Autobus Agde - Bordeaux ceny od 628,40 Kč

25/06/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Agde až Bordeaux od autobus

Cesta z Agde do Bordeaux za autobus je 366,31 km a trvá 7 h 45 min. Denně jede 7 spojů, přičemž první odjíždí v 6:50 a poslední v 23:26. Je možné cestovat z Agde na Bordeaux pomocí autobus již za 628,40 Kč nebo až za 1 236,83 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 628,40 Kč.

Nejnižší cena628,40 Kč
Doba trvání cesty7 h 45 min
Připojení za den7
Nejnižší cena628,40 Kč
Nejvyšší cena1 236,83 Kč
První odjezd6:50
Poslední odjezd23:26
Vzdálenost366,31 km
OdjezdAgde
PříjezdBordeaux
NosičeOUIGO, TERVíce

Autobus Vstupenky od Agde do Bordeaux

Datum odletu
úterý 25. čvn 2024

Když jsou autobusy z Agde Bordeaux naplánováno?

První autobus odjíždí z Agde na 6:50, přičemž poslední z nich odchází na 23:26. Cesta trvá 7 h 45 min. Se dostat do Bordeaux Agde autobusem, bude trvat asi 7 h 45 min, nebo dokonce 6 h 20 min pokud zvolíte nejrychlejší řešení. První autobus odjíždí Agde na 6:50, přičemž poslední z nich je v 23:26.

Porovnejte ceny a vstupenky od Agde do Bordeaux

Levné vstupenky autobus od Agde do Bordeaux
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Agde do Bordeaux.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Agde do Bordeaux, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Agde na Bordeaux.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Agde až Bordeaux

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných autobusových jízdenek od Agde do Bordeaux

Nejlevnější autobusové jízdenky Agde - Bordeaux lze najít za cenu 637,17 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 748,78 Kč. Nejdražší tiket může stát až 928,47 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Bordeaux autobusem

Pokud cestujete do Bordeaux autobusem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

BlaBlaCar Bus je dálková autobusová doprava dostupná v mnoha zemích, včetně Francie, Německa a regionu Beneluxu. Je dceřinou společností BlaBlaCar, platformy pro spolujízdu. BlaBlaCar. Společnost provozuje autobusy do a ze stanic, jako je Paris Bercy Seine, Rotterdam CS Bus Station, Sloterdijk Bus Station, Brussels Midi West Train, Milán, Barcelona North Bus Station, Charles de Letiště Gaulle 3, vlak Annecy, letiště Stuttgart a autobusové nádraží Victoria.

V roce 2013 představila francouzská národní železniční společnost SNCF OUIGO, která nabízí cenově dostupné možnosti cestování TGV. Vyberte si mezi bleskově rychlým OUIGO Grande Vitesse dosahujícím rychlosti 300 km/h nebo klidnějším OUIGO Classique, který nabízí nostalgický zážitek z jízdy vlakem.

SNCF, francouzská národní železniční společnost, nabízí TER, komplexní regionální vlakovou dopravu. Vlaky TER (Transport Express Régional) spojují města a vesnice v rámci regionů Francie a nabízejí místní dopravu pro dojíždějící a turisty, kteří prozkoumávají regionální kulturu, krajinu a zajímavosti prostřednictvím své rozsáhlé sítě regionálních tras. Vlaky TER jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky, ale nabízejí cenově dostupnější a pohodlnější alternativu pro kratší cesty v rámci regionů.

Typy vstupenek a zařízení od Agde do Bordeaux

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje OUIGO a TER při cestování z Agde na Bordeaux.

Standard Class / TGV

OUIGO Grande Vitesse nabízí jednu třídu, podobnou cestování druhé třídě, což odpovídá za dostupné ceny letenek. Jízdné pro dospělé začíná na 10 EUR v závislosti na destinaci, zatímco děti mohou cestovat za 5 EUR. Vstupenky na OUIGO lze zakoupit pouze online.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Standard Class / Classical

OUIGO Train Classique má pouze jednu třídu, což je ekvivalent cestování druhou třídou, a proto jsou ceny jízdenek levné. Jízdenky jsou k dispozici od 10 EUR pro dospělé (v závislosti na destinaci) a 5 EUR pro děti a jízdenky na vlak OUIGO jsou k dispozici pouze online.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Standard

