Najít vlak ze stanice Karviná do stanice Ostrava

Oficiální partner

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet


Získejte levný pronájem automobilu v

Podrobnosti o cestě

Nejlepší cena 108,50 Kč
Délka cesty 23 min
Spojení za den 4
První odjezd 03:42
Poslední odjezd 12:40
Vzdálenost 19 km

Levné jízdenky od Karviná do Ostrava na virail.

Virail má kouzelnický trik, jak najít si levné jízdenky na vlak do Ostrava. Jen je třeba zadat Vámi požadovaná data a nastavit filtry pro odeslání a cena podle svých preferencí. Jakmile si vyberete ty nejlepší možnosti cestování pro vlak od Karviná do Ostrava, virail vás automaticky přesměruje na webové stránky poskytovatele k nákupu.

Kolik stojí lístky od Karviná do Ostrava nízkonákladové vlak?

V průměru jízdenky z Karviná Ostrava nákladů 115,55 Kč, ale pokud si můžete rezervovat předem, nebo zvolit méně populární datum a čas, můžete najít levné jízdenky na vlak z 108,50 Kč.

Které společnosti trvat od Karviná do Ostrava vlakem?

Virail spolupracuje s více než 200 partnerů v Evropě i ve zbytku světa, mezi něž patří také FlixTrain sloužících vlakové cesty Karviná -. Ostrava

Flixtrain patří do FlixBus vedoucí autobusové společnosti a byl představen jako nový low-cost železniční dopravy, v současné době působí v Německu s trasami Berlin-Stuttgart a Hamburk, Kolín nad Rýnem.

Vlaky ze stanice Karviná do stanice Ostrava

V kolik vlaků, které mají Ostrava dovolené a jak dlouho je cesta?

S nejrychlejším připojením budete v Ostrava v 18 min, ale v průměru trvá 23 min. První vlak zamířil do Ostrava je 03:42, přičemž poslední z nich opustí Karviná na 12:40.

Které stanice jsou podávány na vlaky jedoucí z Karviná Ostrava?

Vlaky do Ostrava může odejít z Karviná a dospět Ostrava Hl.n. LEO, Ostrava-Svinov.

Někdy je možné získat levnější řešení tím, že se podívat na omezených nabídek, nebo u věrnostních programů, které jsou k dispozici na internetových stránkách společností.

Když přijde na krátké vzdálenosti autobusem a sdílení automobilů představují dobrou alternativu k cestě vlakem, a to zejména pokud cestujete s omezeným rozpočtem.