Vlak Stuttgart - Essen ceny od 874,40 Kč

19/06/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Stuttgart až Essen od vlak

Cesta z Stuttgart do Essen za vlak je 335,37 km a trvá 4 h 30 min. Denně jede 5 spojů, přičemž první odjíždí v 0:11 a poslední v 17:33. Je možné cestovat z Stuttgart na Essen pomocí vlak již za 874,40 Kč nebo až za 4 454,81 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 874,40 Kč.

Nejnižší cena874,40 Kč
Doba trvání cesty4 h 30 min
Připojení za den5
Nejnižší cena874,40 Kč
Nejvyšší cena4 454,81 Kč
První odjezd0:11
Poslední odjezd17:33
Vzdálenost335,37 km
OdjezdStuttgart
PříjezdEssen
NosičeNational Express, Go-Ahead Baden-WürttembergVíce

Vlak Vstupenky od Stuttgart do Essen, NW

Datum odletu
středa 19. čvn 2024

Porovnejte ceny a vstupenky od Stuttgart do Essen, NW

Levné vstupenky vlak od Stuttgart do Essen
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Stuttgart do Essen.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Stuttgart do Essen, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Stuttgart na Essen.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Stuttgart až Essen, NW

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Vlakové společnosti mohou účtovat vyšší ceny jízdenek, když se blíží datum odjezdu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 59,92 Kč do 1 953,40 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 97%!

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Stuttgart do Essen

Nejlevnější vlakové jízdenky Stuttgart - Essen lze najít za cenu 435,98 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 1 280,93 Kč. Nejdražší lístek může stát až 2 189,65 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Essen vlakem

Pokud cestujete do Essen vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Vlaky Eurocity (EC) jsou speciálně navrženy pro cestování na krátké a dlouhé vzdálenosti a spojují velká města v různých evropských zemích v rámci rozsáhlé mezinárodní vlakové dopravy. Vlaky Eurocity (EC) provozuje řada národních železničních společností po celé Evropě, včetně Deutsche Bahn (Německo), SNCF (Francie), Trenitalia (Itálie), SBB (Švýcarsko) a ÖBB (Rakousko). Služba Eurocity (EC) nabízí pravidelné jízdní řády a pohodlné spojení mezi významnými městy, jako je Paříž, Berlín, Milán a Vídeň.

National Express je britská nadnárodní společnost veřejné dopravy, která provozuje autobusovou a železniční dopravu ve Velké Británii, Evropě, severní Africe a Severní Americe. Společnost byla založena v roce 1972 a sídlí v Birminghamu ve Velké Británii. National Express provozuje flotilu více než 1 600 autobusů, které obsluhují více než 900 destinací po celé Velké Británii. Společnost také provozuje železniční služby ve Spojeném království, včetně franšízy East Anglia.

VIAS Rail je belgická železniční společnost, která provozuje osobní a nákladní vlaky v Belgii a Nizozemsku. Vznikla v roce 2014 jako společný podnik francouzské železniční společnosti SNCF a belgické železniční společnosti SNCB. VIAS Rail provozuje vysokorychlostní vlaky, regionální vlaky a příměstské vlaky a také poskytuje železniční nákladní dopravu. Cílem společnosti je poskytovat svým zákazníkům bezpečná, spolehlivá a udržitelná dopravní řešení. VIAS Rail je odhodlána snižovat svůj dopad na životní prostředí investicemi do energeticky účinných vlaků a prosazováním udržitelných postupů ve všech svých provozech.

I když nejsou tak rychlé jako vysokorychlostní vlaky ICE, vlaky InterCity Deutsche Bahn se mohou pochlubit rychlostí až 200 km/h a nabízejí prostorné vagóny a možnosti stravování. Tyto vlaky fungují na mnoha německých trasách, jako je Kolín-Hamburk, a také do mezinárodních destinací, včetně Amsterdamu a Lucemburska. Na některých trasách jezdí dokonce dvoupatrové vlaky.

Typy vstupenek a zařízení od Stuttgart do Essen

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje EuroCity a DB - Intercity při cestování z Stuttgart na Essen.

Second Class

S vlaky Eurocity Deutsche Bahn vám jízdenka druhé třídy zaručí cenově dostupnější cestu. Během cesty máte přístup k základním zařízením, jako jsou elektrické zásuvky, klimatizace a barový vozík.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

First Class

Pokud si přejete pozvednout svůj zážitek z cestování na klidnějším místě s doplňkovými službami, jako jsou nastavitelná sedadla, více místa pro nohy, cateringové služby a výběr sedadel, můžete se rozhodnout pro jízdenky první třídou ve vlacích Eurocity Deutsche Bahn.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Second Class

Ve vlacích SBB Intercity je kromě základního vybavení pro jízdenku druhé třídy k dispozici rodinná zóna speciálně navržená tak, aby nabídla pohodlí rodinám s dětmi. Pokud dostanete během cesty hlad, můžete si pochutnat na chutných jídlech v restauračním voze.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