Vlakové jízdenky TER mají fixní tarif „Tarif Normal“ a platí pro jednu cestu do půlnoci následujícího dne po ověření v automatech na razítka na nástupišti. Některé regiony mohou nabízet slevy mimo špičku.
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Máte přístup k WiFi (OUIFI) a ponoříte se do zábavního portálu OUIFUN za příplatek.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Ve vlacích Ouigo mají elektrické zásuvky pouze sedadla na horní palubě ve vybraných autobusech. Všimněte si, že tato sedadla jsou za příplatek a na spodní palubě chybí zásuvky.
luggage Zavazadlo open icon close icon
OUIGO vám umožní vzít si zdarma dvě malá příruční zavazadla nebo jeden kus o rozměrech 36 x 27 x 15 cm spolu s kabinovým zavazadlem o rozměrech 55 x 35 x 25 cm bez omezení hmotnosti. U větších položek platí poplatek 5 EUR za online rezervace provedené předem a při osobní platbě na nádraží se zvyšuje až na 20 EUR.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Cestovatelům, kteří mají problémy s mobilitou, nabízí TGV INOUI službu „Accès Plus“. To poskytuje specializovanou pomoc ze stanice přímo na sedadlo vlaku. Cestujícím se doporučuje, aby kontaktovali „Accès Plus“ po zajištění svých letenek a zajistili, aby byla opatření provedena alespoň 48 hodin před plánovaným odletem.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Ve Francii poskytují služby OUIGO Train classique službu občerstvení na sedadlech, i když to není k dispozici ve vysokorychlostních vlacích. Pro ty, kteří cestují ve Španělsku, návštěva OUIBAR v autobuse 4 nabízí různé nápoje a občerstvení.
air_con Klimatizace open icon close icon
Cestujte pohodlně se všemi autobusy, které jsou klimatizované.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
Plánujete vzít s sebou větší předměty, jako je kolo, koloběžka, lyže nebo hudební nástroj? Pokud si rezervujete online předem, je to jen poplatek 5 EUR. Pokud se však rozhodnete platit na nádraží, poplatek se vyšplhá až na 20 EUR.
wifi WiFi open icon close icon
Vlaky TER jsou v současné době bez služeb WiFi.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Moderní vlaky TER jsou vybaveny elektrickými zásuvkami.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Vlaky TER nemají žádná omezení ohledně velikosti zavazadel, pokud jsou v rámci vašich osobních možností manipulace a vejdou se do vyhrazených zavazadlových prostorů.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Accès TER' nabízí specializovanou pomoc pro cestující se zdravotním postižením nebo sníženou pohyblivostí, což zajišťuje bezproblémový zážitek z cestování.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Vlaky TER nezajišťují stravování na palubě; zvažte přinést si občerstvení.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
Cestování s kolem ve vlacích TER je zdarma, stačí jej zavěsit nebo uložit na vyhrazených místech podle zásady „kdo dřív přijde, je dřív na řadě“, rezervace není možná.
Služby na palubě OUIGO, TER, BlaBlaCar Bus od Agde do Bordeaux
Porovnejte služby na palubě při cestování z Agde do Bordeaux pomocí bus.
Vybavení OUIGO TER BlaBlaCar Bus FlixBus
wifi WiFi check check check check
power_sockets Elektrické zásuvky check check check check
luggage Zavazadlo check check check check
food_and_drink Jídlo a pití check check cross check
air_con Klimatizace cross cross check check

Agde až Bordeaux Emise CO2 od Autobus

Ecology
Vlak
25.64kg
Autobus
27.47kg
Let
73.26kg
Auto
58.61kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek autobus z Agde do Bordeaux?
Tiket autobus od Agde do Bordeaux je 1 074,37 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 628,40 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Agde do Bordeaux?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Agde do Bordeaux, je 628,40 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Agde a Bordeaux krát autobus?
Agde až Bordeaux je 366,31 km.
Jak dlouho vydrží autobus mezi Agde a Bordeaux?
Agde až Bordeaux je v průměru 7 h 45 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 6 h 20 min.
Jaké společnosti působí od Agde do Bordeaux?
Agde až Bordeaux je pokryta operátory 3. Na Virail OUIGO, TER, BlaBlaCar Bus, FlixBus můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik autobus za den přejde z Agde na Bordeaux?
Agde až Bordeaux má průměrně 7 připojení za den.
V kolik hodin odejde první autobus z Agde do Bordeaux?
První autobus z Agde na Bordeaux odlétá v 6:50. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední autobus z Agde na Bordeaux?
Nejnovější autobus z Agde na Bordeaux odjíždí v 23:26. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Agde do Bordeaux?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek autobus , který jsme našli , je 628,40 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Agde do Bordeaux by autobus?
Nejrychlejší doba cesty podle autobus mezi Agde a Bordeaux je 6 h 20 min.
Existuje přímé autobus z Agde na Bordeaux?
Ano, mezi Agde a Bordeaux je přímé autobus.
Jaké jsou emise CO2 pro Agde až Bordeaux od autobus?
Cesta autobus od Agde k Bordeaux vytváří emise CO2 27.47kg.