Autobus Cáchy - Paříž ceny od 572,62 Kč

13/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Cáchy až Paříž od autobus

Cesta z Cáchy do Paříž za autobus je 343,14 km a trvá 8 h 36 min. Denně jede 30 spojů, přičemž první odjíždí v 1:00 a poslední v 22:10. Je možné cestovat z Cáchy na Paříž pomocí autobus již za 572,62 Kč nebo až za 3 488,83 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 572,62 Kč.

Nejnižší cena572,62 Kč
Doba trvání cesty8 h 36 min
Připojení za den30
Nejnižší cena572,62 Kč
Nejvyšší cena3 488,83 Kč
První odjezd1:00
Poslední odjezd22:10
Vzdálenost343,14 km
OdjezdCáchy
PříjezdPaříž
NosičeThalys, OUIGOVíce

Autobus Vstupenky od Cáchy do Paříž

Datum odletu
sobota 13. čvc 2024

Porovnejte ceny a vstupenky od Cáchy do Paříž

Levné vstupenky autobus od Cáchy do Paříž
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Cáchy do Paříž.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Cáchy do Paříž, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Cáchy na Paříž.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Cáchy až Paříž

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Autobusové společnosti mohou účtovat vyšší ceny jízdenek, když se blíží datum odjezdu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 556,06 Kč do 892,18 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 38%!

Nejlepší čas na rezervaci levných autobusových jízdenek od Cáchy do Paříž

Nejlevnější autobusové jízdenky Cáchy - Paříž lze najít za cenu 541,20 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 713,81 Kč. Nejdražší tiket může stát až 895,10 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Paříž autobusem

Pokud cestujete do Paříž autobusem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

BlaBlaCar Bus je dálková autobusová doprava dostupná v mnoha zemích, včetně Francie, Německa a regionu Beneluxu. Je dceřinou společností BlaBlaCar, platformy pro spolujízdu. BlaBlaCar. Společnost provozuje autobusy do a ze stanic, jako je Paris Bercy Seine, Rotterdam CS Bus Station, Sloterdijk Bus Station, Brussels Midi West Train, Milán, Barcelona North Bus Station, Charles de Letiště Gaulle 3, vlak Annecy, letiště Stuttgart a autobusové nádraží Victoria.

FlixBus, společnost provozující dálkovou autobusovou dopravu, působí v Evropě i ve Spojených státech. Společnost byla založena v roce 2013 a stala se jedním z největších autobusových dopravců v Evropě, který spojuje více než 2 500 destinací ve 30 zemích. FlixBus pocházející z Německa se rychle rozšířil do sousedních zemí včetně Francie, Itálie, Dánska, Nizozemska a Chorvatska a zároveň nabízí pravidelné linky do Norska, Španělska a Anglie. S dostupnými tarify a pohodlným vybavením, jako je bezplatné Wi-Fi, elektrické zásuvky a palubní toalety, poskytuje FlixBus pohodlné a příjemné cestování.

V roce 2013 představila francouzská národní železniční společnost SNCF OUIGO, která nabízí cenově dostupné možnosti cestování TGV. Vyberte si mezi bleskově rychlým OUIGO Grande Vitesse dosahujícím rychlosti 300 km/h nebo klidnějším OUIGO Classique, který nabízí nostalgický zážitek z jízdy vlakem.

SNCF, francouzská národní železniční společnost, nabízí TER, komplexní regionální vlakovou dopravu. Vlaky TER (Transport Express Régional) spojují města a vesnice v rámci regionů Francie a nabízejí místní dopravu pro dojíždějící a turisty, kteří prozkoumávají regionální kulturu, krajinu a zajímavosti prostřednictvím své rozsáhlé sítě regionálních tras. Vlaky TER jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky, ale nabízejí cenově dostupnější a pohodlnější alternativu pro kratší cesty v rámci regionů.

Thalys je provozovatel vysokorychlostních vlaků, který nabízí spojení mezi Francií, Belgií, Německem a Nizozemskem. Vlaky Thalys jezdí vysokou rychlostí a dosahují rychlosti až 300 km/h, což z nich dělá jeden z nejrychlejších a nejpohodlnějších způsobů cestování mezi městy v regionu. Vlaky mají moderní vybavení, včetně pohodlného sezení, Wi-Fi a možností stravování na palubě, díky čemuž jsou oblíbenou volbou pro obchodní cestující i turisty.

Typy vstupenek a zařízení od Cáchy do Paříž

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje OUIGO, TER a Thalys při cestování z Cáchy na Paříž.

