Najít vlak ze stanice Vídeň do stanice Zlín

Oficiální partner

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet


Získejte levný pronájem automobilu v

Podrobnosti o cestě

Délka cesty 4 hod 9 min
Spojení za den 236
První odjezd 04:48
Poslední odjezd 22:22
Vzdálenost 148 km

Virail najde pro vás nejlepší vlak nabídek od Vídeň do Zlín.

Nalezení perfektního vlakové spojení nebylo nikdy tak snadné: díky virail, budete moci porovnat stovky nabídek najednou pouhým zasunutím datum cesty. Prostřednictvím různých cenových a odjezdu filtry, budete mít možnost omezit výsledky a najít ideální řešení. Rezervační probíhá na internetových stránkách poskytovatele, ke kterému se bude automaticky přesměrován.

Které firmy cestovat z Vídeň Zlín vlakem?

Mezi všemi virail partnerů, budete mít také možnost cestovat s OBB, sloužící vlakové cesty mezi Vídeň a Zlín.

Vlaky ze stanice Vídeň do stanice Zlín

Když jsou Frist a poslední vlaky z Vídeň Zlín plánované?

První vlak na Zlín odjíždí v 04:48, přičemž poslední z nich v 22:22. V průměru, cesta trvá 4 hod 9 min, ale s co nejrychlejšími připojení budete v Zlín v 1 hod 47 min.

Jaké jsou odletové a příletové stanice v Vídeň a Zlín?

Vlaky opustit Vídeň Wr.Neudorf Bahnhof (WLB), Wien Hietzing (U4), Wien Erdberg (U3), Wien Simmering Bahnhof, Wien Hbf, Gerasdorf b.Wien Bahnhof a dospět Zlin-Louky, Zlin-Malenovice zast., Zlin-Podvesna, Zlin stred, Zlin-Priluky, Zlin-Prstne, Zlin-Malenovice, Zlin-U mlyna.

Pokud jste flexibilní s vaší cesty, a to vždy za to, že si můžete koupit velmi levné jízdenky na vlak, když se vyhnout cestování o víkendech, a pokud se rozhodnete cestovat mimo hlavní sezónu.

V případě, že jízdní řád se nevejde do svého plánu nebo rozpočtu, autobusu a sdílení automobilů může poskytnout nějaký čas a cenových alternativ, aniž by se podstatně mění dobu trvání cesty.