Vlak Florencie - Řím ceny od 216,77 Kč

Začínat od
216,77 Kč
Objevit

Florencie až Řím od vlak

Cesta z Florencie do Řím za vlak je 231,45 km a trvá 1 h 44 min. Denně jede 248 spojů, přičemž první odjíždí v 0:40 a poslední v 23:24. Je možné cestovat z Florencie na Řím pomocí vlak již za 216,77 Kč nebo až za 3 531,70 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 216,77 Kč.

Nejnižší cena216,77 Kč
Doba trvání cesty1 h 44 min
Připojení za den248
Nejnižší cena216,77 Kč
Nejvyšší cena3 531,70 Kč
První odjezd0:40
Poslední odjezd23:24
Vzdálenost231,45 km
OdjezdFlorencie
PříjezdŘím
NosičeInterCityNotte, Regionale VeloceVíce

Vlak Vstupenky od Florence do Rome

Datum odletu
pondělí 11. pro 2023

Levné jízdenky od Florencie do Řím na virail.

Pokud hledáte pro nejjednodušší způsob, jak najít nejlepší cenu pro Váš vlakové cesty, virail je to, co jste hledali. Je pouze potřeba vybrat datum a virail vám ukáže všechny spoje, které nabízí našim partnerům: filtrováním výsledků najdete perfektní řešení pro váš rozpočet a harmonogram. Virail vás přesměruje na webové stránky společnosti pro jednoduchou a bezpečnou rezervaci.

Jaká je cena za jízdenky na vlak z Florencie Řím?

Rezervaci v předstihu skutečně umožňuje, aby ušetřit nějaké peníze: ve skutečnosti, můžete získat levné jízdenky na vlak z Florencie Řím také jen 216,77 Kč, zatímco průměrná cena 847,85 Kč.

Které společnosti trvat od Florencie do Řím vlakem?

Mezi všemi virail partnerů, budete mít také možnost cestovat s , sloužící vlakové cesty mezi Florencie a Řím.

Jak dlouho je třeba se dostat do Řím vlakem?

První vlak na Řím odjíždí v 0:40, přičemž poslední z nich v 23:24. Chcete-li získat od Florencie do Řím vlakem, budete potřebovat 1 h 44 min. Průměrná doba trvání cesty je 1 h 44 min, ale nejrychlejší spojení se dostanete do Řím v 1 h 18 min. První vlak odjíždí z Florencie na 0:40, přičemž poslední z nich odchází na 23:24.

Ve kterém stanice můžete jet vlakem do Řím a kam se lze dostat?

Vlaky do Řím odejde z a dorazí .

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Florence do Rome

Levné vstupenky vlak od Florencie do Řím
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Florencie do Řím.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Florencie do Řím, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Florencie na Řím.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle

Nejlepší čas pro rezervaci cestování Florence až Rome

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Vlakové společnosti mohou účtovat vyšší ceny jízdenek, když se blíží datum odjezdu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 353,17 Kč do 821,06 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 57%!

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Florencie do Řím

Nejlevnější vlakové jízdenky Florencie - Řím lze najít za cenu 379,48 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 450,11 Kč. Nejdražší lístek může stát až 473,25 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Řím vlakem

Pokud cestujete do Řím vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

FlixBus, společnost provozující dálkovou autobusovou dopravu, působí v Evropě i ve Spojených státech. Společnost byla založena v roce 2013 a stala se jedním z největších autobusových dopravců v Evropě, který spojuje více než 2 500 destinací ve 30 zemích. FlixBus pocházející z Německa se rychle rozšířil do sousedních zemí včetně Francie, Itálie, Dánska, Nizozemska a Chorvatska a zároveň nabízí pravidelné linky do Norska, Španělska a Anglie. S dostupnými tarify a pohodlným vybavením, jako je bezplatné Wi-Fi, elektrické zásuvky a palubní toalety, poskytuje FlixBus pohodlné a příjemné cestování.

Frecciabianca, provozovaná Trenitalia, italskou národní železniční společností, je vysokorychlostní vlak, který spojuje prominentní města a města v Itálii, jako je Milán, Benátky, Bologna, Florencie, Řím a Lecce. Vlaky Frecciabianca provozované maximální rychlostí 200 km/h poskytují cestujícím výběr sedadel první a druhé třídy. Tato služba patří do rodiny rychlovlaků Frecciarossa v Itálii.

