• Jednosměrná
  • Zpáteční

Vyhledat ubytování s Booking.com

Najít autobus ze stanice Lubenec do stanice Karlovy Vary

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Čím Autobus

Dnes

Čím Autobus

Zítra

Čím Autobus

2 Dny

Rentalcars.com

Získejte levný pronájem automobilu v Karlovy Vary

Lubenec na Karlovy Vary čím autobus

Vzdálenost 33 km

Přehled tras podle Autobus

Spojení
-
Nosiče
2
Minimální cena
-
Maximální cena
-

Lubenec - Karlovy Vary

Měsíční

Nejlepší ceny za měsíc

RegioJet-logo
RegioJet
Trvání: 40 min
Lubenec Karlovarská - Karlovy Vary Terminál
09:05 - 09:45
56,96 Kč
RegioJet-logo
RegioJet
Trvání: 40 min
Lubenec Karlovarská - Karlovy Vary Terminál
14:05 - 14:45
56,96 Kč
RegioJet-logo
RegioJet
Trvání: 35 min
Lubenec Karlovarská - Karlovy Vary Terminál
21:05 - 21:40
56,96 Kč
Flixbus-logo
Flixbus
Trvání: 40 min
Lubenec,,u dálnice - Karlovy Vary,,terminál
16:45 - 17:25
81,10 Kč
Flixbus-logo
Flixbus
Trvání: 35 min
Lubenec,,u dálnice - Karlovy Vary- Tržnice
16:45 - 17:20
81,10 Kč
Flixbus-logo
Flixbus
Trvání: 40 min
Lubenec,,u dálnice - Karlovy Vary,,terminál
10:00 - 10:40
94,66 Kč
Flixbus-logo
Flixbus
Trvání: 35 min
Lubenec,,u dálnice - Karlovy Vary- Tržnice
10:00 - 10:35
94,66 Kč

Když jsou autobusy z Lubenec Karlovy Vary naplánováno?

První autobus odjíždí z Lubenec na , přičemž poslední z nich odchází na . Cesta trvá .

V případě, že nabídky poskytované autobusy nebudou vyhovovat vašim potřebám, vlaky a carpooling mohl představovat dobrou alternativu pro tuto vzdálenost.