Autobus Budapešť - Eindhoven ceny od 147,60 Kč

Začínat od
147,60 Kč

Budapešť až Eindhoven od autobus

Cesta z Budapešť do Eindhoven za autobus je 1 072,69 km a trvá 25 h 2 min. Denně jede 36 spojů, přičemž první odjíždí v 6:45 a poslední v 23:45. Je možné cestovat z Budapešť na Eindhoven pomocí autobus již za 147,60 Kč nebo až za 2 627,59 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 147,60 Kč.

Nejnižší cena147,60 Kč
Doba trvání cesty25 h 2 min
Připojení za den36
Nejnižší cena147,60 Kč
Nejvyšší cena2 627,59 Kč
První odjezd6:45
Poslední odjezd23:45
Vzdálenost1 072,69 km
OdjezdBudapešť
PříjezdEindhoven
NosičeUnion Ivkoni, FlixTrainVíce

Autobus Vstupenky od Budapest do Eindhoven

Datum odletu
čtvrtek 29. úno 2024

Kdy se první a poslední autobusy z Budapešť Eindhoven odejít?

Cesta z Budapešť Eindhoven trvá 25 h 2 min. Zatímco první autobus odjíždí z Budapešť na 6:45, poslední z nich je naplánováno na 23:45. Zatímco první autobus odjíždí v: 6:45, poslední z nich opustí Budapešť na 23:45. Doba trvání cesty je v průměru 25 h 2 min, ale může to trvat jen 18 h 40 min s co nejrychlejšími spoji.

Porovnejte ceny a vstupenky od Budapest do Eindhoven

Levné vstupenky autobus od Budapešť do Eindhoven
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Budapešť do Eindhoven.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Budapešť do Eindhoven, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Budapešť na Eindhoven.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Budapest až Eindhoven

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Autobusové společnosti mohou účtovat vyšší ceny jízdenek, když se blíží datum odjezdu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 1 212,96 Kč do 2 547,94 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 52%!

Nejlepší čas na rezervaci levných autobusových jízdenek od Budapešť do Eindhoven

Nejlevnější autobusové jízdenky Budapešť - Eindhoven lze najít za cenu 1 033,45 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 1 521,09 Kč. Nejdražší tiket může stát až 1 878,86 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Eindhoven autobusem

Pokud cestujete do Eindhoven autobusem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Flixtrain je evropská nízkonákladová osobní železniční služba, která nabízí cenově dostupné a pohodlné cestování vlakem do různých destinací po celém Německu. Vlastní a provozuje ji FlixMobility, mateřská společnost FlixBus, což je oblíbená autobusová doprava v Evropě. Flixtrain jezdí na několika trasách, mimo jiné z Berlína do Stuttgartu, Berlína do Kolína nad Rýnem a Hamburku do Kolína nad Rýnem.

RegioJet je soukromá železniční společnost, která působí v několika evropských zemích včetně České republiky, Slovenska, Polska a Rakouska. Společnost byla založena v roce 2009 a v České republice začala působit v roce 2011. RegioJet nabízí různé druhy vlakové dopravy, včetně dálkových vlaků, regionálních vlaků a autobusů.

Union Ivkoni je bulharská autobusová společnost, která působí v tuzemsku i v zahraničí. Společnost byla založena v roce 1992 a stala se jedním z největších autobusových operátorů v Bulharsku s vozovým parkem více než 1000 autobusů. Union Ivkoni nabízí širokou škálu služeb, včetně pravidelných autobusových linek, charterových služeb a mezinárodních linek do destinací po celé Evropě. Společnost je známá svým moderním vozovým parkem, pohodlnými autobusy a spolehlivým servisem.

Typy vstupenek a zařízení od Budapešť do Eindhoven

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje FlixTrain a RegioJet při cestování z Budapešť na Eindhoven.

