau na 6:50. Doba trvání cesty je v průměru 8 h 28 min, ale může to trvat jen 5 h 43 min s co nejrychlejšími spoji.

Porovnejte ceny a vstupenky od Millau do Marseille

Levné vstupenky autobus od Millau do Marseille
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Millau do Marseille.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Millau do Marseille, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Millau na Marseille.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Millau až Marseille

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných autobusových jízdenek od Millau do Marseille

Nejlevnější autobusové jízdenky Millau - Marseille lze najít za cenu 637,17 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 765,91 Kč. Nejdražší tiket může stát až 928,47 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Marseille autobusem

Pokud cestujete do Marseille autobusem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

BlaBlaCar Bus je dálková autobusová doprava dostupná v mnoha zemích, včetně Francie, Německa a regionu Beneluxu. Je dceřinou společností BlaBlaCar, platformy pro spolujízdu. BlaBlaCar. Společnost provozuje autobusy do a ze stanic, jako je Paris Bercy Seine, Rotterdam CS Bus Station, Sloterdijk Bus Station, Brussels Midi West Train, Milán, Barcelona North Bus Station, Charles de Letiště Gaulle 3, vlak Annecy, letiště Stuttgart a autobusové nádraží Victoria.

FlixBus, společnost provozující dálkovou autobusovou dopravu, působí v Evropě i ve Spojených státech. Společnost byla založena v roce 2013 a stala se jedním z největších autobusových dopravců v Evropě, který spojuje více než 2 500 destinací ve 30 zemích. FlixBus pocházející z Německa se rychle rozšířil do sousedních zemí včetně Francie, Itálie, Dánska, Nizozemska a Chorvatska a zároveň nabízí pravidelné linky do Norska, Španělska a Anglie. S dostupnými tarify a pohodlným vybavením, jako je bezplatné Wi-Fi, elektrické zásuvky a palubní toalety, poskytuje FlixBus pohodlné a příjemné cestování.

Intercités je vlaková doprava nabízená společností SNCF. Vlaky Intercités jezdí na regionálních, národních a mezinárodních trasách a spojují města a obce ve Francii i se sousedními zeměmi. Na rozdíl od vysokorychlostních vlaků TGV mají vlaky Intercités tradičnější atmosféru a nabízejí scénický způsob cestování a poznávání země. Spaní ve vlaku Intercités je možné prostřednictvím nabídky „Intercités de nuit“, která zahrnuje možnost rezervace sklopného sedadla nebo lůžka.

Société Nationale des Chemins de fer Français, neboli SNCF, je název francouzské národní železniční společnosti. Prozkoumejte krásu Francie s železniční dopravou SNCF a vyberte si ze tří hlavních vlaků SNCF - TGV inOui, TER a INTERCITÉS - pro cestování po vnitrostátních, regionálních a místních trasách, včetně vysokorychlostních vlaků odjíždějících z pařížských vlakových nádraží. SNCF si také klade za cíl revoluci v udržitelném cestování tím, že se stane prvním světově neutrálním operátorem, který cestujícím nabízí tuto ekologicky šetrnou službu bez dalších nákladů.

Typy vstupenek a zařízení od Millau do Marseille

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje INTERCITÉS při cestování z Millau na Marseille.

Second Class - The Essential

Essential je jízdenka druhé třídy, která nabízí cenově výhodné řešení pro ty, kteří na své cestě hledají základní pohodlí. Navíc je tato jízdenka vyměnitelná a vratná za podmínek do odjezdu vlaku.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

First Class-The Comfort

Comfort je letenka první třídy, nabízí prémiovou úroveň komfortu a vybavení. Tato jízdenka je rovněž vyměnitelná a vratná za podmínek do odjezdu vlaku.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

