Vlak Brémy - Mönchengladbach ceny od 1 376,15 Kč

30/05/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Více
Více
Více

Brémy až Mönchengladbach od vlak

Cesta z Brémy do Mönchengladbach za vlak je 265,29 km a trvá 4 h 18 min. Denně jede 36 spojů, přičemž první odjíždí v 0:13 a poslední v 14:21. Je možné cestovat z Brémy na Mönchengladbach pomocí vlak již za 1 376,15 Kč nebo až za 2 696,27 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 1 376,15 Kč.

Nejnižší cena1 376,15 Kč
Doba trvání cesty4 h 18 min
Připojení za den36
Nejnižší cena1 376,15 Kč
Nejvyšší cena2 696,27 Kč
První odjezd0:13
Poslední odjezd14:21
Vzdálenost265,29 km
OdjezdBrémy
PříjezdMönchengladbach
NosičeNordWestBahn, EuroCityVíce

Vlak Vstupenky od Bremen do Mönchengladbach

Datum odletu
čtvrtek 30. kvě 2024

Porovnejte ceny a vstupenky od Bremen do Mönchengladbach

Levné vstupenky vlak od Brémy do Mönchengladbach
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Brémy do Mönchengladbach.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Brémy do Mönchengladbach, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Brémy na Mönchengladbach.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Bremen až Mönchengladbach

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Brémy do Mönchengladbach

Nejlevnější vlakové jízdenky Brémy - Mönchengladbach lze najít za cenu 408,70 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 858,18 Kč. Nejdražší lístek může stát až 1 648,94 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Mönchengladbach vlakem

Pokud cestujete do Mönchengladbach vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Vlaky Eurocity (EC) jsou speciálně navrženy pro cestování na krátké a dlouhé vzdálenosti a spojují velká města v různých evropských zemích v rámci rozsáhlé mezinárodní vlakové dopravy. Vlaky Eurocity (EC) provozuje řada národních železničních společností po celé Evropě, včetně Deutsche Bahn (Německo), SNCF (Francie), Trenitalia (Itálie), SBB (Švýcarsko) a ÖBB (Rakousko). Služba Eurocity (EC) nabízí pravidelné jízdní řády a pohodlné spojení mezi významnými městy, jako je Paříž, Berlín, Milán a Vídeň.

National Express je britská nadnárodní společnost veřejné dopravy, která provozuje autobusovou a železniční dopravu ve Velké Británii, Evropě, severní Africe a Severní Americe. Společnost byla založena v roce 1972 a sídlí v Birminghamu ve Velké Británii. National Express provozuje flotilu více než 1 600 autobusů, které obsluhují více než 900 destinací po celé Velké Británii. Společnost také provozuje železniční služby ve Spojeném království, včetně franšízy East Anglia.

NordWestBahn je německá železniční společnost, která provozuje regionální osobní vlaky v Dolním Sasku, Brémách a částech Severního Porýní-Vestfálska. NordWestBahn, dceřiná společnost Transdev Group, provozuje spolehlivou a rozsáhlou železniční síť v délce přibližně 1 400 kilometrů napříč severozápadním Německem. NordWestBahn se 17 trasami, včetně Osnabrücku, Münsterlandu, Ostwestfalen-Lippe, Brém, Bremerhavenu a regionu Severního moře, zajišťuje cestujícím bezpečnou a efektivní dopravu a spojuje je do požadovaných destinací.

VIAS Rail je belgická železniční společnost, která provozuje osobní a nákladní vlaky v Belgii a Nizozemsku. Vznikla v roce 2014 jako společný podnik francouzské železniční společnosti SNCF a belgické železniční společnosti SNCB. VIAS Rail provozuje vysokorychlostní vlaky, regionální vlaky a příměstské vlaky a také poskytuje železniční nákladní dopravu. Cílem společnosti je poskytovat svým zákazníkům bezpečná, spolehlivá a udržitelná dopravní řešení. VIAS Rail je odhodlána snižovat svůj dopad na životní prostředí investicemi do energeticky účinných vlaků a prosazováním udržitelných postupů ve všech svých provozech.

