Vlak Faro - Lisbon ceny od 292,28 Kč

19/06/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes 573,60 Kč
Zítra 353,17 Kč
2 dny 573,60 Kč
3 dny 353,17 Kč

Faro až Lisbon od vlak

Cesta z Faro do Lisbon za vlak je 218,01 km a trvá 3 h 28 min. Denně jede 13 spojů, přičemž první odjíždí v 7:00 a poslední v 19:45. Je možné cestovat z Faro na Lisbon pomocí vlak již za 292,28 Kč nebo až za 650,08 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 292,28 Kč.

Nejnižší cena292,28 Kč
Doba trvání cesty3 h 28 min
Připojení za den13
Nejnižší cena292,28 Kč
Nejvyšší cena650,08 Kč
První odjezd7:00
Poslední odjezd19:45
Vzdálenost218,01 km
OdjezdFaro
PříjezdLisbon
NosičeR - Regional, AP - Alfa PendularVíce

Vlak Vstupenky od Faro do Lisbon

Datum odletu
středa 19. čvn 2024

Virail najde pro vás nejlepší vlak nabídek od Faro do Lisbon.

Virail dělá každou cestu snazší: jediná věc, kterou budete muset udělat, je zadat datum vaší cesty od Faro do Lisbon. Poté budete moci najít perfektní volbu pro filtrováním a řazení výsledků podle ceny a odjezd vaši cestu. Virail také automaticky přesměrovat na webové stránky poskytovatele dokončit svou rezervaci.

Jaký je nejlevnější cena za jízdenky na vlak do Lisbon?

Pokud máte možnost rezervovat si předem, budete pravděpodobně najít levné jízdenky na vlak z Faro Lisbon pro 292,28 Kč. V případě, že nemůžete plánovat dopředu, vlak vstupenky na Lisbon náklady v průměru 485,18 Kč.

Které železniční společnosti nabízejí spojení vlakem z Faro Lisbon?

Virail najde nabídky od mnoha železničních společností v Evropě i ve zbytku světa. Například, že vám ukazuje možné vlakové spoje z Faro Lisbonnabízené .

Jak dlouho bude trvat, než vás z Faro Lisbon vlakem a kdy vlaky odejít?

První vlak na Lisbon odjíždí v 7:00, přičemž poslední z nich v 19:45. Chcete-li získat od Faro do Lisbon vlakem, budete potřebovat 3 h 28 min. S nejrychlejším připojením budete v Lisbon v 2 h 56 min, ale v průměru trvá 3 h 28 min. První vlak zamířil do Lisbon je 7:00, přičemž poslední z nich opustí Faro na 19:45.

Jaké jsou odletové a příletové stanice v Faro a Lisbon?

Vlaky opustit Faro Faro(P),Faro Airport, Faro (Airport) a dospět Lisbon Sete Rios,Lisbon - Oriente,Lisboa - Santa Apolonia,Lisbon Airport (LIS).

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Faro do Lisbon

Levné vstupenky vlak od Faro do Lisbon
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Faro do Lisbon.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Faro do Lisbon, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Faro na Lisbon.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Faro až Lisbon

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Vlakové společnosti mohou účtovat vyšší ceny jízdenek, když se blíží datum odjezdu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 308,11 Kč do 577,98 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 47%!

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Faro do Lisbon

Nejlevnější vlakové jízdenky Faro - Lisbon lze najít za cenu 416,50 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 459,37 Kč. Nejdražší lístek může stát až 573,60 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Lisbon vlakem

Pokud cestujete do Lisbon vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Faro až Lisbon Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
15.26kg
Autobus
16.35kg
Let
43.6kg
Auto
34.88kg
Jaké jsou emise CO2 pro Faro až Lisbon vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Faro a Lisbon jsou 15.26kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Faro a Lisbon? Jízdou vlakem mezi Faro a Lisbon ušetříte 28.34kg emisí CO2 oproti letu, 1.09kg oproti autobusu a 19.62kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Faro do Lisbon?
Tiket vlak od Faro do Lisbon je 485,18 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 292,28 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Faro do Lisbon?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Faro do Lisbon, je 292,28 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Faro a Lisbon krát vlak?
Faro až Lisbon je 218,01 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Faro a Lisbon?
Faro až Lisbon je v průměru 3 h 28 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 2 h 56 min.
Jaké společnosti působí od Faro do Lisbon?
Faro až Lisbon je pokryta operátory 3. Na Virail R - Regional, AP - Alfa Pendular, IR - InterRegional, IC - Intercidades můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Faro na Lisbon?
Faro až Lisbon má průměrně 13 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Faro do Lisbon?
První vlak z Faro na Lisbon odlétá v 7:00. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Faro na Lisbon?
Nejnovější vlak z Faro na Lisbon odjíždí v 19:45. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Faro do Lisbon?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 292,28 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Faro na Lisbon?
V průměru existuje 10 od Faro až po Lisbon.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Faro do Lisbon by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Faro a Lisbon je 2 h 56 min.
Existuje přímé vlak z Faro na Lisbon?
Ano, mezi Faro a Lisbon je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Faro až Lisbon od vlak?
Cesta vlak od Faro k Lisbon vytváří emise CO2 15.26kg.