Standard Class / TGV

OUIGO Grande Vitesse nabízí jednu třídu, podobnou cestování druhé třídě, což odpovídá za dostupné ceny letenek. Jízdné pro dospělé začíná na 10 EUR v závislosti na destinaci, zatímco děti mohou cestovat za 5 EUR. Vstupenky na OUIGO lze zakoupit pouze online.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Standard Class / Classical

OUIGO Train Classique má pouze jednu třídu, což je ekvivalent cestování druhou třídou, a proto jsou ceny jízdenek levné. Jízdenky jsou k dispozici od 10 EUR pro dospělé (v závislosti na destinaci) a 5 EUR pro děti a jízdenky na vlak OUIGO jsou k dispozici pouze online.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Standard

Vlakové jízdenky TER mají fixní tarif „Tarif Normal“ a platí pro jednu cestu do půlnoci následujícího dne po ověření v automatech na razítka na nástupišti. Některé regiony mohou nabízet slevy mimo špičku.
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Standard

S lístkem The Standard můžete získat levné místo ve druhé třídě s rezervací předem. Bezplatná výměna do 7 dnů před odjezdem a vratná do 7 dnů před odjezdem, poté nevratná.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Comfort

Sedačku první třídy můžete získat s tarifem The Comfort. Bezplatná výměna do 7 dnů před odjezdem a vratná do 7 dnů před odjezdem, poté nevratná.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Premium

Můžete cestovat s přizpůsobenou sazbou s výhodami všech služeb prémiového tarifu. Zažijte pohodlnou cestu a maximální flexibilitu při provádění změn nebo zrušení až do poslední chvíle.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Máte přístup k WiFi (OUIFI) a ponoříte se do zábavního portálu OUIFUN za příplatek.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Ve vlacích Ouigo mají elektrické zásuvky pouze sedadla na horní palubě ve vybraných autobusech. Všimněte si, že tato sedadla jsou za příplatek a na spodní palubě chybí zásuvky.
luggage Zavazadlo open icon close icon
OUIGO vám umožní vzít si zdarma dvě malá příruční zavazadla nebo jeden kus o rozměrech 36 x 27 x 15 cm spolu s kabinovým zavazadlem o rozměrech 55 x 35 x 25 cm bez omezení hmotnosti. U větších položek platí poplatek 5 EUR za online rezervace provedené předem a při osobní platbě na nádraží se zvyšuje až na 20 EUR.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Cestovatelům, kteří mají problémy s mobilitou, nabízí TGV INOUI službu „Accès Plus“. To poskytuje specializovanou pomoc ze stanice přímo na sedadlo vlaku. Cestujícím se doporučuje, aby kontaktovali „Accès Plus“ po zajištění svých letenek a zajistili, aby byla opatření provedena alespoň 48 hodin před plánovaným odletem.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Ve Francii poskytují služby OUIGO Train classique službu občerstvení na sedadlech, i když to není k dispozici ve vysokorychlostních vlacích. Pro ty, kteří cestují ve Španělsku, návštěva OUIBAR v autobuse 4 nabízí různé nápoje a občerstvení.
air_con Klimatizace open icon close icon
Cestujte pohodlně se všemi autobusy, které jsou klimatizované.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
Plánujete vzít s sebou větší předměty, jako je kolo, koloběžka, lyže nebo hudební nástroj? Pokud si rezervujete online předem, je to jen poplatek 5 EUR. Pokud se však rozhodnete platit na nádraží, poplatek se vyšplhá až na 20 EUR.
wifi WiFi open icon close icon
Vlaky TER jsou v současné době bez služeb WiFi.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Moderní vlaky TER jsou vybaveny elektrickými zásuvkami.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Vlaky TER nemají žádná omezení ohledně velikosti zavazadel, pokud jsou v rámci vašich osobních možností manipulace a vejdou se do vyhrazených zavazadlových prostorů.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Accès TER' nabízí specializovanou pomoc pro cestující se zdravotním postižením nebo sníženou pohyblivostí, což zajišťuje bezproblémový zážitek z cestování.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Vlaky TER nezajišťují stravování na palubě; zvažte přinést si občerstvení.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
Cestování s kolem ve vlacích TER je zdarma, stačí jej zavěsit nebo uložit na vyhrazených místech podle zásady „kdo dřív přijde, je dřív na řadě“, rezervace není možná.
wifi WiFi open icon close icon
Všechny vlaky Thalys mají bezplatné Wi-Fi. Navíc očekávejte stabilní pokrytí 3G nebo 4G na většině tras.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Všechna sedadla v každé třídě mají 2kolíkové zásuvky 220 V, aby vyhovovaly vašim potřebám nabíjení.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Při cestování s Thalysem zahrnuje vaše letenka výsadu přepravit jedno příruční zavazadlo a dvě větší tašky, které nesmí přesáhnout rozměry 75x53x70 cm. Není stanoven žádný hmotnostní limit, je však důležité zajistit, aby vaše zavazadla byla v rámci vaší osobní manipulační kapacity. Tašky musí být po dobu jízdy uloženy v určeném prostoru ve vlaku.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Pokud potřebujete pomoc při nástupu, informujte prosím Thalys předem. Jsou vhodné pro invalidní vozíky s konkrétními rozměry: max. šířka 70 cm, výška 120 cm, průměr kruhu otáčení 150 cm a celková hmotnost spolujezdce a zavazadel 300 kg.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Ve standardní a komfortní třídě čeká Thalys Welcome Bar s řadou občerstvení. Zvolte si předobjednávku pomocí svého zařízení pro rychlé vyzvednutí. Travel Premium? Pochutnejte si na gurmánském jídle šéfkuchaře Franka Fola podávaného přímo k vašemu sedadlu při cestách delších než 50 minut.
air_con Klimatizace open icon close icon
Každý vlak Thalys zajišťuje skvělou jízdu s palubní klimatizací.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
Na Thalys si můžete přivézt neskládací kolo, pokud je rozložené a v tašce do 135 x 85 x 30 cm. Skládací kola? Jen se ujistěte, že jsou do 75 x 53 x 30 cm, a bude to považováno za běžné zavazadlo. Máš lyže? Vložte je do pouzdra, které je menší než 3 ma váží méně než 32 kg.
Služby na palubě Thalys, OUIGO, FlixBus od Cáchy do Paříž
Porovnejte služby na palubě při cestování z Cáchy do Paříž pomocí bus.
Vybavení Thalys OUIGO FlixBus TER BlaBlaCar Bus TGV inOui
quiet_zone Tichá zóna check cross cross cross cross check
wifi WiFi check check check check check check
power_sockets Elektrické zásuvky check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check
accessibility Přístupnost check cross cross cross cross check
food_and_drink Jídlo a pití check check check check cross check
air_con Klimatizace check cross check cross check check
bicycle Jízdní kolo check cross cross cross cross check
sleeper_couchette Spáč check cross cross cross cross check

