Vlak Lucern - Curych ceny od 166,36 Kč

Začínat od
166,36 Kč
Objevit

Lucern až Curych od vlak

Cesta z Lucern do Curych za vlak je 39,73 km a trvá 1 h 30 min. Denně jede 198 spojů, přičemž první odjíždí v 0:13 a poslední v 23:54. Je možné cestovat z Lucern na Curych pomocí vlak již za 166,36 Kč nebo až za 2 382,32 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 166,36 Kč.

Nejnižší cena166,36 Kč
Doba trvání cesty1 h 30 min
Připojení za den198
Nejnižší cena166,36 Kč
Nejvyšší cena2 382,32 Kč
První odjezd0:13
Poslední odjezd23:54
Vzdálenost39,73 km
OdjezdLucern
PříjezdCurych
NosičeSBB, TGV Lyria

Vlak Vstupenky od Lucerne do Zurich

Datum odletu
pondělí 11. pro 2023

Levné jízdenky od Lucern do Curych na virail.

S virail můžete porovnávat ceny vlaků od Lucern do Curych v mrknutí oka. To, co potřebujete, je jen vybrat datum, kdy jste v plánu odejít, a pokud chcete, třídit a filtrovat výsledky podle ceny a času. Chcete-li si objednat ideální cestu, bude virail vás přesměruje přímo na internetových stránkách poskytovatele, za mimořádně bezpečný nákup.

Kolik jsou jízdenky z Lucern Curych?

Průměrná cena jízdenky na vlak z Lucern Curych je 588,45 Kč. Nicméně, budete moci najít levnější vstupenky, pokud si rezervovat předem, nebo pokud může být flexibilní s vašimi daty: nejlevnější jízdenky od Lucern do Curych může být kolem 166,36 Kč.

Vlaky od Lucern do Curych: které firmy můžete cestovat s?

Mezi všemi našimi partnery, najdete také poskytuje vlakové spojení mezi Lucern a Curych.

Když jsou Frist a poslední vlaky z Lucern Curych plánované?

První vlak na Curych odjíždí v 0:13, přičemž poslední z nich v 23:54. Chcete-li získat od Lucern do Curych vlakem, budete potřebovat 1 h 30 min. Zatímco první vlak do Curych odjíždí v 0:13, poslední z nich je naplánováno na 23:54. Průměrná doba trvání cesty je 1 h 30 min, ale nejrychlejší vlaky mohou dostat vás do Curych v 0 h 41 min.

Ve kterém stanice můžete jet vlakem do Curych a kam se lze dostat?

Vlaky do Curych opustit Lucern y a dorazí do .

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Lucerne do Zurich

Levné vstupenky vlak od Lucern do Curych
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Lucern do Curych.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Lucern do Curych, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Lucern na Curych.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle

Nejlepší čas pro rezervaci cestování Lucerne až Zurich

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Vlakové společnosti mohou účtovat vyšší ceny jízdenek, když se blíží datum odjezdu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 131,04 Kč do 429,16 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 69%!

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Lucern do Curych

Nejlevnější vlakové jízdenky Lucern - Curych lze najít za cenu 278,64 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 385,89 Kč. Nejdražší lístek může stát až 672,24 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Curych vlakem

Pokud cestujete do Curych vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Švýcarské federální dráhy nebo SBB jsou železniční organizací v zemi. Po celém Švýcarsku nabízí SBB osobní železniční služby se spojením do zemí včetně Německa, Rakouska, Itálie a Francie. SBB poskytuje řadu vlakových služeb, včetně vysokorychlostních vlaků, regionálních vlaků a mezinárodních vlaků, a nabízí různé třídy služeb, od standardních sedadel až po luxusní lůžkové kabiny.

TGV Lyria je vysokorychlostní vlak, který funguje mezi Francií a Švýcarskem. Jedná se o společný podnik mezi francouzskou národní železniční společností SNCF a SBB, švýcarskou národní železniční společností. Vlaky TGV Lyria jezdí na několika trasách mezi velkými městy ve Francii a Švýcarsku, včetně Paříže, Ženevy, Curychu, Basileje a Bernu. Vlaky jsou známé svou vysokou rychlostí, některé trasy dosahují rychlosti až 320 km/h (200 mph), což z nich dělá jeden z nejrychlejších vlaků v Evropě.

Typy vstupenek a zařízení od Lucern do Curych

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje TGV Lyria při cestování z Lucern na Curych.