Standard

Standardní jízdenka na FlixTrain je běžná jízdenka / jízdenka druhé třídy. Standardní jízdenka Flixtrain vám nabízí pohodlné sedadlo, zaručenou Wi-Fi, přístup k elektrickým zásuvkám a jedno příruční a jedno odbavené zavazadlo s omezením velikosti.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
bicycle Jízdní kolo

Standard

Standardní jízdenka nabízí rovnováhu mezi cenovou dostupností a pohodlím. Cestující mohou očekávat luxusní místa k sezení a bezplatné Wi-Fi, což z něj dělá skvělou volbu pro cestovatele, kteří si hlídají rozpočet.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Low cost

Nízká cena je nejdostupnější možností pro ty, kteří chtějí cestovat bez dalšího vybavení. Cestující si však stále mohou užívat bezplatné Wi-Fi a poklidnou cestu.
wifi WiFi
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Relax

Cestující, kteří chtějí cestovat luxusně, se mohou rozhodnout pro jízdenku Relax, která nabízí prostorné kožené sedačky a pohodovou atmosféru. To je skvělá volba pro ty, kteří si chtějí během cesty odpočinout.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Business

Business ticket zaručuje soukromí a pohodlí s přednostním servisem a ochotným palubním personálem. To je ideální volba pro ty, kteří chtějí bezproblémovou a bezstresovou cestu.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Připojte se bez námahy na FlixTrain a užijte si bezplatné Wi-Fi, ať už doháníte práci, chatujete nebo prostě jen prohlížíte.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Udržujte svá zařízení nabitá a připravená. Sedadla FlixTrain jsou vybavena napájecími zásuvkami a zásuvkami USB.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Pro vaši bezpečnost a pohodlí všech na palubě vám FlixBus umožňuje vzít si s sebou jedno příruční zavazadlo, které by se mělo vejít pod sedadlo nebo do přihrádky nad hlavou. Máte také povoleno jedno odbavené zavazadlo, ale ujistěte se, že jej můžete naložit a vyložit sami a uložit v prostoru nad hlavou nebo pod sedadlem. Ujistěte se, že vaše zavazadlo není objemné nebo nepředstavuje riziko pro ostatní. Pamatujte, že je na vás, abyste měli během cesty přehled o svých věcech.
accessibility Přístupnost open icon close icon
FlixTrain upřednostňuje pohodlí pro všechny. Cestující, kteří mají problémy s mobilitou, si mohou rezervovat vyhrazená místa a využít bezplatnou přepravu skládacích invalidních vozíků a pomůcek pro mobilitu. Obraťte se na FlixTrain pro jakoukoli potřebnou pomoc.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
I když FlixTrain nenabízí palubní stravování, můžete si vzít s sebou vlastní občerstvení a nápoje.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
S FlixTrain si můžete zabalit další zavazadlo, ale je dobré si ho zarezervovat včas, protože kapacita vlaku je omezená. Máte sportovní vybavení nebo velký hudební nástroj? Jsou také vítáni, i když může být účtován příplatek. Pokud jedete na kole, můžete své kolo zaparkovat na konkrétních místech za pouhých 9 EUR, ale ujistěte se, že má standardní velikost a neobsahuje další příslušenství. Nezapomeňte si včas rezervovat místo pro své kolo, protože místo se rychle plní
wifi WiFi open icon close icon
Zůstaňte ve spojení díky bezplatné Wi-Fi na palubě. Pro zábavu použijte aplikaci Regiojet nebo obrazovky v novějších vlacích.
quiet_zone Tichá zóna open icon close icon
Cestující v business třídě mohou těžit z tichého kupé pro klidnou cestu.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Každé sedadlo je vybaveno vlastní zásuvkou.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Klidně si s sebou vezměte zavazadla, která se snadno nakládají. Pokud se vaše tašky nevejdou pod nebo nad vaše sedadlo, žádný strach! Posádka je tu, aby pomohla najít místo, které nebude překážet ostatním. Jen upozorněte, ujistěte se, že žádná z vašich položek není nebezpečná pro bezpečnost všech.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Vlaky Regiojet mají vyhrazená místa pro vozíčkáře.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Na palubě je prostřednictvím aplikace Regiojet dostupná rozmanitá nabídka nápojů a občerstvení. Všichni cestující dostanou láhev vody zdarma, zatímco cestující ve třídě Relax nebo Business dostanou zdarma italskou kávu nebo mátový čaj.
air_con Klimatizace open icon close icon
Všechny autobusy jsou vybaveny klimatizací.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
RegioJet umožňuje přepravu jízdních kol, malých koloběžek a kočárků ve svých vlacích po předchozí rezervaci a omezení. Jízdní kola a malé koloběžky musí být umístěny na stojanech nebo ve vyhrazených oddílech, kočárky, které nelze složit, lze přepravovat na začátku nebo konci vlakové soupravy nebo na speciálně vyhrazených místech. Posádka však může přepravu odmítnout z bezpečnostních nebo prostorových důvodů.
Služby na palubě Union Ivkoni, FlixTrain, RegioJet od Budapešť do Eindhoven
Porovnejte služby na palubě při cestování z Budapešť do Eindhoven pomocí bus.
Vybavení Union Ivkoni FlixTrain RegioJet FlixBus
wifi WiFi check check check check
power_sockets Elektrické zásuvky check check check check
luggage Zavazadlo check check check check
air_con Klimatizace check check check check
quiet_zone Tichá zóna cross check check cross
accessibility Přístupnost cross check check cross
food_and_drink Jídlo a pití cross check check check
bicycle Jízdní kolo cross check check cross
sleeper_couchette Spáč cross check cross cross

