Autobus Lvov - Praha ceny od 742,39 Kč

Začínat od
742,39 Kč

Lvov až Praha od autobus

Cesta z Lvov do Praha za autobus je 687,72 km a trvá 18 h 26 min. Denně jede 104 spojů, přičemž první odjíždí v 1:00 a poslední v 23:00. Je možné cestovat z Lvov na Praha pomocí autobus již za 742,39 Kč nebo až za 3 156,85 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 742,39 Kč.

Nejnižší cena742,39 Kč
Doba trvání cesty18 h 26 min
Připojení za den104
Nejnižší cena742,39 Kč
Nejvyšší cena3 156,85 Kč
První odjezd1:00
Poslední odjezd23:00
Vzdálenost687,72 km
OdjezdLvov
PříjezdPraha
NosičeSindbad, VlinesVíce

Autobus Vstupenky od Lviv do Prague

Datum odletu
čtvrtek 29. úno 2024

V kolik hodin se autobusy na Praha odejít?

Cesta z Lvov Praha trvá 18 h 26 min. Zatímco první autobus odjíždí z Lvov na 1:00, poslední z nich je naplánováno na 23:00. První autobus na Praha odjíždí v 1:00, přičemž poslední z nich je naplánováno na 23:00. Cesta trvá průměrně 18 h 26 min, ale nejrychlejší připojení trvat jen 13 h 20 min.

Porovnejte ceny a vstupenky od Lviv do Prague

Levné vstupenky autobus od Lvov do Praha
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Lvov do Praha.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Lvov do Praha, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Lvov na Praha.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Lviv až Prague

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Autobusové společnosti mohou účtovat vyšší ceny jízdenek, když se blíží datum odjezdu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 700,98 Kč do 940,89 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 25%!

Nejlepší čas na rezervaci levných autobusových jízdenek od Lvov do Praha

Nejlevnější autobusové jízdenky Lvov - Praha lze najít za cenu 711,94 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 809,82 Kč. Nejdražší tiket může stát až 930,42 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Praha autobusem

Pokud cestujete do Praha autobusem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

FlixBus, společnost provozující dálkovou autobusovou dopravu, působí v Evropě i ve Spojených státech. Společnost byla založena v roce 2013 a stala se jedním z největších autobusových dopravců v Evropě, který spojuje více než 2 500 destinací ve 30 zemích. FlixBus pocházející z Německa se rychle rozšířil do sousedních zemí včetně Francie, Itálie, Dánska, Nizozemska a Chorvatska a zároveň nabízí pravidelné linky do Norska, Španělska a Anglie. S dostupnými tarify a pohodlným vybavením, jako je bezplatné Wi-Fi, elektrické zásuvky a palubní toalety, poskytuje FlixBus pohodlné a příjemné cestování.

Sindbad je autobusová společnost, která působí v Polsku a nabízí vnitrostátní a mezinárodní autobusovou dopravu. Rozsáhlá síť Sindibáda spojuje Polsko s několika zeměmi včetně Německa, Rakouska, Belgie, Francie, Španělska, Nizozemska, Lucemburska, Spojeného království, Dánska, Švédska, Norska, Švýcarska, České republiky, Ukrajiny a Itálie.

Služby na palubě Sindbad, Vlines, Lux Reisen od Lvov do Praha
Porovnejte služby na palubě při cestování z Lvov do Praha pomocí bus.
Vybavení Sindbad Vlines Lux Reisen Avtokombinat 1 AGA TRAVEL East West Eurolines Like Bus FlixBus Inter
wifi WiFi check cross cross cross cross cross cross check cross
power_sockets Elektrické zásuvky check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check cross cross cross cross cross cross check cross
food_and_drink Jídlo a pití check cross cross cross cross cross cross check cross
air_con Klimatizace check check check check check check check check check

Lvov až Praha Emise CO2 od Autobus

Ecology
Vlak
48.14kg
Autobus
51.58kg
Let
137.54kg
Auto
110.03kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek autobus z Lvov do Praha?
Tiket autobus od Lvov do Praha je 1 320,13 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 742,39 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Lvov do Praha?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Lvov do Praha, je 742,39 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Lvov a Praha krát autobus?
Lvov až Praha je 687,72 km.
Jak dlouho vydrží autobus mezi Lvov a Praha?
Lvov až Praha je v průměru 18 h 26 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 13 h 20 min.
Jaké společnosti působí od Lvov do Praha?
Lvov až Praha je pokryta operátory 18. Na Virail Sindbad, Vlines, Roca Travelino, P-TRANS, Euroticket, Lux Reisen, Avtokombinat 1, Regabus, Ecolines, AGA TRAVEL, UKRPAS TRAVEL, Ternopilskie ATP, Eurolines Madeltrans, Forsage Auto, East West Eurolines, Trans Interiational, Like Bus, FlixBus, Inter můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik autobus za den přejde z Lvov na Praha?
Lvov až Praha má průměrně 104 připojení za den.
V kolik hodin odejde první autobus z Lvov do Praha?
První autobus z Lvov na Praha odlétá v 1:00. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední autobus z Lvov na Praha?
Nejnovější autobus z Lvov na Praha odjíždí v 23:00. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Lvov do Praha?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek autobus , který jsme našli , je 742,39 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaké stanice mohu přejít z Lvov na Praha?
Existují stanice 4, ze kterých se můžete odchýlit od Lvov a přejít na Praha. Můžete přejít od Lvov, Lviv Central Bus Station, Lviv Central Train Station, Pidzamche a můžete dorazit na Praha Namesti Republiky , Praha-Vysočany nádraží, Praha ÚAN Florenc, Praha Zličín, Praha Cerny Most , Praha Libeň, Praha Nádraží Holešovice, Praha Hlavní Nádraží, Praha Letiště BUS.
Kolik přímých připojení jde z Lvov na Praha?
V průměru existuje 79 od Lvov až po Praha.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Lvov do Praha by autobus?
Nejrychlejší doba cesty podle autobus mezi Lvov a Praha je 13 h 20 min.
Existuje přímé autobus z Lvov na Praha?
Ano, mezi Lvov a Praha je přímé autobus.
Jaké jsou emise CO2 pro Lvov až Praha od autobus?
Cesta autobus od Lvov k Praha vytváří emise CO2 51.58kg.

Přejděte na místní z Lvov

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Lvov

Mezinárodní trasy z Lvov a blízkých oblastí

Další destinace od Lvov

Hlavní trasy do stanice Praha

Podobné trasy

Další oblíbené trasy