Frecciargento je vysokorychlostní vlak provozovaný Trenitalia, národní železniční společností Itálie. Název „Frecciargento“ znamená v italštině „stříbrný šíp“ a vlaky jsou známé svým elegantním, moderním designem a vysokou rychlostí. Vlaky Frecciargento jezdí na vysokorychlostních tratích a konvenčních tratích a spojují velká města po celé Itálii, včetně Říma, Verony, Milána, Benátek, Florencie a Neapole. Frecciargento je jednou z několika vysokorychlostních vlakových služeb nabízených Trenitalia, včetně Frecciarossa a Frecciabianca.

Frecciarossa, provozovaná Trenitalia, národní železniční společností, je renomovaná vysokorychlostní vlaková doprava v Itálii. Vlaky FRECCIAROSSA dosahující rychlosti až 300 km/h spojují velká města včetně Říma, Milána, Neapole, Florencie a Turína.

Italo, dceřiná společnost italské železniční společnosti Nuovo Trasporto Viaggiatori (NTV), provozuje vysokorychlostní vlakovou dopravu po celé Itálii. Spuštění vlaků Italo v roce 2012, které jsou konvenční i vysokorychlostní, poskytuje cestujícím rychlé a pohodlné cestování po Itálii. Rychlost 300 km/h zajišťuje pravidelnou a pohodlnou dopravu do velkých měst, jako je Řím, Neapol, Florencie a Milán.

Ferrovie dello Stato Italiane je vlastníkem společnosti Trenitalia, která slouží jako hlavní železniční dopravce v Itálii. Vysokorychlostní vlaky Frecciarossa spojují Milán, Řím, Neapol, Florencii a Turín rychlostí až 300 km/h (186 mph). Frecciargento a Frecciabianca jsou dvě další vysokorychlostní služby, které fungují o něco pomaleji, ale poskytují připojení do menších měst a obcí. Trenitalia provozuje regionální a meziměstské vlaky a zajišťuje mezinárodní spojení do sousedních zemí prostřednictvím vlaků EuroCity.

I když nejsou tak rychlé jako vysokorychlostní vlaky ICE, vlaky InterCity Deutsche Bahn se mohou pochlubit rychlostí až 200 km/h a nabízejí prostorné vagóny a možnosti stravování. Tyto vlaky fungují na mnoha německých trasách, jako je Kolín-Hamburk, a také do mezinárodních destinací, včetně Amsterdamu a Lucemburska. Na některých trasách jezdí dokonce dvoupatrové vlaky.

Typy vstupenek a zařízení od Florencie do Řím

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje Frecciabianca, Frecciargento a Frecciarossa při cestování z Florencie na Řím.

Second Class

Ve druhé třídě Frecciabianca si užijete cestu s nastavitelnými sedadly uspořádanými v řadách po čtyřech (2+2), skládacími stolky, lampičkami na čtení a velkým zavazadlovým prostorem. Pokud dostanete během cesty hlad, nezapomeňte si zakousnout v kavárně s barem FrecciaBistrò!
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

First Class

V první třídě Frecciabianca najdete sedadla, která jsou ve srovnání s druhou třídou prostornější. Navíc se můžete hned od začátku své cesty hýčkat drinkem na uvítanou, občerstvením a novinami.
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Second Class

Ve standardní třídě Frecciargento můžete trávit čas na portálu FRECCE, užívat si pohodlnou cestu v nastavitelných sedadlech, nabíjet svá zařízení pomocí elektrických zásuvek a ochutnat lahodná jídla a nápoje v baru FrecciaBistrò.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

First Class

V první třídě Frecciargento si užijete veškeré vybavení, které najdete ve druhé třídě, a navíc prostornější a pohodlnější sedadla. Kromě toho vás čeká bezplatné občerstvení a malý nápoj na uvítanou v podobě kávy nebo prosecca.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Premium

Prémiová služba zahrnuje širší sedadlo, více prostoru pro nohy a přístup k dalšímu vybavení, jako je welcome drink a výběr novin. Trenér 4 ve vlaku Frecciarossa 1000 je vyhrazen pro prémiovou úroveň.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Standard

Standardní je základní úroveň služeb a zahrnuje pohodlné sedadlo a přístup k základním palubním službám. Coachy 5-8 jsou pro úroveň Standard se sedadly potaženými šedou ekokůží.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Executive

Executive je nejvyšší úroveň služeb a zahrnuje veškeré vybavení úrovně Business, stejně jako osobní zábavní systém a gurmánská jídla podávaná oddaným šéfkuchařem na palubě.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Business

Business služba je určena pro obchodní cestující a zahrnuje veškeré vybavení prémiové úrovně, stejně jako přístup do vyhrazeného Business Lounge a přednostní nástup. Trenéři 2 a 3 Frecciarossa 1000 jsou vyhrazeny pro úroveň služeb Business.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Smart