Express InterCity je typ vlakové dopravy, která funguje v mnoha zemích po celém světě. Je navržen tak, aby poskytoval rychlou a efektivní dopravu mezi velkými městy s omezenými zastávkami na cestě. Expresní vlaky InterCity obvykle nabízejí vybavení, jako je pohodlné sezení, klimatizace a palubní servis jídla a nápojů. Mohou mít také prvotřídní nebo business třídu sedadel pro cestující, kteří chtějí extra pohodlí a vybavení. Expresní vlaky InterCity jsou často oblíbenou volbou pro obchodní cestující, turisty a dojíždějící, kteří potřebují cestovat mezi městy rychle a pohodlně.

Regional Express (Rex) je australská letecká společnost, která provozuje pravidelné regionální lety do více než 60 destinací po celé Austrálii. Letecká společnost byla založena v roce 2002 a sídlí v Mascotu v Novém Jižním Walesu. Rex provozuje flotilu více než 60 letadel, včetně turbovrtulových Saab 340 a Boeingů 737-800NG. Letecká společnost se zaměřuje především na poskytování cenově dostupné letecké dopravy regionálním komunitám se silným důrazem na bezpečnost, spolehlivost a služby zákazníkům. Rex také nabízí věrnostní program Rex Business Flyer a má partnerství s dalšími leteckými společnostmi, jako jsou Qantas a Virgin Australia.

Regionalbahn je typ vlakové dopravy v Německu, která funguje na regionálních trasách a spojuje menší města s většími. Tyto vlaky jsou obvykle pomalejší než meziměstské vlaky, ale mají více zastávek a jsou cenově dostupnější. Vlaky Regionalbahn provozují různé společnosti, včetně Deutsche Bahn, a nabízejí jednodenní a vícedenní jízdenky. Vlaky často využívají dojíždějící a turisté, kteří chtějí poznávat venkov a menší města.

I když nejsou tak rychlé jako vysokorychlostní vlaky ICE, vlaky InterCity Deutsche Bahn se mohou pochlubit rychlostí až 200 km/h a nabízejí prostorné vagóny a možnosti stravování. Tyto vlaky fungují na mnoha německých trasách, jako je Kolín-Hamburk, a také do mezinárodních destinací, včetně Amsterdamu a Lucemburska. Na některých trasách jezdí dokonce dvoupatrové vlaky.

Typy vstupenek a zařízení od Brémy do Mönchengladbach

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje EuroCity, DB - InterCity Express (ICE) a DB - Intercity při cestování z Brémy na Mönchengladbach.

Second Class

S vlaky Eurocity Deutsche Bahn vám jízdenka druhé třídy zaručí cenově dostupnější cestu. Během cesty máte přístup k základním zařízením, jako jsou elektrické zásuvky, klimatizace a barový vozík.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

First Class

Pokud si přejete pozvednout svůj zážitek z cestování na klidnějším místě s doplňkovými službami, jako jsou nastavitelná sedadla, více místa pro nohy, cateringové služby a výběr sedadel, můžete se rozhodnout pro jízdenky první třídou ve vlacích Eurocity Deutsche Bahn.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Second Class

Druhá třída Deutshce Bahn zajišťuje pohodlnou cestu se standardním uspořádáním sedadel s bezplatným Wi-Fi, zásuvkou a. Cestující druhé třídy si mohou koupit jídlo a pití z baru/bistro vozu nebo restauračního vozu.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

First Class

Cestování první třídou s Deutsche Bahn poskytuje luxusní zážitek s pohodlnými sedadly a mnoha vymoženostmi, jako je prostorné sezení s personalizovanou službou na sedadle a exkluzivní přístup do salonku na hlavních nádražích. Cestující první třídy si mohou nechat doručit objednávky na svá místa, ale pokud nechcete čekat, můžete se navečeřet i v restauračním voze nebo si koupit jídlo a pití z baru/bistro vozu.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Second Class

