Autobus Karlsruhe - Paříž ceny od 643,01 Kč

13/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes 900,95 Kč
Zítra 803,77 Kč
2 dny 925,06 Kč
3 dny 650,32 Kč

Karlsruhe až Paříž od autobus

Cesta z Karlsruhe do Paříž za autobus je 441,73 km a trvá 10 h 59 min. Denně jede 19 spojů, přičemž první odjíždí v 0:15 a poslední v 23:40. Je možné cestovat z Karlsruhe na Paříž pomocí autobus již za 643,01 Kč nebo až za 2 971,01 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 643,01 Kč.

Nejnižší cena643,01 Kč
Doba trvání cesty10 h 59 min
Připojení za den19
Nejnižší cena643,01 Kč
Nejvyšší cena2 971,01 Kč
První odjezd0:15
Poslední odjezd23:40
Vzdálenost441,73 km
OdjezdKarlsruhe
PříjezdPaříž
NosičeFlixBus, FlixTrainVíce

Autobus Vstupenky od Karlsruhe do Paříž

Datum odletu
sobota 13. čvc 2024

Porovnejte ceny a vstupenky od Karlsruhe do Paříž

Levné vstupenky autobus od Karlsruhe do Paříž
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Karlsruhe do Paříž.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Karlsruhe do Paříž, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Karlsruhe na Paříž.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Karlsruhe až Paříž

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Autobusové společnosti mohou účtovat vyšší ceny jízdenek, když se blíží datum odjezdu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 519,04 Kč do 1 442,15 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 64%!

Nejlepší čas na rezervaci levných autobusových jízdenek od Karlsruhe do Paříž

Nejlevnější autobusové jízdenky Karlsruhe - Paříž lze najít za cenu 693,43 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 809,17 Kč. Nejdražší tiket může stát až 1 022,24 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Paříž autobusem

Pokud cestujete do Paříž autobusem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

BlaBlaCar Bus je dálková autobusová doprava dostupná v mnoha zemích, včetně Francie, Německa a regionu Beneluxu. Je dceřinou společností BlaBlaCar, platformy pro spolujízdu. BlaBlaCar. Společnost provozuje autobusy do a ze stanic, jako je Paris Bercy Seine, Rotterdam CS Bus Station, Sloterdijk Bus Station, Brussels Midi West Train, Milán, Barcelona North Bus Station, Charles de Letiště Gaulle 3, vlak Annecy, letiště Stuttgart a autobusové nádraží Victoria.

FlixBus, společnost provozující dálkovou autobusovou dopravu, působí v Evropě i ve Spojených státech. Společnost byla založena v roce 2013 a stala se jedním z největších autobusových dopravců v Evropě, který spojuje více než 2 500 destinací ve 30 zemích. FlixBus pocházející z Německa se rychle rozšířil do sousedních zemí včetně Francie, Itálie, Dánska, Nizozemska a Chorvatska a zároveň nabízí pravidelné linky do Norska, Španělska a Anglie. S dostupnými tarify a pohodlným vybavením, jako je bezplatné Wi-Fi, elektrické zásuvky a palubní toalety, poskytuje FlixBus pohodlné a příjemné cestování.

Flixtrain je evropská nízkonákladová osobní železniční služba, která nabízí cenově dostupné a pohodlné cestování vlakem do různých destinací po celém Německu. Vlastní a provozuje ji FlixMobility, mateřská společnost FlixBus, což je oblíbená autobusová doprava v Evropě. Flixtrain jezdí na několika trasách, mimo jiné z Berlína do Stuttgartu, Berlína do Kolína nad Rýnem a Hamburku do Kolína nad Rýnem.

Union Ivkoni je bulharská autobusová společnost, která působí v tuzemsku i v zahraničí. Společnost byla založena v roce 1992 a stala se jedním z největších autobusových operátorů v Bulharsku s vozovým parkem více než 1000 autobusů. Union Ivkoni nabízí širokou škálu služeb, včetně pravidelných autobusových linek, charterových služeb a mezinárodních linek do destinací po celé Evropě. Společnost je známá svým moderním vozovým parkem, pohodlnými autobusy a spolehlivým servisem.

Typy vstupenek a zařízení od Karlsruhe do Paříž

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje FlixTrain při cestování z Karlsruhe na Paříž.