Budapešť až Eindhoven Emise CO2 od Autobus

Ecology
Vlak
75.09kg
Autobus
80.45kg
Let
214.54kg
Auto
171.63kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek autobus z Budapešť do Eindhoven?
Tiket autobus od Budapešť do Eindhoven je 1 712,27 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 147,60 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Budapešť do Eindhoven?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Budapešť do Eindhoven, je 147,60 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Budapešť a Eindhoven krát autobus?
Budapešť až Eindhoven je 1 072,69 km.
Jak dlouho vydrží autobus mezi Budapešť a Eindhoven?
Budapešť až Eindhoven je v průměru 25 h 2 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 18 h 40 min.
Jaké společnosti působí od Budapešť do Eindhoven?
Budapešť až Eindhoven je pokryta operátory 3. Na Virail Union Ivkoni, FlixTrain, RegioJet, FlixBus můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik autobus za den přejde z Budapešť na Eindhoven?
Budapešť až Eindhoven má průměrně 36 připojení za den.
V kolik hodin odejde první autobus z Budapešť do Eindhoven?
První autobus z Budapešť na Eindhoven odlétá v 6:45. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední autobus z Budapešť na Eindhoven?
Nejnovější autobus z Budapešť na Eindhoven odjíždí v 23:45. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Budapešť do Eindhoven?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek autobus , který jsme našli , je 147,60 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaké stanice mohu přejít z Budapešť na Eindhoven?
Existují stanice 8, ze kterých se můžete odchýlit od Budapešť a přejít na Eindhoven. Můžete přejít od Keleti Pályaudvar, Budapest-Kelenföld, Budapest Deli, Budapest Airport, Budapest Clark Ádám Tér, Budapest-Deli pu, Budapest Nyugati pályaudvar, Budapest Népliget a můžete dorazit na Eindhoven Central Station, Eindhoven Airport, Eindhoven Beukenlaan.
Kolik přímých připojení jde z Budapešť na Eindhoven?
V průměru existuje 1 od Budapešť až po Eindhoven.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Budapešť do Eindhoven by autobus?
Nejrychlejší doba cesty podle autobus mezi Budapešť a Eindhoven je 18 h 40 min.
Existuje přímé autobus z Budapešť na Eindhoven?
Ano, mezi Budapešť a Eindhoven je přímé autobus.
Jaké jsou emise CO2 pro Budapešť až Eindhoven od autobus?
Cesta autobus od Budapešť k Eindhoven vytváří emise CO2 80.45kg.

Přejděte na místní z Budapešť

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Budapešť

Mezinárodní trasy z Budapešť a blízkých oblastí

Další destinace od Budapešť

Další oblíbené trasy