Najít vlak ze stanice Sakai do stanice Nagoja

Oficiální partner

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet


Získejte levný pronájem automobilu v

Podrobnosti o cestě

Nejlepší cena 1 525,94 Kč
Délka cesty 2 hod 8 min
Spojení za den 69
První odjezd 09:08
Poslední odjezd 06:30
Vzdálenost 147 km

Nejlepší nabídky na vlak z Sakai Nagoja na virail.

Nalezení perfektního vlakové spojení nebylo nikdy tak snadné: díky virail, budete moci porovnat stovky nabídek najednou pouhým zasunutím datum cesty. Prostřednictvím různých cenových a odjezdu filtry, budete mít možnost omezit výsledky a najít ideální řešení. Rezervační probíhá na internetových stránkách poskytovatele, ke kterému se bude automaticky přesměrován.

Jaký je nejlevnější cena za jízdenky na vlak do Nagoja?

Pokud máte možnost rezervovat si předem, budete pravděpodobně najít levné jízdenky na vlak z Sakai Nagoja pro 1 525,94 Kč. V případě, že nemůžete plánovat dopředu, vlak vstupenky na Nagoja náklady v průměru 1 589,49 Kč.

Které železniční společnosti nabízejí spojení vlakem z Sakai Nagoja?

Virail spolupracuje s více než 200 partnerů v Evropě i ve zbytku světa, mezi něž patří také Hyperdia sloužících vlakové cesty Sakai -. Nagoja

Vlaky ze stanice Sakai do stanice Nagoja

Jak dlouho trvá, než od Sakai do Nagoja a kdy vlaky odejít?

S nejrychlejším připojením budete v Nagoja v 1 hod 32 min, ale v průměru trvá 2 hod 8 min. První vlak zamířil do Nagoja je 09:08, přičemž poslední z nich opustí Sakai na 06:30.

Které stanice slouží k železniční trati Sakai - Nagoja?

Vlaky do Nagoja odejde z 堺市 a dorazí 名古屋  [ 14番線着 ], 名古屋  [ 15番線着 ].

Při jízdě na tak krátkou vzdálenost, můžete si vzít v úvahu také autobusy a možnosti sdílení automobilů: s trochou štěstí najdete velmi levné možnosti, i když jste si v krátké době .