Standard

Standardní jízdenka na FlixTrain je běžná jízdenka / jízdenka druhé třídy. Standardní jízdenka Flixtrain vám nabízí pohodlné sedadlo, zaručenou Wi-Fi, přístup k elektrickým zásuvkám a jedno příruční a jedno odbavené zavazadlo s omezením velikosti.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Připojte se bez námahy na FlixTrain a užijte si bezplatné Wi-Fi, ať už doháníte práci, chatujete nebo prostě jen prohlížíte.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Udržujte svá zařízení nabitá a připravená. Sedadla FlixTrain jsou vybavena napájecími zásuvkami a zásuvkami USB.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Pro vaši bezpečnost a pohodlí všech na palubě vám FlixBus umožňuje vzít si s sebou jedno příruční zavazadlo, které by se mělo vejít pod sedadlo nebo do přihrádky nad hlavou. Máte také povoleno jedno odbavené zavazadlo, ale ujistěte se, že jej můžete naložit a vyložit sami a uložit v prostoru nad hlavou nebo pod sedadlem. Ujistěte se, že vaše zavazadlo není objemné nebo nepředstavuje riziko pro ostatní. Pamatujte, že je na vás, abyste měli během cesty přehled o svých věcech.
accessibility Přístupnost open icon close icon
FlixTrain upřednostňuje pohodlí pro všechny. Cestující, kteří mají problémy s mobilitou, si mohou rezervovat vyhrazená místa a využít bezplatnou přepravu skládacích invalidních vozíků a pomůcek pro mobilitu. Obraťte se na FlixTrain pro jakoukoli potřebnou pomoc.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
I když FlixTrain nenabízí palubní stravování, můžete si vzít s sebou vlastní občerstvení a nápoje.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
S FlixTrain si můžete zabalit další zavazadlo, ale je dobré si ho zarezervovat včas, protože kapacita vlaku je omezená. Máte sportovní vybavení nebo velký hudební nástroj? Jsou také vítáni, i když může být účtován příplatek. Pokud jedete na kole, můžete své kolo zaparkovat na konkrétních místech za pouhých 9 EUR, ale ujistěte se, že má standardní velikost a neobsahuje další příslušenství. Nezapomeňte si včas rezervovat místo pro své kolo, protože místo se rychle plní
Služby na palubě FlixBus, FlixTrain, Union Ivkoni od Karlsruhe do Paříž
Porovnejte služby na palubě při cestování z Karlsruhe do Paříž pomocí bus.
Vybavení FlixBus FlixTrain Union Ivkoni BlaBlaCar Bus TGV inOui
wifi WiFi check check check check check
power_sockets Elektrické zásuvky check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití check check cross cross check
air_con Klimatizace check check check check check
quiet_zone Tichá zóna cross check cross cross check
accessibility Přístupnost cross check cross cross check
bicycle Jízdní kolo cross check cross cross check
sleeper_couchette Spáč cross check cross cross check

Karlsruhe až Paříž Emise CO2 od Autobus

Ecology
Vlak
30.92kg
Autobus
33.13kg
Let
88.35kg
Auto
70.68kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek autobus z Karlsruhe do Paříž?
Tiket autobus od Karlsruhe do Paříž je 1 277,75 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 643,01 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Karlsruhe do Paříž?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Karlsruhe do Paříž, je 643,01 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Karlsruhe a Paříž krát autobus?
Karlsruhe až Paříž je 441,73 km.
Jak dlouho vydrží autobus mezi Karlsruhe a Paříž?
Karlsruhe až Paříž je v průměru 10 h 59 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 4 h 33 min.
Jaké společnosti působí od Karlsruhe do Paříž?
Karlsruhe až Paříž je pokryta operátory 4. Na Virail FlixBus, FlixTrain, Union Ivkoni, BlaBlaCar Bus, TGV inOui můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik autobus za den přejde z Karlsruhe na Paříž?
Karlsruhe až Paříž má průměrně 19 připojení za den.
V kolik hodin odejde první autobus z Karlsruhe do Paříž?
První autobus z Karlsruhe na Paříž odlétá v 0:15. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední autobus z Karlsruhe na Paříž?
Nejnovější autobus z Karlsruhe na Paříž odjíždí v 23:40. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Karlsruhe do Paříž?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek autobus , který jsme našli , je 643,01 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Karlsruhe na Paříž?
V průměru existuje 9 od Karlsruhe až po Paříž.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Karlsruhe do Paříž by autobus?
Nejrychlejší doba cesty podle autobus mezi Karlsruhe a Paříž je 4 h 33 min.
Existuje přímé autobus z Karlsruhe na Paříž?
Ano, mezi Karlsruhe a Paříž je přímé autobus.
Jaké jsou emise CO2 pro Karlsruhe až Paříž od autobus?
Cesta autobus od Karlsruhe k Paříž vytváří emise CO2 33.13kg.

Přejděte na místní z Karlsruhe

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Karlsruhe

Mezinárodní trasy z Karlsruhe a blízkých oblastí

Další destinace od Karlsruhe

Hlavní trasy do stanice Paříž

Podobné trasy

Další oblíbené trasy