Vlak Edinburgh - Berwick ceny od 45,55 Kč

23/04/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com
Začínat od
45,55 Kč

Edinburgh až Berwick od vlak

Cesta z Edinburgh do Berwick za vlak je 612,31 km a trvá 8 h 11 min. Denně jede 22 spojů, přičemž první odjíždí v 5:40 a poslední v 23:45. Je možné cestovat z Edinburgh na Berwick pomocí vlak již za 45,55 Kč nebo až za 4 421,45 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 45,55 Kč.

Nejnižší cena45,55 Kč
Doba trvání cesty8 h 11 min
Připojení za den22
Nejnižší cena45,55 Kč
Nejvyšší cena4 421,45 Kč
První odjezd5:40
Poslední odjezd23:45
Vzdálenost612,31 km
OdjezdEdinburgh
PříjezdBerwick
NosičeNational Rail

Levné jízdenky od Edinburgh do Berwick na virail.

Nalezení perfektního vlakové spojení nebylo nikdy tak snadné: díky virail, budete moci porovnat stovky nabídek najednou pouhým zasunutím datum cesty. Prostřednictvím různých cenových a odjezdu filtry, budete mít možnost omezit výsledky a najít ideální řešení. Rezervační probíhá na internetových stránkách poskytovatele, ke kterému se bude automaticky přesměrován.

Kolik je nejlevnější jízdenka na vlak z Edinburgh Berwick?

Průměrná cena jízdenky na vlak z Edinburgh Berwick je 1 323,29 Kč. Nicméně, budete moci najít levnější vstupenky, pokud si rezervovat předem, nebo pokud může být flexibilní s vašimi daty: nejlevnější jízdenky od Edinburgh do Berwick může být kolem 45,55 Kč.

Které společnosti trvat od Edinburgh do Berwick vlakem?

Mezi všemi virail partnerů, budete mít také možnost cestovat s , sloužící vlakové cesty mezi Edinburgh a Berwick.

Když jsou Frist a poslední vlaky z Edinburgh Berwick plánované?

Bude trvat 8 h 11 min dosáhnout Berwick. Nejdříve Vlak odjíždí Edinburgh na 5:40, přičemž poslední z nich odchází na 23:45. V průměru trvá 8 h 11 min se dostat do Berwick vlakem, ale budete potřebovat 6 h 24 min s nejrychlejšími vlaky. První z nich je k dispozici na 5:40, přičemž poslední z nich opustí Edinburgh na 23:45.

Které stanice se vlaky do Berwick odejít z?

Vlaky do Berwick odejde z Edinburgh-Haymarket,Edinburgh - Princes Street,Edinburgh - Any hotel a dorazí .

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis
Levné vstupenky vlak od Edinburgh do Berwick
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Edinburgh do Berwick.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Edinburgh do Berwick, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Edinburgh na Berwick.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Edinburgh do Berwick

Nejlevnější vlakové jízdenky Edinburgh - Berwick lze najít za cenu 840,06 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 893,93 Kč. Nejdražší lístek může stát až 1 014,21 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Berwick vlakem

Pokud cestujete do Berwick vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Edinburgh až Berwick Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
42.86kg
Autobus
45.92kg
Let
122.46kg
Auto
97.97kg
Jaké jsou emise CO2 pro Edinburgh až Berwick vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Edinburgh a Berwick jsou 42.86kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Edinburgh a Berwick? Jízdou vlakem mezi Edinburgh a Berwick ušetříte 79.6kg emisí CO2 oproti letu, 3.06kg oproti autobusu a 55.11kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Edinburgh do Berwick?
Tiket vlak od Edinburgh do Berwick je 1 323,29 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 45,55 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Edinburgh do Berwick?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Edinburgh do Berwick, je 45,55 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Edinburgh a Berwick krát vlak?
Edinburgh až Berwick je 612,31 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Edinburgh a Berwick?
Edinburgh až Berwick je v průměru 8 h 11 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 6 h 24 min.
Kolik vlak za den přejde z Edinburgh na Berwick?
Edinburgh až Berwick má průměrně 22 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Edinburgh do Berwick?
První vlak z Edinburgh na Berwick odlétá v 5:40. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Edinburgh na Berwick?
Nejnovější vlak z Edinburgh na Berwick odjíždí v 23:45. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Edinburgh do Berwick?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 45,55 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Edinburgh do Berwick by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Edinburgh a Berwick je 6 h 24 min.
Existuje přímé vlak z Edinburgh na Berwick?
Ano, mezi Edinburgh a Berwick je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Edinburgh až Berwick od vlak?
Cesta vlak od Edinburgh k Berwick vytváří emise CO2 42.86kg.