Najít vlak ze stanice Pardubice do stanice Hranice

Oficiální partner

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet


Získejte levný pronájem automobilu v

Podrobnosti o cestě

Nejlepší cena 176,31 Kč
Délka cesty 1 hod 52 min
Spojení za den 14
První odjezd 08:44
Poslední odjezd 22:45
Vzdálenost 151 km

Virail najde pro vás nejlepší vlak nabídek od Pardubice do Hranice.

Virail dělá každou cestu snazší: jediná věc, kterou budete muset udělat, je zadat datum vaší cesty od Pardubice do Hranice. Poté budete moci najít perfektní volbu pro filtrováním a řazení výsledků podle ceny a odjezd vaši cestu. Virail také automaticky přesměrovat na webové stránky poskytovatele dokončit svou rezervaci.

Jaká je cena za jízdenky na vlak z Pardubice Hranice?

Pokud máte možnost rezervovat si předem, budete pravděpodobně najít levné jízdenky na vlak z Pardubice Hranice pro 176,31 Kč. V případě, že nemůžete plánovat dopředu, vlak vstupenky na Hranice náklady v průměru 207,12 Kč.

Které společnosti slouží trasu z Pardubice Hranice?

Virail najde nabídky od mnoha železničních společností v Evropě i ve zbytku světa. Například, že vám ukazuje možné vlakové spoje z Pardubice Hranicenabízené RegioJet, FlixTrain.

Flixtrain patří do FlixBus vedoucí autobusové společnosti a byl představen jako nový low-cost železniční dopravy, v současné době působí v Německu s trasami Berlin-Stuttgart a Hamburk, Kolín nad Rýnem.

Vlaky ze stanice Pardubice do stanice Hranice

Když jsou Frist a poslední vlaky z Pardubice Hranice plánované?

První vlak na Hranice odjíždí v 08:44, přičemž poslední z nich v 22:45. V průměru, cesta trvá 1 hod 52 min, ale s co nejrychlejšími připojení budete v Hranice v 1 hod 51 min.

Které stanice jsou podávány na vlaky jedoucí z Pardubice Hranice?

Vlaky opustit Pardubice Pardubice hl.n., Pardubice a dospět Hranice na M. žst., Hranice Na Moravě.

Pokud dojde ke změnám ve vaší trase, ujistěte se, že budete mít vždy dostatek času na procházku z jedné platformy na druhou a nikdy nezapomenu na možnost zpoždění, která by mohla učinit jste vynechal druhý vlak.

Na krátké vzdálenosti, jako je mezi Pardubice a Hranice, autobusy a carpooling jsou dobré alternativy k vlaku, díky svým nízkým nákladům. Také autobusy mají tu výhodu, jak se dostat do nejmenších městech, kde je bez vlakové nádraží..