Autobus Vídeň - Alicante ceny od 2 841,68 Kč

Začínat od
2 841,68 Kč

Vídeň až Alicante od autobus

Cesta z Vídeň do Alicante za autobus je 1 745,87 km a trvá 39 h 14 min. Denně jede 6 spojů, přičemž první odjíždí v 1:10 a poslední v 23:25. Je možné cestovat z Vídeň na Alicante pomocí autobus již za 2 841,68 Kč nebo až za 7 433,13 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 2 841,68 Kč.

Nejnižší cena2 841,68 Kč
Doba trvání cesty39 h 14 min
Připojení za den6
Nejnižší cena2 841,68 Kč
Nejvyšší cena7 433,13 Kč
První odjezd1:10
Poslední odjezd23:25
Vzdálenost1 745,87 km
OdjezdVídeň
PříjezdAlicante
NosičeBlaBlaCar Bus, ItabusVíce

Autobus Vstupenky od Vienna do Alicante

Datum odletu
čtvrtek 29. úno 2024

Kdy se první a poslední autobusy z Vídeň Alicante odejít?

První autobus odjíždí z Vídeň na 1:10, přičemž poslední z nich odchází na 23:25. Cesta trvá 39 h 14 min. První autobus na Alicante odjíždí v 1:10, přičemž poslední z nich je naplánováno na 23:25. Cesta trvá průměrně 39 h 14 min, ale nejrychlejší připojení trvat jen 36 h 15 min.

Porovnejte ceny a vstupenky od Vienna do Alicante

Levné vstupenky autobus od Vídeň do Alicante
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Vídeň do Alicante.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Vídeň do Alicante, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Vídeň na Alicante.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Vienna až Alicante

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných autobusových jízdenek od Vídeň do Alicante

Nejlevnější autobusové jízdenky Vídeň - Alicante lze najít za cenu 1 988,96 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 3 178,84 Kč. Nejdražší tiket může stát až 5 254,20 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Alicante autobusem

Pokud cestujete do Alicante autobusem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Alsa, založená v roce 1923, je přední španělská autobusová společnost, která provozuje vnitrostátní a mezinárodní linky. Společnost se rozrostla a stala se jednou z největších autobusových společností v Evropě. Alsa poskytuje komplexní škálu služeb, včetně pravidelných a expresních linek, luxusních autobusů a lůžkových autobusů. Alsa, zaměřená na udržitelnost, snižuje svou uhlíkovou stopu používáním alternativních paliv a energeticky účinných technologií.

BlaBlaCar Bus je dálková autobusová doprava dostupná v mnoha zemích, včetně Francie, Německa a regionu Beneluxu. Je dceřinou společností BlaBlaCar, platformy pro spolujízdu. BlaBlaCar. Společnost provozuje autobusy do a ze stanic, jako je Paris Bercy Seine, Rotterdam CS Bus Station, Sloterdijk Bus Station, Brussels Midi West Train, Milán, Barcelona North Bus Station, Charles de Letiště Gaulle 3, vlak Annecy, letiště Stuttgart a autobusové nádraží Victoria.

FlixBus, společnost provozující dálkovou autobusovou dopravu, působí v Evropě i ve Spojených státech. Společnost byla založena v roce 2013 a stala se jedním z největších autobusových dopravců v Evropě, který spojuje více než 2 500 destinací ve 30 zemích. FlixBus pocházející z Německa se rychle rozšířil do sousedních zemí včetně Francie, Itálie, Dánska, Nizozemska a Chorvatska a zároveň nabízí pravidelné linky do Norska, Španělska a Anglie. S dostupnými tarify a pohodlným vybavením, jako je bezplatné Wi-Fi, elektrické zásuvky a palubní toalety, poskytuje FlixBus pohodlné a příjemné cestování.

Itabus je autobusová společnost, která působí v Itálii a nabízí dálkové autobusové spoje mezi velkými městy a letišti. Poskytuje služby do Milána, Říma, Boloně, Benátek a dalších klíčových měst v Itálii. Itabus si klade za cíl poskytovat cestujícím cenově dostupné a udržitelné možnosti cestování se zaměřením na snižování emisí uhlíku a podporu ekologických postupů.

RegioJet je soukromá železniční společnost, která působí v několika evropských zemích včetně České republiky, Slovenska, Polska a Rakouska. Společnost byla založena v roce 2009 a v České republice začala působit v roce 2011. RegioJet nabízí různé druhy vlakové dopravy, včetně dálkových vlaků, regionálních vlaků a autobusů.

Typy vstupenek a zařízení od Vídeň do Alicante

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje RegioJet při cestování z Vídeň na Alicante.

