Najít vlak ze stanice Přerov do stanice Ostrava

Oficiální partner

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Najděte levné vlakové jízdenky do Ostrava

Podrobnosti o cestě

Nejlepší cena 70,52 Kč
Délka cesty 1 h
Spojení za den 8
První odjezd 06:23
Poslední odjezd 21:11
Vzdálenost 73 km

Nejlepší nabídky na vlak z Přerov Ostrava na virail.

Virail má kouzelnický trik, jak najít si levné jízdenky na vlak do Ostrava. Jen je třeba zadat Vámi požadovaná data a nastavit filtry pro odeslání a cena podle svých preferencí. Jakmile si vyberete ty nejlepší možnosti cestování pro vlak od Přerov do Ostrava, virail vás automaticky přesměruje na webové stránky poskytovatele k nákupu.

Jaká je cena za jízdenky na vlak z Přerov Ostrava?

V průměru jízdenky z Přerov Ostrava nákladů 182,54 Kč, ale pokud si můžete rezervovat předem, nebo zvolit méně populární datum a čas, můžete najít levné jízdenky na vlak z 70,52 Kč.

Které společnosti slouží trasu z Přerov Ostrava?

Mezi všemi virail partnerů, budete mít také možnost cestovat s FlixTrain, RegioJet, sloužící vlakové cesty mezi Přerov a Ostrava.

Flixtrain patří do FlixBus vedoucí autobusové společnosti a byl představen jako nový low-cost železniční dopravy, v současné době působí v Německu s trasami Berlin-Stuttgart a Hamburk, Kolín nad Rýnem.

Vlaky ze stanice Přerov do stanice Ostrava

Jak dlouho trvá, než od Přerov do Ostrava a kdy vlaky odejít?

Průměrná doba trvání cesty je 1 h, ale nejrychlejší spojení se dostanete do Ostrava v 45 min. První vlak odjíždí z Přerov na 06:23, přičemž poslední z nich odchází na 21:11.

Které stanice jsou podávány na vlaky jedoucí z Přerov Ostrava?

Vlaky do Ostrava opustit Přerov y Přerov žst., Přerov a dorazí do Ostrava Svinov, Ostrava Hl.n. LEO, Ostrava-Svinov.

Nezapomeňte si koupit jídlo a pití předem, pokud je budete potřebovat: nádražích nemají vždy obchody, zatímco na palubě kavárně s nejsou vždy k dispozici a často velmi drahé.

V případě, že jízdní řád se nevejde do svého plánu nebo rozpočtu, autobusu a sdílení automobilů může poskytnout nějaký čas a cenových alternativ, aniž by se podstatně mění dobu trvání cesty.