INTERCITÉS Pro

Pokud se rozhodnete pro variantu INTERCITÉS Pro, budete mít přístup k plné flexibilitě a službě Grand Voyageur pro vybrané destinace. Tato jízdenka je také vyměnitelná a vratná za podmínek do odjezdu vlaku a do 2 hodin po odjezdu, za určitých podmínek
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Bezplatná WiFi služba je vám poskytována na vybraných trasách INTERCITÉS, zejména Paříž-Clermont-Ferrand, Paříž-Limoges-Toulouse, Marseille-Bordeaux a Paříž-Briançon. Pro ty, kteří cestují přes noc, je zajištěno WiFi připojení na trasách Paříž-Nice a Paříž-Briançon.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Vlaky INTERCITÉS jsou vybaveny standardními dvoubodovými zásuvkami EU. Zapojte a zapněte napájení!
luggage Zavazadlo open icon close icon
Ve vlacích INTERCITÉS máte svobodu vzít si s sebou jakékoli zavazadlo, ať už je to kufr, taška přes noc nebo batoh. Ujistěte se, že každá položka nepřesahuje 130 cm na výšku nebo 90 cm na šířku. Nezapomeňte označit všechny své věci pro snadnou identifikaci. I když si můžete vzít tolik, kolik zvládnete, zajistěte, aby bylo vše bezpečně uloženo, přičemž upřednostňujte pohodlí a bezpečnost všech na palubě. Menší předměty mějte poblíž, například pod sedadlem, a větší kusy umístěte na vyhrazená místa nebo podél uličky.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Cestovatelům, kteří mají problémy s mobilitou, nabízí INTERCITÉS službu „Accès Plus“. To poskytuje specializovanou pomoc ze stanice přímo na sedadlo vlaku. Cestujícím se doporučuje, aby kontaktovali „Accès Plus“ po zajištění svých letenek a zajistili, aby byla opatření provedena alespoň 48 hodin před plánovaným odletem.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Hlad nebo žízeň? Užijte si naši službu jídla a pití na místě. Nabídka „Nos Territoires Gourmands“ představuje kvalitní místní produkty. Hledejte tuto službu na trasách jako Paříž-Clermont-Ferrance a Bordeaux-Marseille a také na vybraných nočních cestách.
air_con Klimatizace open icon close icon
Zůstaňte v pohodě a pohodlí. Všechny vlaky INTERCITÉS jsou klimatizované, což zajišťuje příjemnou cestu bez ohledu na venkovní počasí.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
Ve vlacích Intercités vyžadují neskládací kola registrační poplatek 10 EUR při rezervaci. Mezitím jsou na palubě vítána skládací kola ve vhodných taškách bez příplatku, pokud jejich rozměry ve složeném stavu nepřesahují 130 x 90 cm. Kola, ať už skládací nebo ne, lze vzít do některých vlaků Intercités bez rezervace zdarma. Zatímco však většina vlaků nabízí úschovnu kol zdarma, uvědomte si, že na tratích Nantes-Bordeaux a Nantes-Lyon se účtuje poplatek 5 EUR.
Služby na palubě BlaBlaCar Bus, INTERCITÉS, FlixBus od Millau do Marseille
Porovnejte služby na palubě při cestování z Millau do Marseille pomocí bus.
Vybavení BlaBlaCar Bus INTERCITÉS FlixBus SNCF TER
wifi WiFi check check check check check
power_sockets Elektrické zásuvky check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check
air_con Klimatizace check cross check check cross
food_and_drink Jídlo a pití cross check check check check
quiet_zone Tichá zóna cross cross cross check cross
accessibility Přístupnost cross cross cross check cross
bicycle Jízdní kolo cross cross cross check cross
sleeper_couchette Spáč cross cross cross check cross

Millau až Marseille Emise CO2 od Autobus

Ecology
Vlak
14.38kg
Autobus
15.4kg
Let
41.08kg
Auto
32.86kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek autobus z Millau do Marseille?
Tiket autobus od Millau do Marseille je 1 107,01 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 511,00 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Millau do Marseille?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Millau do Marseille, je 511,00 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Millau a Marseille krát autobus?
Millau až Marseille je 205,39 km.
Jak dlouho vydrží autobus mezi Millau a Marseille?
Millau až Marseille je v průměru 8 h 28 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 5 h 43 min.
Jaké společnosti působí od Millau do Marseille?
Millau až Marseille je pokryta operátory 4. Na Virail BlaBlaCar Bus, INTERCITÉS, FlixBus, SNCF, TER můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik autobus za den přejde z Millau na Marseille?
Millau až Marseille má průměrně 7 připojení za den.
V kolik hodin odejde první autobus z Millau do Marseille?
První autobus z Millau na Marseille odlétá v 5:50. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední autobus z Millau na Marseille?
Nejnovější autobus z Millau na Marseille odjíždí v 6:50. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Millau do Marseille?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek autobus , který jsme našli , je 511,00 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Millau do Marseille by autobus?
Nejrychlejší doba cesty podle autobus mezi Millau a Marseille je 5 h 43 min.
Existuje přímé autobus z Millau na Marseille?
Ano, mezi Millau a Marseille je přímé autobus.
Jaké jsou emise CO2 pro Millau až Marseille od autobus?
Cesta autobus od Millau k Marseille vytváří emise CO2 15.4kg.