Standard

Jízdenka STANDARD poskytuje cenově dostupný zážitek z cesty 2. třídou se třemi úrovněmi flexibility výměny a refundace – plná, částečná a žádná – na všech mezinárodních trasách Francie – Švýcarsko.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Standard 1ère

Jízdenka STANDARD 1ÈRE poskytuje cenově výhodnou cestu první třídou s flexibilitou a přístupem ke všem vlakům, která je dostupná na všech mezinárodních trasách mezi Francií a Švýcarskem.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Business 1ère

BUSINESS 1ÈRE vychází vstříc cestujícím, kteří hledají luxusní zážitek z cestování, s flexibilitou, přizpůsobeným vybavením a službami a je k dispozici na konkrétních trasách během pracovních dnů a ve vybraných časech v neděli.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Připojte se k _WIFI_LYRIA pro bezplatné Wi-Fi a přistupujte k portálu TGV Lyria prostřednictvím svého prohlížeče.
quiet_zone Tichá zóna open icon close icon
Tichý vůz exkluzivně pro TGV Lyria BUSINESS 1ERE, ideální pro soustředěnou práci nebo relaxaci.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Všechna sedadla v obou třídách mají 2kolíkové zásuvky 230V pro notebooky a mobily.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Ve vlacích TGV Lyria si můžete vzít příruční zavazadlo, které se snadno přenáší a vejde se úhledně do vyhrazených prostor. To zajišťuje, že každý má místo pro své věci a může si užít hladkou jízdu
accessibility Přístupnost open icon close icon
Vozy první třídy 1 nebo 11 mají 2 sedadla pro cestující se sníženou pohyblivostí. Zarezervujte si tato místa předem nebo standardní sedadlo, pokud budou obsazena. Na vyžádání je k dispozici asistenční služba pro úschovu invalidního vozíku.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Ve vlacích TGV Lyria si vyberte mezi „Le Deli“ k dispozici v café-baru nebo u svého sedadla s lístkem STANDARD a „La Table“ pro francouzsko-švýcarské jídlo s lístkem BUSINESS 1ÈRE.
air_con Klimatizace open icon close icon
Vozíky jsou klimatizované, vzduch je filtrován každé tři minuty a plně osvěžován každých devět minut.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
Ve vlacích TGV Lyria si s sebou můžete vzít různé věci. To zahrnuje složená kola (ne větší než 130 x 90 cm), dětské kočárky, lyže, skládací koloběžky (elektrické i manuální), surf a snowboardy, zapouzdřené hudební nástroje a invalidní vozíky (manuální nebo elektrické) pro ty, kteří mají problémy s pohyblivostí.
Služby na palubě SBB, TGV Lyria, TGV od Lucern do Curych
Porovnejte služby na palubě při cestování z Lucern do Curych pomocí train.
Vybavení SBB TGV Lyria TGV
quiet_zone Tichá zóna check check check
wifi WiFi check check check
power_sockets Elektrické zásuvky check check check
luggage Zavazadlo check check check
accessibility Přístupnost check check check
food_and_drink Jídlo a pití check check check
air_con Klimatizace check check check
bicycle Jízdní kolo check check check
sleeper_couchette Spáč check check check

Lucern až Curych Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
2.78kg
Autobus
2.98kg
Let
7.95kg
Auto
6.36kg
Jaké jsou emise CO2 pro Lucern až Curych vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Lucern a Curych jsou 2.78kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Lucern a Curych? Jízdou vlakem mezi Lucern a Curych ušetříte 5.17kg emisí CO2 oproti letu, 0.2kg oproti autobusu a 3.58kg oproti autu.

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Lucern do Curych?
Tiket vlak od Lucern do Curych je 588,45 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 166,36 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Lucern do Curych?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Lucern do Curych, je 166,36 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Lucern a Curych krát vlak?
Lucern až Curych je 39,73 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Lucern a Curych?
Lucern až Curych je v průměru 1 h 30 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 0 h 41 min.
Jaké společnosti působí od Lucern do Curych?
Lucern až Curych je pokryta operátory 2. Na Virail SBB, TGV Lyria, TGV můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Lucern na Curych?
Lucern až Curych má průměrně 198 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Lucern do Curych?
První vlak z Lucern na Curych odlétá v 0:13. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Lucern na Curych?
Nejnovější vlak z Lucern na Curych odjíždí v 23:54. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Lucern do Curych?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 166,36 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Lucern na Curych?
V průměru existuje 69 od Lucern až po Curych.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Lucern do Curych by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Lucern a Curych je 0 h 41 min.
Existuje přímé vlak z Lucern na Curych?
Ano, mezi Lucern a Curych je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Lucern až Curych od vlak?
Cesta vlak od Lucern k Curych vytváří emise CO2 2.78kg.

Přejděte na místní z Lucern

Trendové trasy

Mezinárodní trasy z Lucern a blízkých oblastí

Další destinace od Lucern

Hlavní trasy do stanice Curych

Podobné trasy

Další oblíbené trasy