Cáchy až Paříž Emise CO2 od Autobus

Ecology
Vlak
24.02kg
Autobus
25.74kg
Let
68.63kg
Auto
54.9kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek autobus z Cáchy do Paříž?
Tiket autobus od Cáchy do Paříž je 1 183,49 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 572,62 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Cáchy do Paříž?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Cáchy do Paříž, je 572,62 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Cáchy a Paříž krát autobus?
Cáchy až Paříž je 343,14 km.
Jak dlouho vydrží autobus mezi Cáchy a Paříž?
Cáchy až Paříž je v průměru 8 h 36 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 4 h 41 min.
Jaké společnosti působí od Cáchy do Paříž?
Cáchy až Paříž je pokryta operátory 5. Na Virail Thalys, OUIGO, FlixBus, TER, BlaBlaCar Bus, TGV inOui můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik autobus za den přejde z Cáchy na Paříž?
Cáchy až Paříž má průměrně 30 připojení za den.
V kolik hodin odejde první autobus z Cáchy do Paříž?
První autobus z Cáchy na Paříž odlétá v 1:00. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední autobus z Cáchy na Paříž?
Nejnovější autobus z Cáchy na Paříž odjíždí v 22:10. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Cáchy do Paříž?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek autobus , který jsme našli , je 572,62 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Cáchy na Paříž?
V průměru existuje 3 od Cáchy až po Paříž.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Cáchy do Paříž by autobus?
Nejrychlejší doba cesty podle autobus mezi Cáchy a Paříž je 4 h 41 min.
Existuje přímé autobus z Cáchy na Paříž?
Ano, mezi Cáchy a Paříž je přímé autobus.
Jaké jsou emise CO2 pro Cáchy až Paříž od autobus?
Cesta autobus od Cáchy k Paříž vytváří emise CO2 25.74kg.

Přejděte na místní z Cáchy

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Cáchy

Mezinárodní trasy z Cáchy a blízkých oblastí

Další destinace od Cáchy

Hlavní trasy do stanice Paříž

Podobné trasy

Další oblíbené trasy