Ve vlacích SBB Intercity je kromě základního vybavení pro jízdenku druhé třídy k dispozici rodinná zóna speciálně navržená tak, aby nabídla pohodlí rodinám s dětmi. Pokud dostanete během cesty hlad, můžete si pochutnat na chutných jídlech v restauračním voze.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

First Class

V první třídě SBB Intercity můžete těžit z osobní elektrické zásuvky, pohodlnějších sedadel a většího zavazadlového prostoru. Některé IC vlaky také nabízejí klidné zóny a obchodní zóny.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Deutsche Bahn postupně přidává do svých EC vlaků bezplatnou WiFi.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
EC vlaky DB obsahují nedávno aktualizované vozy vybavené elektrickými zásuvkami.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Ve vlacích DB Eurocity si můžete vzít libovolné množství zavazadel bez omezení. Skladujte malé tašky buď ve stropních stojanech nebo pod sedadly. Pro větší zavazadla použijte přihrádky v přihrádkách nebo v blízkosti vnějších dveří.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Služba mobility pomáhá při nastupování, vystupování a přestupu vlakem. Zaměstnanci jsou navíc připraveni řešit jakékoli dotazy nebo poskytnout podporu pro zajištění hladké cesty.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Ve vlacích EC můžete povečeřet v palubní restauraci nebo si dát něco rychlého z bistra. Cestující první třídy dostanou na svém sedadle jídlo zdarma. DB nabízí rozmanité možnosti stravování z místních zdrojů, včetně vegetariánských a veganských možností.
air_con Klimatizace open icon close icon
EC vlaky DB se nyní mohou pochlubit modernizovanými vozy s klimatizací.
quiet_zone Tichá zóna open icon close icon
Hledejte klid na ICE Frankfurt v Coach 21 (druhá třída) a Coach 28/29 (první třída). Na ICE 104/105 Basel je to Coach 31 (druhá třída) a Coach 38/39 (první třída).
wifi WiFi open icon close icon
Ve vlacích ICE si vychutnejte bezplatné Wi-Fi a získejte přístup na portál ICE pro filmy, televizní pořady, audioknihy, hry a materiály ke čtení.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Zůstaňte nabití díky elektrické zásuvce, která je k dispozici pro každé dvě sedadla ve vlaku.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Ve vlacích ICE si můžete vzít libovolné množství zavazadel bez omezení. Skladujte malé tašky buď ve stropních stojanech nebo pod sedadly. Pro větší zavazadla použijte přihrádky v přihrádkách nebo v blízkosti vnějších dveří.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Pro pomoc s nástupem, přestupem nebo jinými dotazy se obraťte na DB's Mobility Service. Personál je vždy připraven pomoci a zajistit hladký průběh cesty.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
S ICE si vyberte mezi kompletním menu v palubní restauraci nebo rychlým občerstvením v bistru. Pro cestující první třídy je jídlo a nápoje zdarma podávány přímo na vaše sedadlo. Rozmanité menu DB, aktualizované čtvrtletně, obsahuje místní a vegetariánské/veganské možnosti.
air_con Klimatizace open icon close icon
Vlaky ICE nenabízejí pouze klimatizaci, ale také inovují ekologicky šetrné systémy, které chladí i topí pomocí přírodních chladiv.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
Ve vlacích Deutsche Bahn se ujistěte, že je rozložený a dobře zabalený v pouzdře nebo krytu s vaším jménem, a můžete si ho vzít zdarma na palubu. Máte také povoleno jedno běžné a jedno příruční zavazadlo. Jen zajistěte, aby vaše kolo nepřekáželo ostatním cestujícím nebo neblokovalo uličky. Poznámka: Speciální kola nejsou povolena, ale pokud jste mezinárodní cestovatel, nemusíte se obávat omezení ve špičce.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Všechna sedadla v obou třídách mají elektrické zásuvky ve vlacích DB IC.
wifi WiFi open icon close icon
Deutsche Bahn zavádí ve svých IC vlacích bezplatnou Wi-Fi a některé již tuto službu nabízejí.
luggage Zavazadlo open icon close icon
V IC vlacích si můžete vzít libovolné množství zavazadel bez omezení. Skladujte malé tašky buď ve stropních stojanech nebo pod sedadly. Pro větší zavazadla použijte přihrádky v přihrádkách nebo v blízkosti vnějších dveří.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Služba mobility Deutsche Bahn poskytuje asistenci při nastupování, vystupování a přesunu vlakem. Zaměstnanci jsou připraveni odpovědět na otázky a zajistit hladký průběh cesty.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Ve vlacích DB IC je k dispozici restaurace na jídlo nebo bistro na občerstvení. Můžete jíst v bistru nebo na svém místě. Cestující první třídy dostanou jídlo zdarma na svém místě. Nabídka se mění, ale vždy má místní jídlo, včetně vegetariánských a veganských možností.
air_con Klimatizace open icon close icon
Meziměstské vlaky mají klimatizované úseky.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
U vlaků IC je pro jízdní kola vyžadována jízdenka a rezervace s cenou rezervace. Kola jsou obvykle uložena ve vagónech druhé třídy, i když vaše sedadlo může být jinde.
Služby na palubě NordWestBahn, EuroCity, DB - Regionalbahn od Brémy do Mönchengladbach
Porovnejte služby na palubě při cestování z Brémy do Mönchengladbach pomocí train.
Vybavení NordWestBahn EuroCity DB - Regionalbahn National Express VIAS Rail DB - InterCity Express (ICE) DB - Intercity DB - Regional Express Eurobahn
quiet_zone Tichá zóna check check check check check check cross check check
wifi WiFi check check check check check check check check check
power_sockets Elektrické zásuvky check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check cross check check cross cross
accessibility Přístupnost check check check check check check cross check check
food_and_drink Jídlo a pití check check check check check check check check check
air_con Klimatizace check check check check check check cross check check
bicycle Jízdní kolo check check check check check check cross check check
sleeper_couchette Spáč check check check check check check cross check check

