Najít vlak ze stanice Krakov do stanice Ostrava

Oficiální partner

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Najděte levné vlakové jízdenky do Ostrava

Podrobnosti o cestě

Nejlepší cena 162,74 Kč
Délka cesty 4 hod 1 min
Spojení za den 6
První odjezd 05:03
Poslední odjezd 22:50
Vzdálenost 121 km

Nejlepší nabídky na vlak z Krakov Ostrava na virail.

Virail dělá každou cestu snazší: jediná věc, kterou budete muset udělat, je zadat datum vaší cesty od Krakov do Ostrava. Poté budete moci najít perfektní volbu pro filtrováním a řazení výsledků podle ceny a odjezd vaši cestu. Virail také automaticky přesměrovat na webové stránky poskytovatele dokončit svou rezervaci.

Jaká je cena za jízdenky na vlak z Krakov Ostrava?

Při rezervaci v předstihu, můžete najít levné jízdenky na vlak z Krakov Ostrava z 94,31 Kč. Nicméně, jízdenky pro tuto trasu náklady v průměru kolem 415,94 Kč.

Které společnosti trvat od Krakov do Ostrava vlakem?

Virail najde nabídky od mnoha železničních společností v Evropě i ve zbytku světa. Například, že vám ukazuje možné vlakové spoje z Krakov Ostravanabízené SBB, LEOEXT, CZECHRAILT.

Vlaky ze stanice Krakov do stanice Ostrava

Když jsou Frist a poslední vlaky z Krakov Ostrava plánované?

Průměrná doba trvání cesty je 6 hod 11 min, ale nejrychlejší spojení se dostanete do Ostrava v 2 hod 45 min. První vlak odjíždí z Krakov na 04:15, přičemž poslední z nich odchází na 22:50.

Ve kterém stanice můžete jet vlakem do Ostrava a kam se lze dostat?

Vlaky do Ostrava může odejít z Kraków Glówny, Kraków Główny a dospět Ostrava hl. n., Ostrava - Svinov, Ostrava Main Railway Station.

V případě, že jízdní řád se nevejde do svého plánu nebo rozpočtu, autobusu a sdílení automobilů může poskytnout nějaký čas a cenových alternativ, aniž by se podstatně mění dobu trvání cesty.