Vlak Zlín - Otrokovice ceny od 189,49 Kč

Začínat od
189,49 Kč
Objevit

Zlín až Otrokovice od vlak

Cesta z Zlín do Otrokovice za vlak je 9,73 km a trvá 5 h 19 min. Denně jede 3 spojů, přičemž první odjíždí v 5:22 a poslední v 18:19. Je možné cestovat z Zlín na Otrokovice pomocí vlak již za 189,49 Kč nebo až za 474,71 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 189,49 Kč.

Nejnižší cena189,49 Kč
Doba trvání cesty5 h 19 min
Připojení za den3
Nejnižší cena189,49 Kč
Nejvyšší cena474,71 Kč
První odjezd5:22
Poslední odjezd18:19
Vzdálenost9,73 km
OdjezdZlín
PříjezdOtrokovice
NosičeCzech Railways

Vlak Vstupenky od Zlín do Otrokovice

Datum odletu
pondělí 11. pro 2023

Nejlepší nabídky na vlak z Zlín Otrokovice na virail.

S virail můžete porovnávat ceny vlaků od Zlín do Otrokovice v mrknutí oka. To, co potřebujete, je jen vybrat datum, kdy jste v plánu odejít, a pokud chcete, třídit a filtrovat výsledky podle ceny a času. Chcete-li si objednat ideální cestu, bude virail vás přesměruje přímo na internetových stránkách poskytovatele, za mimořádně bezpečný nákup.

Kolik jsou jízdenky z Zlín Otrokovice?

Při rezervaci v předstihu, můžete najít levné jízdenky na vlak z Zlín Otrokovice z 189,49 Kč. Nicméně, jízdenky pro tuto trasu náklady v průměru kolem 288,63 Kč.

Které společnosti trvat od Zlín do Otrokovice vlakem?

Virail spolupracuje s více než 200 partnerů v Evropě i ve zbytku světa, mezi něž patří také sloužících vlakové cesty Zlín -. Otrokovice

V kolik vlaků, které mají Otrokovice dovolené a jak dlouho je cesta?

Bude trvat 5 h 19 min dosáhnout Otrokovice. Nejdříve Vlak odjíždí Zlín na 5:22, přičemž poslední z nich odchází na 18:19. Zatímco první vlak do Otrokovice odjíždí v 5:22, poslední z nich je naplánováno na 18:19. Průměrná doba trvání cesty je 5 h 19 min, ale nejrychlejší vlaky mohou dostat vás do Otrokovice v 1 h 40 min.

Které stanice jsou podávány na vlaky jedoucí z Zlín Otrokovice?

Můžete jet vlakem do Otrokovice na , která dorazí .

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Zlín do Otrokovice

Levné vstupenky vlak od Zlín do Otrokovice
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Zlín do Otrokovice.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Zlín do Otrokovice, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Zlín na Otrokovice.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle

Nejlepší čas pro rezervaci cestování Zlín až Otrokovice

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Najděte nejlepší den pro cestu do Otrokovice vlakem

Pokud cestujete do Otrokovice vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

České dráhy, často zkráceně ČD, jsou hlavním provozovatelem osobní a nákladní železniční dopravy v České republice. Společnost byla založena v roce 1993 po rozdělení bývalých Československých státních drah na samostatné subjekty. České dráhy provozují vnitrostátní i mezinárodní osobní vlakovou dopravu.

Typy vstupenek a zařízení od Zlín do Otrokovice

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje Czech Railways při cestování z Zlín na Otrokovice.

Standard / Second Class

Jízdenka druhé třídy Českých drah (ČD) zahrnuje standardní místa s přístupem k základnímu vybavení, jako je WC v každém vlaku a bezplatné Wi-Fi ve většině vlaků.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Premium / First Class