Brémy až Mönchengladbach Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
18.57kg
Autobus
19.9kg
Let
53.06kg
Auto
42.45kg
Jaké jsou emise CO2 pro Brémy až Mönchengladbach vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Brémy a Mönchengladbach jsou 18.57kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Brémy a Mönchengladbach? Jízdou vlakem mezi Brémy a Mönchengladbach ušetříte 34.49kg emisí CO2 oproti letu, 1.33kg oproti autobusu a 23.88kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Brémy do Mönchengladbach?
Tiket vlak od Brémy do Mönchengladbach je 1 966,06 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 1 376,15 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Brémy do Mönchengladbach?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Brémy do Mönchengladbach, je 1 376,15 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Brémy a Mönchengladbach krát vlak?
Brémy až Mönchengladbach je 265,29 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Brémy a Mönchengladbach?
Brémy až Mönchengladbach je v průměru 4 h 18 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 3 h 19 min.
Jaké společnosti působí od Brémy do Mönchengladbach?
Brémy až Mönchengladbach je pokryta operátory 8. Na Virail NordWestBahn, EuroCity, DB - Regionalbahn, National Express, VIAS Rail, DB - InterCity Express (ICE), DB - Intercity, DB - Regional Express, Eurobahn můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Brémy na Mönchengladbach?
Brémy až Mönchengladbach má průměrně 36 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Brémy do Mönchengladbach?
První vlak z Brémy na Mönchengladbach odlétá v 0:13. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Brémy na Mönchengladbach?
Nejnovější vlak z Brémy na Mönchengladbach odjíždí v 14:21. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Brémy do Mönchengladbach?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 1 376,15 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Brémy do Mönchengladbach by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Brémy a Mönchengladbach je 3 h 19 min.
Existuje přímé vlak z Brémy na Mönchengladbach?
Ano, mezi Brémy a Mönchengladbach je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Brémy až Mönchengladbach od vlak?
Cesta vlak od Brémy k Mönchengladbach vytváří emise CO2 18.57kg.

Přejděte na místní z Brémy

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Brémy

Mezinárodní trasy z Brémy a blízkých oblastí

Další destinace od Brémy

Hlavní trasy do stanice Mönchengladbach

Podobné trasy

Další oblíbené trasy