Autobus Toulouse - Rijeka ceny od 1 314,77 Kč

Začínat od
1 314,77 Kč

Toulouse až Rijeka od autobus

Cesta z Toulouse do Rijeka za autobus je 1 046,73 km a trvá 27 h 48 min. Denně jede 4 spojů, přičemž první odjíždí v 6:45 a poslední v 23:55. Je možné cestovat z Toulouse na Rijeka pomocí autobus již za 1 314,77 Kč nebo až za 4 213,68 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 1 314,77 Kč.

Nejnižší cena1 314,77 Kč
Doba trvání cesty27 h 48 min
Připojení za den4
Nejnižší cena1 314,77 Kč
Nejvyšší cena4 213,68 Kč
První odjezd6:45
Poslední odjezd23:55
Vzdálenost1 046,73 km
OdjezdToulouse
PříjezdRijeka
NosičeAlsa, FlixBusVíce

Jaké době jsou autobusy na Rijeka?

První autobus odjíždí z Toulouse na 6:45, přičemž poslední z nich odchází na 23:55. Cesta trvá 27 h 48 min. Zatímco první autobus odjíždí v: 6:45, poslední z nich opustí Toulouse na 23:55. Doba trvání cesty je v průměru 27 h 48 min, ale může to trvat jen 24 h 30 min s co nejrychlejšími spoji.

Levné vstupenky autobus od Toulouse do Rijeka
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Toulouse do Rijeka.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Toulouse do Rijeka, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Toulouse na Rijeka.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Nejlepší čas na rezervaci levných autobusových jízdenek od Toulouse do Rijeka

Nejlevnější autobusové jízdenky Toulouse - Rijeka lze najít za cenu 1 153,04 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 1 753,71 Kč. Nejdražší tiket může stát až 2 289,27 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Rijeka autobusem

Pokud cestujete do Rijeka autobusem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Alsa, založená v roce 1923, je přední španělská autobusová společnost, která provozuje vnitrostátní a mezinárodní linky. Společnost se rozrostla a stala se jednou z největších autobusových společností v Evropě. Alsa poskytuje komplexní škálu služeb, včetně pravidelných a expresních linek, luxusních autobusů a lůžkových autobusů. Alsa, zaměřená na udržitelnost, snižuje svou uhlíkovou stopu používáním alternativních paliv a energeticky účinných technologií.

BlaBlaCar Bus je dálková autobusová doprava dostupná v mnoha zemích, včetně Francie, Německa a regionu Beneluxu. Je dceřinou společností BlaBlaCar, platformy pro spolujízdu. BlaBlaCar. Společnost provozuje autobusy do a ze stanic, jako je Paris Bercy Seine, Rotterdam CS Bus Station, Sloterdijk Bus Station, Brussels Midi West Train, Milán, Barcelona North Bus Station, Charles de Letiště Gaulle 3, vlak Annecy, letiště Stuttgart a autobusové nádraží Victoria.

FlixBus, společnost provozující dálkovou autobusovou dopravu, působí v Evropě i ve Spojených státech. Společnost byla založena v roce 2013 a stala se jedním z největších autobusových dopravců v Evropě, který spojuje více než 2 500 destinací ve 30 zemích. FlixBus pocházející z Německa se rychle rozšířil do sousedních zemí včetně Francie, Itálie, Dánska, Nizozemska a Chorvatska a zároveň nabízí pravidelné linky do Norska, Španělska a Anglie. S dostupnými tarify a pohodlným vybavením, jako je bezplatné Wi-Fi, elektrické zásuvky a palubní toalety, poskytuje FlixBus pohodlné a příjemné cestování.

Služby na palubě Alsa, FlixBus, BlaBlaCar Bus od Toulouse do Rijeka
Porovnejte služby na palubě při cestování z Toulouse do Rijeka pomocí bus.
Vybavení Alsa FlixBus BlaBlaCar Bus Union Ivkoni
wifi WiFi check check check check
luggage Zavazadlo check check check check
bicycle Jízdní kolo check cross cross cross
power_sockets Elektrické zásuvky cross check check check
food_and_drink Jídlo a pití cross check cross cross
air_con Klimatizace cross check check check

Toulouse až Rijeka Emise CO2 od Autobus

Ecology
Vlak
73.27kg
Autobus
78.5kg
Let
209.35kg
Auto
167.48kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek autobus z Toulouse do Rijeka?
Tiket autobus od Toulouse do Rijeka je 1 861,82 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 1 314,77 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Toulouse do Rijeka?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Toulouse do Rijeka, je 1 314,77 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Toulouse a Rijeka krát autobus?
Toulouse až Rijeka je 1 046,73 km.
Jak dlouho vydrží autobus mezi Toulouse a Rijeka?
Toulouse až Rijeka je v průměru 27 h 48 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 24 h 30 min.
Jaké společnosti působí od Toulouse do Rijeka?
Toulouse až Rijeka je pokryta operátory 3. Na Virail Alsa, FlixBus, BlaBlaCar Bus, Union Ivkoni můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik autobus za den přejde z Toulouse na Rijeka?
Toulouse až Rijeka má průměrně 4 připojení za den.
V kolik hodin odejde první autobus z Toulouse do Rijeka?
První autobus z Toulouse na Rijeka odlétá v 6:45. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední autobus z Toulouse na Rijeka?
Nejnovější autobus z Toulouse na Rijeka odjíždí v 23:55. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Toulouse do Rijeka?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek autobus , který jsme našli , je 1 314,77 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaké stanice mohu přejít z Toulouse na Rijeka?
Existují stanice 3, ze kterých se můžete odchýlit od Toulouse a přejít na Rijeka. Můžete přejít od Blagnac Mairie, Gare de Saint-Agne, Toulouse Gare Routiere a můžete dorazit na Rijeka Bus Station.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Toulouse do Rijeka by autobus?
Nejrychlejší doba cesty podle autobus mezi Toulouse a Rijeka je 24 h 30 min.
Existuje přímé autobus z Toulouse na Rijeka?
Ano, mezi Toulouse a Rijeka je přímé autobus.
Jaké jsou emise CO2 pro Toulouse až Rijeka od autobus?
Cesta autobus od Toulouse k Rijeka vytváří emise CO2 78.5kg.