S chytrou atmosférou zažijte veškerý komfort a služby Itala za dostupnou cenu.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace

Prima

Zažijte to nejlepší z Itala s prostředím Prima, které vám poskytne maximální pohodlí a špičkové služby na celou vaši cestu.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace

Club Executive

Pro ještě luxusnější a relaxační výlet se rozhodněte pro Club Ambiance. Zde vás potěší maximální pohodlí a hýčkání díky prostorným individuálním uspořádáním sedadel.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace

Second Class

Ve vlacích SBB Intercity je kromě základního vybavení pro jízdenku druhé třídy k dispozici rodinná zóna speciálně navržená tak, aby nabídla pohodlí rodinám s dětmi. Pokud dostanete během cesty hlad, můžete si pochutnat na chutných jídlech v restauračním voze.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

First Class

V první třídě SBB Intercity můžete těžit z osobní elektrické zásuvky, pohodlnějších sedadel a většího zavazadlového prostoru. Některé IC vlaky také nabízejí klidné zóny a obchodní zóny.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Vlaky Frecciabianca v současné době nemají palubní zábavní portál. Můžete však použít svá vlastní data.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Každé sedadlo je vybaveno elektrickou zásuvkou, aby byla vaše zařízení nabitá.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Ve vlacích Frecciabianca nebudete čelit žádnému omezení množství zavazadel, které si můžete vzít na palubu. Malé tašky a předměty snadno uložíte do přihrádek nad hlavou nebo pod sedadlem, zatímco větší kufry můžete umístit do přihrádek na zavazadla umístěných v přihrádkách nebo blízko vnějších dveří.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Speciální pomoc je voláním pryč pro ty, kteří ji potřebují. Vytočte bezplatnou linku 800 90 60 60 z italských pevných linek nebo mezinárodní číslo +3902323232 z jakéhokoli telefonu, i ze zahraničí.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Můžete navštívit café-bar FrecciaBistrò s výběrem občerstvení a jídel. Navíc prostřednictvím portálu Portale FRECCE můžete pohodlně objednávat ze svého místa. Možností je i vlastní občerstvení.
air_con Klimatizace open icon close icon
Bez ohledu na počasí venku, zůstaňte v pohodlí díky palubní klimatizaci.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
Skládací kola jsou povolena jako příruční zavazadlo, zatímco neskládací kola je třeba před nástupem demontovat a uložit do cestovních kufříků, které předloží průvodčímu nebo personálu nástupiště, a uložit do konkrétní části vlaku.
wifi WiFi open icon close icon
Ve vlacích Frecciargento je k dispozici bezplatné Wi-Fi. Použijte jejich službu Portale FRECCE ke sledování filmů, TV a sledování zpráv. Poskytuje také cestovní aktualizace a další možnosti rezervace.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Každé sedadlo je vybaveno elektrickou zásuvkou, aby byla vaše zařízení nabitá.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Ve vlacích Frecciargento nebudete čelit žádnému omezení množství zavazadel, které si můžete vzít na palubu. Malé tašky a předměty snadno uložíte do přihrádek nad hlavou nebo pod sedadlem, zatímco větší kufry můžete umístit do přihrádek na zavazadla umístěných v přihrádkách nebo blízko vnějších dveří.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Speciální pomoc je voláním pryč pro ty, kteří ji potřebují. Vytočte bezplatnou linku 800 90 60 60 z italských pevných linek nebo mezinárodní číslo +3902323232 z jakéhokoli telefonu, i ze zahraničí.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Ve vlacích Frecciargento nabízí café-bar FrecciaBistrò občerstvení, jídla a nápoje. Využijte portál Portale FRECCE pro snadné objednání na místě nebo oslovte personál. Cestující v první třídě mají k dispozici bezplatnou vodu, kávu a výběr občerstvení.
air_con Klimatizace open icon close icon
Bez ohledu na počasí venku, zůstaňte v pohodlí díky palubní klimatizaci.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
Skládací kola jsou povolena jako příruční zavazadlo, zatímco neskládací kola je třeba před nástupem demontovat a uložit do cestovních kufříků, které předloží průvodčímu nebo personálu nástupiště, a uložit do konkrétní části vlaku.
wifi WiFi open icon close icon
Ve vlacích Frecciarossa je k dispozici bezplatné Wi-Fi. Použijte jejich službu Portale FRECCE ke sledování filmů, TV a sledování zpráv. Poskytuje také cestovní aktualizace a další možnosti rezervace.
quiet_zone Tichá zóna open icon close icon
