Header background
  • Jednosměrná
  • Zpáteční

Vyhledat ubytování s Booking.com

Najít autobus ze stanice Dvůr Králové nad Labem do stanice Hradec Králové

Starting from
52,24 Kč
flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Čím Autobus

Dnes

Objevit
Čím Autobus

Zítra

Objevit
Čím Autobus

2 Dny

Objevit
Rentalcars.com

Získejte levný pronájem automobilu v Hradec Králové

Objevit

Dvůr Králové nad Labem na Hradec Králové čím autobus

Nejlepší cena 52,24 Kč
Délka cesty 38 min
Spojení za den 5
První odjezd 16:03
Poslední odjezd 15:17
Vzdálenost 25 km

Přehled tras podle Autobus

Spojení
5
Nosiče
2
Minimální cena
52,24 Kč
Maximální cena
60,76 Kč

Dvůr Králové nad Labem - Hradec Králové

Měsíční

Nejlepší ceny za měsíc

Jamibus-logo
Jamibus
přímé lety
Trvání: 40 min
Dvur Kralove nad Labem Dvur Kralove nad Labem bus station, 17 Listopadu St - Hradec Kralove Bus stop "Terminal HD", Nadrazni street 1704
06:30 - 07:10
52,74 Kč
Jamibus-logo
Jamibus
přímé lety
Trvání: 40 min
Dvur Kralove nad Labem Dvur Kralove nad Labem bus station, 17 Listopadu St - Hradec Kralove Bus stop "Terminal HD", Nadrazni street 1704
14:30 - 15:10
52,74 Kč
TAD-logo
TAD
přímé lety
Trvání: 38 min
Dvur Kralove nad Labem Post office, Legionarska St - Hradec Kralove Bus stop "Terminal HD", Nadrazni street 1704
06:02 - 06:40
57,04 Kč
TAD-logo
TAD
přímé lety
Trvání: 38 min
Dvur Kralove nad Labem Post office, Legionarska St - Hradec Kralove Bus stop "Terminal HD", Nadrazni street 1704
13:17 - 13:55
57,04 Kč
TAD-logo
TAD
přímé lety
Trvání: 38 min
Dvur Kralove nad Labem Post office, Legionarska St - Hradec Kralove Bus stop "Terminal HD", Nadrazni street 1704
15:17 - 15:55
57,04 Kč

V kolik hodin se autobusy na Hradec Králové odejít?

Se dostat do Hradec Králové Dvůr Králové nad Labem autobusem, bude trvat asi 38 min, nebo dokonce 38 min pokud zvolíte nejrychlejší řešení. První autobus odjíždí Dvůr Králové nad Labem na 16:03, přičemž poslední z nich je v 15:17.

V případě, že nabídky poskytované autobusy nebudou vyhovovat vašim potřebám, vlaky a carpooling mohl představovat dobrou alternativu pro tuto vzdálenost.

  • Omio 10% cashback

  • Booking.com 2% cashback

  • Rentalcars.com

2
Dny
:
14
:
35
:
33

Logo
authentication

Přihlaste se nebo si vytvořte účet

Přihlaste se do Virail a získejte exkluzivní cestovní nabídky

Přihlaste se do Virail a získejte exkluzivní cestovní nabídky

Booking.com

2% cashback