Najít vlak ze stanice Opava do stanice Zlín

Oficiální partner

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet


Získejte levný pronájem automobilu v

Podrobnosti o cestě

Vzdálenost 81 km

Porovnejte nejlepší ceny vlak od Opava do Zlín.

Pokud hledáte pro nejjednodušší způsob, jak najít nejlepší cenu pro Váš vlakové cesty, virail je to, co jste hledali. Je pouze potřeba vybrat datum a virail vám ukáže všechny spoje, které nabízí našim partnerům: filtrováním výsledků najdete perfektní řešení pro váš rozpočet a harmonogram. Virail vás přesměruje na webové stránky společnosti pro jednoduchou a bezpečnou rezervaci.

Které společnosti slouží trasu z Opava Zlín?

Virail najde nabídky od mnoha železničních společností v Evropě i ve zbytku světa. Například, že vám ukazuje možné vlakové spoje z Opava Zlínnabízené .

Vlaky ze stanice Opava do stanice Zlín

Jak dlouho je třeba se dostat do Zlín vlakem?

První vlak na Zlín odjíždí v , přičemž poslední z nich v . Chcete-li získat od Opava do Zlín vlakem, budete potřebovat .

Které stanice slouží k železniční trati Opava - Zlín?

Vlaky do Zlín odejde z Opava Západ, Opava Východ, Opava Zast. a dorazí Zlín Střed.

Pokud dojde ke změnám ve vaší trase, ujistěte se, že budete mít vždy dostatek času na procházku z jedné platformy na druhou a nikdy nezapomenu na možnost zpoždění, která by mohla učinit jste vynechal druhý vlak.

Na krátké vzdálenosti, jako je mezi Opava a Zlín, autobusy a carpooling jsou dobré alternativy k vlaku, díky svým nízkým nákladům. Také autobusy mají tu výhodu, jak se dostat do nejmenších městech, kde je bez vlakové nádraží..