Vlak Birmingham - Oxford ceny od 524,15 Kč

23/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Birmingham až Oxford od vlak

Cesta z Birmingham do Oxford za vlak je 92,34 km a trvá 1 h 20 min. Denně jede 24 spojů, přičemž první odjíždí v 5:15 a poslední v 22:20. Je možné cestovat z Birmingham na Oxford pomocí vlak již za 524,15 Kč nebo až za 1 547,13 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 524,15 Kč.

Nejnižší cena524,15 Kč
Doba trvání cesty1 h 20 min
Připojení za den24
Nejnižší cena524,15 Kč
Nejvyšší cena1 547,13 Kč
První odjezd5:15
Poslední odjezd22:20
Vzdálenost92,34 km
OdjezdBirmingham
PříjezdOxford
NosičeGreat Western Railway, West Midlands RailwayVíce

Vlak Vstupenky od Birmingham do Oxford

Datum odletu
úterý 23. čvc 2024

Porovnejte nejlepší ceny vlak od Birmingham do Oxford.

Pokud hledáte pro nejjednodušší způsob, jak najít nejlepší cenu pro Váš vlakové cesty, virail je to, co jste hledali. Je pouze potřeba vybrat datum a virail vám ukáže všechny spoje, které nabízí našim partnerům: filtrováním výsledků najdete perfektní řešení pro váš rozpočet a harmonogram. Virail vás přesměruje na webové stránky společnosti pro jednoduchou a bezpečnou rezervaci.

Kolik stojí lístky od Birmingham do Oxford nízkonákladové vlak?

V průměru jízdenky z Birmingham Oxford nákladů 1 292,60 Kč, ale pokud si můžete rezervovat předem, nebo zvolit méně populární datum a čas, můžete najít levné jízdenky na vlak z 524,15 Kč.

Které firmy cestovat z Birmingham Oxford vlakem?

Mezi všemi virail partnerů, budete mít také možnost cestovat s , sloužící vlakové cesty mezi Birmingham a Oxford.

Jak dlouho bude trvat, než vás z Birmingham Oxford vlakem a kdy vlaky odejít?

První vlak na Oxford odjíždí v 5:15, přičemž poslední z nich v 22:20. Chcete-li získat od Birmingham do Oxford vlakem, budete potřebovat 1 h 20 min. První vlak na Oxford odjíždí v 5:15, přičemž poslední z nich v 22:20. V průměru, cesta trvá 1 h 20 min, ale s co nejrychlejšími připojení budete v Oxford v 1 h 2 min.

Jaké jsou odletové a příletové stanice v Birmingham a Oxford?

Vlaky opustit Birmingham Five ways,Birmingham, Coach Station,Birmingham new street,Birmingham moor street a dospět Oxford Thornhill,Oxford Railway Station,Oxford Gloucester Green.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Birmingham do Oxford

Levné vstupenky vlak od Birmingham do Oxford
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Birmingham do Oxford.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Birmingham do Oxford, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Birmingham na Oxford.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Birmingham až Oxford

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Birmingham do Oxford

Nejlevnější vlakové jízdenky Birmingham - Oxford lze najít za cenu 516,85 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 832,30 Kč. Nejdražší lístek může stát až 1 342,78 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Oxford vlakem

Pokud cestujete do Oxford vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Chiltern Railways je britská společnost provozující vlaky, která poskytuje osobní dopravu mezi Londýnem Marylebone a Birminghamem Snow Hill, stejně jako dalšími destinacemi v Midlands a jihovýchodní Anglii. Společnost byla založena v roce 1996 a od roku 2009 ji vlastní Arriva UK Trains. Chiltern Railways provozuje flotilu moderních vlaků, včetně lokomotiv řady 68 a dieselových jednotek třídy 165 a 168.

Great Western Railway (GWR) je britská železniční společnost, která provozuje osobní dopravu mezi Londýnem a jihozápadní Anglií a také částmi Walesu. Byla založena v roce 1833 a původně byla známá jako Great Western Railway Company. GWR je nyní ve vlastnictví FirstGroup. Společnost je známá svou ikonickou zelenou barvou a historickými parními lokomotivami, včetně slavného Flying Scotsman.

West Midlands Railway je vlaková provozní společnost, která poskytuje osobní dopravu v celém regionu West Midlands v Anglii. Konsorcium West Midlands Trains, složené z Abellio, JR East a Mitsui, získalo franšízu pro region, což vedlo k založení služby. v roce 2017. West Midlands Railway nabízí řadu služeb, včetně služeb na delší vzdálenosti do měst jako Londýn a Liverpool a také místních a regionálních vlaků.

Služby na palubě Great Western Railway, West Midlands Railway, Avanti West Coast od Birmingham do Oxford
Porovnejte služby na palubě při cestování z Birmingham do Oxford pomocí train.
Vybavení Great Western Railway West Midlands Railway Avanti West Coast Chiltern Railways
quiet_zone Tichá zóna check check check check
wifi WiFi check check check check
power_sockets Elektrické zásuvky check check check check
luggage Zavazadlo check check cross check
food_and_drink Jídlo a pití check check check check

Birmingham až Oxford Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
6.46kg
Autobus
6.93kg
Let
18.47kg
Auto
14.77kg
Jaké jsou emise CO2 pro Birmingham až Oxford vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Birmingham a Oxford jsou 6.46kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Birmingham a Oxford? Jízdou vlakem mezi Birmingham a Oxford ušetříte 12.01kg emisí CO2 oproti letu, 0.47kg oproti autobusu a 8.31kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Birmingham do Oxford?
Tiket vlak od Birmingham do Oxford je 1 292,60 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 524,15 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Birmingham do Oxford?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Birmingham do Oxford, je 524,15 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Birmingham a Oxford krát vlak?
Birmingham až Oxford je 92,34 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Birmingham a Oxford?
Birmingham až Oxford je v průměru 1 h 20 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 1 h 2 min.
Jaké společnosti působí od Birmingham do Oxford?
Birmingham až Oxford je pokryta operátory 4. Na Virail Great Western Railway, West Midlands Railway, Avanti West Coast, Chiltern Railways, CrossCountry můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Birmingham na Oxford?
Birmingham až Oxford má průměrně 24 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Birmingham do Oxford?
První vlak z Birmingham na Oxford odlétá v 5:15. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Birmingham na Oxford?
Nejnovější vlak z Birmingham na Oxford odjíždí v 22:20. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Birmingham do Oxford?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 524,15 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Birmingham na Oxford?
V průměru existuje 16 od Birmingham až po Oxford.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Birmingham do Oxford by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Birmingham a Oxford je 1 h 2 min.
Existuje přímé vlak z Birmingham na Oxford?
Ano, mezi Birmingham a Oxford je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Birmingham až Oxford od vlak?
Cesta vlak od Birmingham k Oxford vytváří emise CO2 6.46kg.