• Jednosměrná
  • Zpáteční

Vyhledat ubytování s Booking.com

Najít vlak ze stanice Přerov do stanice Zlín

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Čím Vlak

Dnes

Čím Vlak

Zítra

Čím Vlak

2 Dny

Rentalcars.com

Získejte levný pronájem automobilu v Zlín


Levné jízdenky od Přerov do Zlín na virail.

S virail můžete porovnávat ceny vlaků od Přerov do Zlín v mrknutí oka. To, co potřebujete, je jen vybrat datum, kdy jste v plánu odejít, a pokud chcete, třídit a filtrovat výsledky podle ceny a času. Chcete-li si objednat ideální cestu, bude virail vás přesměruje přímo na internetových stránkách poskytovatele, za mimořádně bezpečný nákup.

Které společnosti trvat od Přerov do Zlín vlakem?

Mezi všemi našimi partnery, najdete také poskytuje vlakové spojení mezi Přerov a Zlín.

Podrobnosti cesty

Vzdálenost 30 km
Cdcz-logo
Cdcz
Trvání: 39 min
Přerov - Zlín Střed
09:25 - 10:04
64 Kč
Cdcz-logo
Cdcz
Trvání: 1 hod 3 min
Přerov - Zlín Střed
09:51 - 10:54
64 Kč
Cdcz-logo
Cdcz
Trvání: 1 hod 6 min
Přerov - Zlín Střed
11:48 - 12:54
64 Kč
Cdcz-logo
Cdcz
Trvání: 39 min
Přerov - Zlín Střed
15:25 - 16:04
64 Kč
Cdcz-logo
Cdcz
Trvání: 1 hod 6 min
Přerov - Zlín Střed
15:48 - 16:54
64 Kč
Cdcz-logo
Cdcz
Trvání: 39 min
Přerov - Zlín Střed
17:25 - 18:04
64 Kč
Cdcz-logo
Cdcz
Trvání: 1 hod 16 min
Přerov - Zlín Střed
17:48 - 19:04
64 Kč

Jak dlouho trvá, než od Přerov do Zlín a kdy vlaky odejít?

První vlak na Zlín odjíždí v , přičemž poslední z nich v . Chcete-li získat od Přerov do Zlín vlakem, budete potřebovat .

Ve kterém stanice můžete jet vlakem do Zlín a kam se lze dostat?

Vlaky do Zlín může odejít z Přerov a dospět Zlín Střed.

Pokud dojde ke změnám ve vaší trase, ujistěte se, že budete mít vždy dostatek času na procházku z jedné platformy na druhou a nikdy nezapomenu na možnost zpoždění, která by mohla učinit jste vynechal druhý vlak.

V případě, že jízdní řád se nevejde do svého plánu nebo rozpočtu, autobusu a sdílení automobilů může poskytnout nějaký čas a cenových alternativ, aniž by se podstatně mění dobu trvání cesty.