Autobus Duisburg - Stuttgart ceny od 444,02 Kč

13/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Duisburg až Stuttgart od autobus

Cesta z Duisburg do Stuttgart za autobus je 341,55 km a trvá 9 h 36 min. Denně jede 17 spojů, přičemž první odjíždí v 3:40 a poslední v 21:55. Je možné cestovat z Duisburg na Stuttgart pomocí autobus již za 444,02 Kč nebo až za 3 409,43 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 444,02 Kč.

Nejnižší cena444,02 Kč
Doba trvání cesty9 h 36 min
Připojení za den17
Nejnižší cena444,02 Kč
Nejvyšší cena3 409,43 Kč
První odjezd3:40
Poslední odjezd21:55
Vzdálenost341,55 km
OdjezdDuisburg
PříjezdStuttgart
NosičeFlixBus, FlixTrainVíce

Autobus Vstupenky od Duisburg do Stuttgart

Datum odletu
sobota 13. čvc 2024

Porovnejte ceny a vstupenky od Duisburg do Stuttgart

Levné vstupenky autobus od Duisburg do Stuttgart
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Duisburg do Stuttgart.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Duisburg do Stuttgart, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Duisburg na Stuttgart.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Duisburg až Stuttgart

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných autobusových jízdenek od Duisburg do Stuttgart

Nejlevnější autobusové jízdenky Duisburg - Stuttgart lze najít za cenu 422,10 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 827,82 Kč. Nejdražší tiket může stát až 1 826,25 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Stuttgart autobusem

Pokud cestujete do Stuttgart autobusem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

BlaBlaCar Bus je dálková autobusová doprava dostupná v mnoha zemích, včetně Francie, Německa a regionu Beneluxu. Je dceřinou společností BlaBlaCar, platformy pro spolujízdu. BlaBlaCar. Společnost provozuje autobusy do a ze stanic, jako je Paris Bercy Seine, Rotterdam CS Bus Station, Sloterdijk Bus Station, Brussels Midi West Train, Milán, Barcelona North Bus Station, Charles de Letiště Gaulle 3, vlak Annecy, letiště Stuttgart a autobusové nádraží Victoria.

FlixBus, společnost provozující dálkovou autobusovou dopravu, působí v Evropě i ve Spojených státech. Společnost byla založena v roce 2013 a stala se jedním z největších autobusových dopravců v Evropě, který spojuje více než 2 500 destinací ve 30 zemích. FlixBus pocházející z Německa se rychle rozšířil do sousedních zemí včetně Francie, Itálie, Dánska, Nizozemska a Chorvatska a zároveň nabízí pravidelné linky do Norska, Španělska a Anglie. S dostupnými tarify a pohodlným vybavením, jako je bezplatné Wi-Fi, elektrické zásuvky a palubní toalety, poskytuje FlixBus pohodlné a příjemné cestování.

Flixtrain je evropská nízkonákladová osobní železniční služba, která nabízí cenově dostupné a pohodlné cestování vlakem do různých destinací po celém Německu. Vlastní a provozuje ji FlixMobility, mateřská společnost FlixBus, což je oblíbená autobusová doprava v Evropě. Flixtrain jezdí na několika trasách, mimo jiné z Berlína do Stuttgartu, Berlína do Kolína nad Rýnem a Hamburku do Kolína nad Rýnem.

Typy vstupenek a zařízení od Duisburg do Stuttgart

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje FlixTrain při cestování z Duisburg na Stuttgart.