First Class

V první třídě SBB Intercity můžete těžit z osobní elektrické zásuvky, pohodlnějších sedadel a většího zavazadlového prostoru. Některé IC vlaky také nabízejí klidné zóny a obchodní zóny.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Deutsche Bahn postupně přidává do svých EC vlaků bezplatnou WiFi.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
EC vlaky DB obsahují nedávno aktualizované vozy vybavené elektrickými zásuvkami.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Ve vlacích DB Eurocity si můžete vzít libovolné množství zavazadel bez omezení. Skladujte malé tašky buď ve stropních stojanech nebo pod sedadly. Pro větší zavazadla použijte přihrádky v přihrádkách nebo v blízkosti vnějších dveří.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Služba mobility pomáhá při nastupování, vystupování a přestupu vlakem. Zaměstnanci jsou navíc připraveni řešit jakékoli dotazy nebo poskytnout podporu pro zajištění hladké cesty.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Ve vlacích EC můžete povečeřet v palubní restauraci nebo si dát něco rychlého z bistra. Cestující první třídy dostanou na svém sedadle jídlo zdarma. DB nabízí rozmanité možnosti stravování z místních zdrojů, včetně vegetariánských a veganských možností.
air_con Klimatizace open icon close icon
EC vlaky DB se nyní mohou pochlubit modernizovanými vozy s klimatizací.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Všechna sedadla v obou třídách mají elektrické zásuvky ve vlacích DB IC.
wifi WiFi open icon close icon
Deutsche Bahn zavádí ve svých IC vlacích bezplatnou Wi-Fi a některé již tuto službu nabízejí.
luggage Zavazadlo open icon close icon
V IC vlacích si můžete vzít libovolné množství zavazadel bez omezení. Skladujte malé tašky buď ve stropních stojanech nebo pod sedadly. Pro větší zavazadla použijte přihrádky v přihrádkách nebo v blízkosti vnějších dveří.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Služba mobility Deutsche Bahn poskytuje asistenci při nastupování, vystupování a přesunu vlakem. Zaměstnanci jsou připraveni odpovědět na otázky a zajistit hladký průběh cesty.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Ve vlacích DB IC je k dispozici restaurace na jídlo nebo bistro na občerstvení. Můžete jíst v bistru nebo na svém místě. Cestující první třídy dostanou jídlo zdarma na svém místě. Nabídka se mění, ale vždy má místní jídlo, včetně vegetariánských a veganských možností.
air_con Klimatizace open icon close icon
Meziměstské vlaky mají klimatizované úseky.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
U vlaků IC je pro jízdní kola vyžadována jízdenka a rezervace s cenou rezervace. Kola jsou obvykle uložena ve vagónech druhé třídy, i když vaše sedadlo může být jinde.
Služby na palubě National Express, VIAS Rail, DB - Intercity od Stuttgart do Essen
Porovnejte služby na palubě při cestování z Stuttgart do Essen pomocí train.
Vybavení National Express VIAS Rail DB - Intercity EuroCity DB - InterCity Express (ICE)
quiet_zone Tichá zóna check check cross check check
wifi WiFi check check check check check
power_sockets Elektrické zásuvky check check check check check
luggage Zavazadlo check cross check check check
accessibility Přístupnost check check cross check check
food_and_drink Jídlo a pití check check check check check
air_con Klimatizace check check cross check check
bicycle Jízdní kolo check check cross check check
sleeper_couchette Spáč check check cross check check

Stuttgart až Essen Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
23.48kg
Autobus
25.15kg
Let
67.07kg
Auto
53.66kg
Jaké jsou emise CO2 pro Stuttgart až Essen vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Stuttgart a Essen jsou 23.48kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Stuttgart a Essen? Jízdou vlakem mezi Stuttgart a Essen ušetříte 43.59kg emisí CO2 oproti letu, 1.67kg oproti autobusu a 30.18kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Stuttgart do Essen?
Tiket vlak od Stuttgart do Essen je 2 400,10 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 874,40 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Stuttgart do Essen?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Stuttgart do Essen, je 874,40 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Stuttgart a Essen krát vlak?
Stuttgart až Essen je 335,37 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Stuttgart a Essen?
Stuttgart až Essen je v průměru 4 h 30 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 3 h 7 min.
Jaké společnosti působí od Stuttgart do Essen?
Stuttgart až Essen je pokryta operátory 5. Na Virail National Express, Go-Ahead Baden-Württemberg, VIAS Rail, DB - Intercity, EuroCity, DB - InterCity Express (ICE) můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Stuttgart na Essen?
Stuttgart až Essen má průměrně 5 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Stuttgart do Essen?
První vlak z Stuttgart na Essen odlétá v 0:11. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Stuttgart na Essen?
Nejnovější vlak z Stuttgart na Essen odjíždí v 17:33. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Stuttgart do Essen?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 874,40 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Stuttgart na Essen?
V průměru existuje 1 od Stuttgart až po Essen.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Stuttgart do Essen by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Stuttgart a Essen je 3 h 7 min.
Existuje přímé vlak z Stuttgart na Essen?
Ano, mezi Stuttgart a Essen je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Stuttgart až Essen od vlak?
Cesta vlak od Stuttgart k Essen vytváří emise CO2 23.48kg.

Přejděte na místní z Stuttgart

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Stuttgart

Mezinárodní trasy z Stuttgart a blízkých oblastí

Další destinace od Stuttgart

Hlavní trasy do stanice Essen

Podobné trasy

Další oblíbené trasy