Najít vlak ze stanice Katovice do stanice Ostrava

Oficiální partner

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Najděte levné vlakové jízdenky do Ostrava

Podrobnosti o cestě

Nejlepší cena 132,01 Kč
Délka cesty 1 hod 47 min
Spojení za den 2
První odjezd 08:22
Poslední odjezd 09:06
Vzdálenost 71 km

Porovnejte nejlepší ceny vlak od Katovice do Ostrava.

Pokud hledáte pro nejjednodušší způsob, jak najít nejlepší cenu pro Váš vlakové cesty, virail je to, co jste hledali. Je pouze potřeba vybrat datum a virail vám ukáže všechny spoje, které nabízí našim partnerům: filtrováním výsledků najdete perfektní řešení pro váš rozpočet a harmonogram. Virail vás přesměruje na webové stránky společnosti pro jednoduchou a bezpečnou rezervaci.

Jaký je nejlevnější cena za jízdenky na vlak do Ostrava?

Rezervaci v předstihu skutečně umožňuje, aby ušetřit nějaké peníze: ve skutečnosti, můžete získat levné jízdenky na vlak z Katovice Ostrava také jen 57,10 Kč, zatímco průměrná cena 178,71 Kč.

Které firmy cestovat z Katovice Ostrava vlakem?

Mezi všemi virail partnerů, budete mít také možnost cestovat s SBB, LEOEXT, CZECHRAILT, sloužící vlakové cesty mezi Katovice a Ostrava.

Vlaky ze stanice Katovice do stanice Ostrava

Když jsou Frist a poslední vlaky z Katovice Ostrava plánované?

Zatímco první vlak do Ostrava odjíždí v 06:14, poslední z nich je naplánováno na 09:06. Průměrná doba trvání cesty je 1 hod 51 min, ale nejrychlejší vlaky mohou dostat vás do Ostrava v 1 hod 47 min.

Které stanice jsou podávány na vlaky jedoucí z Katovice Ostrava?

Můžete jet vlakem do Ostrava na Katowice, Katowice-Ligota, Katowice Glowne, která dorazí Ostrava hl. n., Ostrava Main Railway Station, Ostrava - Svinov.

Pokud dojde ke změnám ve vaší trase, ujistěte se, že budete mít vždy dostatek času na procházku z jedné platformy na druhou a nikdy nezapomenu na možnost zpoždění, která by mohla učinit jste vynechal druhý vlak.

Když přijde na krátké vzdálenosti autobusem a sdílení automobilů představují dobrou alternativu k cestě vlakem, a to zejména pokud cestujete s omezeným rozpočtem.