Standard

Standardní jízdenka nabízí rovnováhu mezi cenovou dostupností a pohodlím. Cestující mohou očekávat luxusní místa k sezení a bezplatné Wi-Fi, což z něj dělá skvělou volbu pro cestovatele, kteří si hlídají rozpočet.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Low cost

Nízká cena je nejdostupnější možností pro ty, kteří chtějí cestovat bez dalšího vybavení. Cestující si však stále mohou užívat bezplatné Wi-Fi a poklidnou cestu.
wifi WiFi
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Relax

Cestující, kteří chtějí cestovat luxusně, se mohou rozhodnout pro jízdenku Relax, která nabízí prostorné kožené sedačky a pohodovou atmosféru. To je skvělá volba pro ty, kteří si chtějí během cesty odpočinout.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Business

Business ticket zaručuje soukromí a pohodlí s přednostním servisem a ochotným palubním personálem. To je ideální volba pro ty, kteří chtějí bezproblémovou a bezstresovou cestu.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Zůstaňte ve spojení díky bezplatné Wi-Fi na palubě. Pro zábavu použijte aplikaci Regiojet nebo obrazovky v novějších vlacích.
quiet_zone Tichá zóna open icon close icon
Cestující v business třídě mohou těžit z tichého kupé pro klidnou cestu.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Každé sedadlo je vybaveno vlastní zásuvkou.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Klidně si s sebou vezměte zavazadla, která se snadno nakládají. Pokud se vaše tašky nevejdou pod nebo nad vaše sedadlo, žádný strach! Posádka je tu, aby pomohla najít místo, které nebude překážet ostatním. Jen upozorněte, ujistěte se, že žádná z vašich položek není nebezpečná pro bezpečnost všech.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Vlaky Regiojet mají vyhrazená místa pro vozíčkáře.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Na palubě je prostřednictvím aplikace Regiojet dostupná rozmanitá nabídka nápojů a občerstvení. Všichni cestující dostanou láhev vody zdarma, zatímco cestující ve třídě Relax nebo Business dostanou zdarma italskou kávu nebo mátový čaj.
air_con Klimatizace open icon close icon
Všechny autobusy jsou vybaveny klimatizací.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
RegioJet umožňuje přepravu jízdních kol, malých koloběžek a kočárků ve svých vlacích po předchozí rezervaci a omezení. Jízdní kola a malé koloběžky musí být umístěny na stojanech nebo ve vyhrazených oddílech, kočárky, které nelze složit, lze přepravovat na začátku nebo konci vlakové soupravy nebo na speciálně vyhrazených místech. Posádka však může přepravu odmítnout z bezpečnostních nebo prostorových důvodů.
Služby na palubě BlaBlaCar Bus, Itabus, FlixBus od Vídeň do Alicante
Porovnejte služby na palubě při cestování z Vídeň do Alicante pomocí bus.
Vybavení BlaBlaCar Bus Itabus FlixBus Alsa RegioJet Union Ivkoni
wifi WiFi check check check check check check
power_sockets Elektrické zásuvky check check check cross check check
luggage Zavazadlo check check check check check check
air_con Klimatizace check check check cross check check
food_and_drink Jídlo a pití cross check check cross check cross
bicycle Jízdní kolo cross cross cross check check cross
quiet_zone Tichá zóna cross cross cross cross check cross
accessibility Přístupnost cross cross cross cross check cross

Vídeň až Alicante Emise CO2 od Autobus

Ecology
Vlak
122.21kg
Autobus
130.94kg
Let
349.17kg
Auto
279.34kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek autobus z Vídeň do Alicante?
Tiket autobus od Vídeň do Alicante je 4 597,30 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 2 841,68 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Vídeň do Alicante?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Vídeň do Alicante, je 2 841,68 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Vídeň a Alicante krát autobus?
Vídeň až Alicante je 1 745,87 km.
Jak dlouho vydrží autobus mezi Vídeň a Alicante?
Vídeň až Alicante je v průměru 39 h 14 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 36 h 15 min.
Jaké společnosti působí od Vídeň do Alicante?
Vídeň až Alicante je pokryta operátory 5. Na Virail BlaBlaCar Bus, Itabus, FlixBus, Alsa, RegioJet, Union Ivkoni můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik autobus za den přejde z Vídeň na Alicante?
Vídeň až Alicante má průměrně 6 připojení za den.
V kolik hodin odejde první autobus z Vídeň do Alicante?
První autobus z Vídeň na Alicante odlétá v 1:10. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední autobus z Vídeň na Alicante?
Nejnovější autobus z Vídeň na Alicante odjíždí v 23:25. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Vídeň do Alicante?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek autobus , který jsme našli , je 2 841,68 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaké stanice mohu přejít z Vídeň na Alicante?
Existují stanice 9, ze kterých se můžete odchýlit od Vídeň a přejít na Alicante. Můžete přejít od Wien Westbahnhof, Vienna Erdberg, Wien Hütteldorf, Wien Matzleinsdorfer Platz, Wien Quartier Belvedere, Wien Mitte, Wien Meidling, Wien Hauptbahnhof, Wien Praterstern a můžete dorazit na Alicante San Gabriel, Alicante Aeropuerto, Alicante-Terminal, Alicante Estación de Autobuses.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Vídeň do Alicante by autobus?
Nejrychlejší doba cesty podle autobus mezi Vídeň a Alicante je 36 h 15 min.
Existuje přímé autobus z Vídeň na Alicante?
Ano, mezi Vídeň a Alicante je přímé autobus.
Jaké jsou emise CO2 pro Vídeň až Alicante od autobus?
Cesta autobus od Vídeň k Alicante vytváří emise CO2 130.94kg.

Přejděte na místní z Vídeň

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Vídeň

Mezinárodní trasy z Vídeň a blízkých oblastí

Další destinace od Vídeň

Hlavní trasy do stanice Alicante

Podobné trasy

Další oblíbené trasy