Najít vlak ze stanice Sankt Pölten do stanice Brno

Oficiální partner

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Najděte levné vlakové jízdenky do Brno

Podrobnosti o cestě

Nejlepší cena 729,63 Kč
Délka cesty 5 hod 55 min
Spojení za den 3
První odjezd 11:32
Poslední odjezd 23:32
Vzdálenost 132 km

Levné jízdenky od Sankt Pölten do Brno na virail.

Virail dělá každou cestu snazší: jediná věc, kterou budete muset udělat, je zadat datum vaší cesty od Sankt Pölten do Brno. Poté budete moci najít perfektní volbu pro filtrováním a řazení výsledků podle ceny a odjezd vaši cestu. Virail také automaticky přesměrovat na webové stránky poskytovatele dokončit svou rezervaci.

Jaká je cena za jízdenky na vlak z Sankt Pölten Brno?

Při rezervaci v předstihu, můžete najít levné jízdenky na vlak z Sankt Pölten Brno z 729,63 Kč. Nicméně, jízdenky pro tuto trasu náklady v průměru kolem 729,63 Kč.

Které firmy cestovat z Sankt Pölten Brno vlakem?

Virail spolupracuje s více než 200 partnerů v Evropě i ve zbytku světa, mezi něž patří také SBB, RegioJet sloužících vlakové cesty Sankt Pölten -. Brno

Vlaky ze stanice Sankt Pölten do stanice Brno

Jak dlouho bude trvat, než vás z Sankt Pölten Brno vlakem a kdy vlaky odejít?

Zatímco první vlak do Brno odjíždí v 11:32, poslední z nich je naplánováno na 23:32. Průměrná doba trvání cesty je 5 hod 55 min, ale nejrychlejší vlaky mohou dostat vás do Brno v 4 hod 35 min.

Které stanice se vlaky do Brno odejít z?

Vlaky opustit Sankt Pölten St. Pölten Hbf a dospět Brno hl. nádraží.

Nezapomeňte si koupit jídlo a pití předem, pokud je budete potřebovat: nádražích nemají vždy obchody, zatímco na palubě kavárně s nejsou vždy k dispozici a často velmi drahé.

V případě, že jízdní řád se nevejde do svého plánu nebo rozpočtu, autobusu a sdílení automobilů může poskytnout nějaký čas a cenových alternativ, aniž by se podstatně mění dobu trvání cesty.