Standard

Standardní jízdenka na FlixTrain je běžná jízdenka / jízdenka druhé třídy. Standardní jízdenka Flixtrain vám nabízí pohodlné sedadlo, zaručenou Wi-Fi, přístup k elektrickým zásuvkám a jedno příruční a jedno odbavené zavazadlo s omezením velikosti.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Připojte se bez námahy na FlixTrain a užijte si bezplatné Wi-Fi, ať už doháníte práci, chatujete nebo prostě jen prohlížíte.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Udržujte svá zařízení nabitá a připravená. Sedadla FlixTrain jsou vybavena napájecími zásuvkami a zásuvkami USB.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Pro vaši bezpečnost a pohodlí všech na palubě vám FlixBus umožňuje vzít si s sebou jedno příruční zavazadlo, které by se mělo vejít pod sedadlo nebo do přihrádky nad hlavou. Máte také povoleno jedno odbavené zavazadlo, ale ujistěte se, že jej můžete naložit a vyložit sami a uložit v prostoru nad hlavou nebo pod sedadlem. Ujistěte se, že vaše zavazadlo není objemné nebo nepředstavuje riziko pro ostatní. Pamatujte, že je na vás, abyste měli během cesty přehled o svých věcech.
accessibility Přístupnost open icon close icon
FlixTrain upřednostňuje pohodlí pro všechny. Cestující, kteří mají problémy s mobilitou, si mohou rezervovat vyhrazená místa a využít bezplatnou přepravu skládacích invalidních vozíků a pomůcek pro mobilitu. Obraťte se na FlixTrain pro jakoukoli potřebnou pomoc.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
I když FlixTrain nenabízí palubní stravování, můžete si vzít s sebou vlastní občerstvení a nápoje.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
S FlixTrain si můžete zabalit další zavazadlo, ale je dobré si ho zarezervovat včas, protože kapacita vlaku je omezená. Máte sportovní vybavení nebo velký hudební nástroj? Jsou také vítáni, i když může být účtován příplatek. Pokud jedete na kole, můžete své kolo zaparkovat na konkrétních místech za pouhých 9 EUR, ale ujistěte se, že má standardní velikost a neobsahuje další příslušenství. Nezapomeňte si včas rezervovat místo pro své kolo, protože místo se rychle plní
Služby na palubě FlixBus, FlixTrain, BlaBlaCar Bus od Duisburg do Stuttgart
Porovnejte služby na palubě při cestování z Duisburg do Stuttgart pomocí bus.
Vybavení FlixBus FlixTrain BlaBlaCar Bus Thalys
wifi WiFi check check check check
power_sockets Elektrické zásuvky check check check check
luggage Zavazadlo check check check check
food_and_drink Jídlo a pití check check cross check
air_con Klimatizace check check check check
quiet_zone Tichá zóna cross check cross check
accessibility Přístupnost cross check cross check
bicycle Jízdní kolo cross check cross check
sleeper_couchette Spáč cross check cross check

Duisburg až Stuttgart Emise CO2 od Autobus

Ecology
Vlak
23.91kg
Autobus
25.62kg
Let
68.31kg
Auto
54.65kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek autobus z Duisburg do Stuttgart?
Tiket autobus od Duisburg do Stuttgart je 1 017,37 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 444,02 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Duisburg do Stuttgart?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Duisburg do Stuttgart, je 444,02 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Duisburg a Stuttgart krát autobus?
Duisburg až Stuttgart je 341,55 km.
Jak dlouho vydrží autobus mezi Duisburg a Stuttgart?
Duisburg až Stuttgart je v průměru 9 h 36 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 6 h 51 min.
Jaké společnosti působí od Duisburg do Stuttgart?
Duisburg až Stuttgart je pokryta operátory 3. Na Virail FlixBus, FlixTrain, BlaBlaCar Bus, Thalys můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik autobus za den přejde z Duisburg na Stuttgart?
Duisburg až Stuttgart má průměrně 17 připojení za den.
V kolik hodin odejde první autobus z Duisburg do Stuttgart?
První autobus z Duisburg na Stuttgart odlétá v 3:40. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední autobus z Duisburg na Stuttgart?
Nejnovější autobus z Duisburg na Stuttgart odjíždí v 21:55. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Duisburg do Stuttgart?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek autobus , který jsme našli , je 444,02 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Duisburg na Stuttgart?
V průměru existuje 2 od Duisburg až po Stuttgart.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Duisburg do Stuttgart by autobus?
Nejrychlejší doba cesty podle autobus mezi Duisburg a Stuttgart je 6 h 51 min.
Existuje přímé autobus z Duisburg na Stuttgart?
Ano, mezi Duisburg a Stuttgart je přímé autobus.
Jaké jsou emise CO2 pro Duisburg až Stuttgart od autobus?
Cesta autobus od Duisburg k Stuttgart vytváří emise CO2 25.62kg.

Přejděte na místní z Duisburg

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Duisburg

Mezinárodní trasy z Duisburg a blízkých oblastí

Další destinace od Duisburg

Hlavní trasy do stanice Stuttgart

Podobné trasy

Další oblíbené trasy