České dráhy (ČD) nabízejí první třídu s prostornějšími a pohodlnějšími sedadly, větším prostorem pro nohy a dalším vybavením.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Bezplatné Wi-Fi je dostupné všem cestujícím s různými datovými limity podle třídy a země. Zásady se mohou upravit tak, aby řídily náklady na roamingová data a optimalizovaly tak uživatelskou zkušenost.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
V ČR jsou elektrické zásuvky typu E se standardním napětím 230 V a frekvencí 50 Hz.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Zodpovídáte za přepravu jejich vlastních příručních zavazadel, a to buď jejich umístěním nad nebo pod sedadlo nebo na klín ve vlacích ČD. Pokud zavazadlo nepřesahuje rozměry 90 x 60 x 40 cm, je považováno za příruční zavazadlo, i když jej nelze uložit nad nebo pod sedadlo. Některé typy vlakových vozů mohou mít speciální přihrádky na příruční zavazadla. Je však zakázáno ukládat příruční zavazadla na sedadlech nebo v sociálních zařízeních vlaku. Přeprava příručních zavazadel ve vlacích ČD je naštěstí zdarma.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Vlaky jsou vhodné pro vozíčkáře a vyhovují cestujícím s omezenou schopností pohybu a orientace.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Jídelní vůz se může pochlubit rozmanitou nabídkou jídel a nápojů, která zajišťuje možnosti pro všechny. Tuto službu poskytují některé vlaky označené v jízdním řádu. Navíc pro ty na trasách jako Praha Ostrava, Praha Luhačovice, Hradec Králové, Cheb atd. přináší ČD Minibar občerstvení přímo k sedadlům. Tato mobilní služba nabízí položky jako káva, čaj a občerstvení. Minibar má sice omezenou kapacitu, ale jeho zásoby jsou často doplňovány na nástupních stanicích. Pro rychlé uchopení jsou na vybraných trasách k dispozici automaty na občerstvení od Delikomatu, které nabízejí nápoje a lahůdky, jako jsou tyčinky Horalky a Müsli.
air_con Klimatizace open icon close icon
Ve vybraných vlacích je k dispozici klimatizace.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
K přepravě kola ve vlaku Českých drah (ČD) můžete využít buď službu nadrozměrných zavazadel, nebo úschovnu zavazadel během přepravní služby. Za tuto službu zaplatíte přepravné podle ujeté vzdálenosti a další jednorázový poplatek za uskladnění. V některých vlacích si můžete rezervovat místo pro kolo, zatímco v jiných je to nutné.
Služby na palubě Leo Express od Zlín do Otrokovice
Porovnejte služby na palubě při cestování z Zlín do Otrokovice pomocí train.
Vybavení Leo Express
quiet_zone Tichá zóna check
wifi WiFi check
power_sockets Elektrické zásuvky check
luggage Zavazadlo check
accessibility Přístupnost check
food_and_drink Jídlo a pití check
air_con Klimatizace check
bicycle Jízdní kolo check
sleeper_couchette Spáč check

Zlín až Otrokovice Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
0.68kg
Autobus
0.73kg
Let
1.95kg
Auto
1.56kg
Jaké jsou emise CO2 pro Zlín až Otrokovice vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Zlín a Otrokovice jsou 0.68kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Zlín a Otrokovice? Jízdou vlakem mezi Zlín a Otrokovice ušetříte 1.27kg emisí CO2 oproti letu, 0.05kg oproti autobusu a 0.88kg oproti autu.

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Zlín do Otrokovice?
Tiket vlak od Zlín do Otrokovice je 288,63 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 189,49 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Zlín do Otrokovice?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Zlín do Otrokovice, je 189,49 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Zlín a Otrokovice krát vlak?
Zlín až Otrokovice je 9,73 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Zlín a Otrokovice?
Zlín až Otrokovice je v průměru 5 h 19 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 1 h 40 min.
Jaké společnosti působí od Zlín do Otrokovice?
Zlín až Otrokovice je pokryta operátory 1. Na Virail Czech Railways, Leo Express můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Zlín na Otrokovice?
Zlín až Otrokovice má průměrně 3 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Zlín do Otrokovice?
První vlak z Zlín na Otrokovice odlétá v 5:22. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Zlín na Otrokovice?
Nejnovější vlak z Zlín na Otrokovice odjíždí v 18:19. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Zlín do Otrokovice?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 189,49 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Zlín do Otrokovice by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Zlín a Otrokovice je 1 h 40 min.
Existuje přímé vlak z Zlín na Otrokovice?
Ano, mezi Zlín a Otrokovice je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Zlín až Otrokovice od vlak?
Cesta vlak od Zlín k Otrokovice vytváří emise CO2 0.68kg.