Autobus Petrohrad - Kaliningrad ceny od 1 266,54 Kč

Začínat od
1 266,54 Kč

Petrohrad až Kaliningrad od autobus

Cesta z Petrohrad do Kaliningrad za autobus je 826,91 km a trvá 28 h 28 min. Denně jede 5 spojů, přičemž první odjíždí v 11:00 a poslední v 22:00. Je možné cestovat z Petrohrad na Kaliningrad pomocí autobus již za 1 266,54 Kč nebo až za 1 851,10 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 1 266,54 Kč.

Nejnižší cena1 266,54 Kč
Doba trvání cesty28 h 28 min
Připojení za den5
Nejnižší cena1 266,54 Kč
Nejvyšší cena1 851,10 Kč
První odjezd11:00
Poslední odjezd22:00
Vzdálenost826,91 km
OdjezdPetrohrad
PříjezdKaliningrad
NosičeOOO Kavtok, Lux Express

Kdy se první a poslední autobusy z Petrohrad Kaliningrad odejít?

Cesta z Petrohrad Kaliningrad trvá 28 h 28 min. Zatímco první autobus odjíždí z Petrohrad na 11:00, poslední z nich je naplánováno na 22:00. První autobus na Kaliningrad odjíždí v 11:00, přičemž poslední z nich je naplánováno na 22:00. Cesta trvá průměrně 28 h 28 min, ale nejrychlejší připojení trvat jen 21 h 30 min.

Levné vstupenky autobus od Petrohrad do Kaliningrad
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Petrohrad do Kaliningrad.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Petrohrad do Kaliningrad, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Petrohrad na Kaliningrad.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Nejlepší čas na rezervaci levných autobusových jízdenek od Petrohrad do Kaliningrad

Nejlevnější autobusové jízdenky Petrohrad - Kaliningrad lze najít za cenu 463,75 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 1 144,39 Kč. Nejdražší tiket může stát až 3 142,00 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Kaliningrad autobusem

Pokud cestujete do Kaliningrad autobusem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Služby na palubě Lux Express od Petrohrad do Kaliningrad
Porovnejte služby na palubě při cestování z Petrohrad do Kaliningrad pomocí bus.
Vybavení Lux Express
wifi WiFi check

Petrohrad až Kaliningrad Emise CO2 od Autobus

Ecology
Vlak
57.88kg
Autobus
62.02kg
Let
165.38kg
Auto
132.31kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek autobus z Petrohrad do Kaliningrad?
Tiket autobus od Petrohrad do Kaliningrad je 1 522,53 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 1 266,54 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Petrohrad do Kaliningrad?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Petrohrad do Kaliningrad, je 1 266,54 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Petrohrad a Kaliningrad krát autobus?
Petrohrad až Kaliningrad je 826,91 km.
Jak dlouho vydrží autobus mezi Petrohrad a Kaliningrad?
Petrohrad až Kaliningrad je v průměru 28 h 28 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 21 h 30 min.
Jaké společnosti působí od Petrohrad do Kaliningrad?
Petrohrad až Kaliningrad je pokryta operátory 2. Na Virail OOO Kavtok, Lux Express, AO “EUROLINES” můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik autobus za den přejde z Petrohrad na Kaliningrad?
Petrohrad až Kaliningrad má průměrně 5 připojení za den.
V kolik hodin odejde první autobus z Petrohrad do Kaliningrad?
První autobus z Petrohrad na Kaliningrad odlétá v 11:00. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední autobus z Petrohrad na Kaliningrad?
Nejnovější autobus z Petrohrad na Kaliningrad odjíždí v 22:00. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Petrohrad do Kaliningrad?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek autobus , který jsme našli , je 1 266,54 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaké stanice mohu přejít z Petrohrad na Kaliningrad?
Existují stanice 2, ze kterých se můžete odchýlit od Petrohrad a přejít na Kaliningrad. Můžete přejít od Московский вокзал (Moscow station), Saint Petersburg Pulkovo Airport a můžete dorazit na Autowokzal Kaliningrad, Bus station Kaliningrad.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Petrohrad do Kaliningrad by autobus?
Nejrychlejší doba cesty podle autobus mezi Petrohrad a Kaliningrad je 21 h 30 min.
Existuje přímé autobus z Petrohrad na Kaliningrad?
Ano, mezi Petrohrad a Kaliningrad je přímé autobus.
Jaké jsou emise CO2 pro Petrohrad až Kaliningrad od autobus?
Cesta autobus od Petrohrad k Kaliningrad vytváří emise CO2 62.02kg.