Hledat klid? Frecciarossa nabízí vyhrazené tiché zóny pro business třídu, aby byla zajištěna klidná cesta bez rušivých vlivů.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Bez ohledu na model – ať už je to ETR 500, ETR 600, ETR 700 nebo ETR 1000 – každé sedadlo je vybaveno napájecí zásuvkou, která udržuje vaše zařízení nabitá.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Ve vlacích Frecciarossa nebudete čelit žádnému omezení množství zavazadel, které si můžete vzít na palubu. Malé tašky a předměty snadno uložíte do přihrádek nad hlavou nebo pod sedadlem, zatímco větší kufry můžete umístit do přihrádek na zavazadla umístěných v přihrádkách nebo blízko vnějších dveří.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Speciální pomoc je voláním pryč pro ty, kteří ji potřebují. Vytočte bezplatnou linku 800 90 60 60 z italských pevných linek nebo mezinárodní číslo +3902323232 z jakéhokoli telefonu, i ze zahraničí.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Utište svůj hlad v FrecciaBistrò, která se nachází v centru vlaku. Nebo si pro větší pohodlí objednejte přímo na své místo přes EasyBistrò portálu FRECCE. Cestující ve třídě Premium a Business dostanou bezplatné občerstvení a nápoje, zatímco cestující ve třídě Executive si pochutnají na gurmánských jídlech, které připravuje šéfkuchař Carlo Cracc.
air_con Klimatizace open icon close icon
Bez ohledu na počasí venku, zůstaňte v pohodlí díky palubní klimatizaci.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
Skládací kola jsou povolena jako příruční zavazadlo, zatímco neskládací kola je třeba před nástupem demontovat a uložit do cestovních kufříků, které předloží průvodčímu nebo personálu nástupiště, a uložit do konkrétní části vlaku.
wifi WiFi open icon close icon
Vlaky Italo jsou vybaveny bezplatným Wi-Fi a zábavním portálem ItaloLive s řadou filmů, pořadů, zpráv a dalšího.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Všechny vlaky Italo mají elektrické zásuvky na každém sedadle.
luggage Zavazadlo open icon close icon
K jízdence na vlak patří zavazadlový prostor, který musíte uložit ve vlacích Italo ve stanovených oblastech. V autobusech Smart ambience je limit velikosti, takže se ujistěte, že vaše zavazadlo nepřesahuje 75 x 53 x 30 cm. Dodržování těchto pokynů vám pomůže vyhnout se jakýmkoli sankcím.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Pro cestující se sníženou pohyblivostí mají vlaky Italo přednostní sedadla umístěná v blízkosti přístupné toalety, která zahrnuje hmatové a Braillovo písmo.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Ve vlacích Italo, i když zde není žádný vyhrazený jídelní vůz, nabízejí prodejní automaty v autobusech 3 a 7 (vlaky AGV) nebo v autobusech 3 a 6 (vlaky EVO) občerstvení a nápoje. Cestující Prima Ambience dostanou zdarma uvítací službu s řadou občerstvení a nápojů podávaných na jejich sedadle. Pro ještě luxusnější zážitek si cestující Club Executive Ambience užijí exkluzivní palubní cateringové služby s espressem, pečivem a nápoji, které doručí pozorný personál.
air_con Klimatizace open icon close icon
Všechny vlaky Italo jsou vybaveny klimatizací.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
Dětské kočárky, kočárky a skládací kola jsou považovány za standardní zavazadla a měly by být ve vlacích Italo uloženy na vyhrazených místech. Nadměrná zavazadla a standardní jízdní kola nejsou povolena. Doporučujeme kolo chránit krytem.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Všechna sedadla v obou třídách mají elektrické zásuvky ve vlacích DB IC.
wifi WiFi open icon close icon
Deutsche Bahn zavádí ve svých IC vlacích bezplatnou Wi-Fi a některé již tuto službu nabízejí.
luggage Zavazadlo open icon close icon
V IC vlacích si můžete vzít libovolné množství zavazadel bez omezení. Skladujte malé tašky buď ve stropních stojanech nebo pod sedadly. Pro větší zavazadla použijte přihrádky v přihrádkách nebo v blízkosti vnějších dveří.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Služba mobility Deutsche Bahn poskytuje asistenci při nastupování, vystupování a přesunu vlakem. Zaměstnanci jsou připraveni odpovědět na otázky a zajistit hladký průběh cesty.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Ve vlacích DB IC je k dispozici restaurace na jídlo nebo bistro na občerstvení. Můžete jíst v bistru nebo na svém místě. Cestující první třídy dostanou jídlo zdarma na svém místě. Nabídka se mění, ale vždy má místní jídlo, včetně vegetariánských a veganských možností.
air_con Klimatizace open icon close icon
Meziměstské vlaky mají klimatizované úseky.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
U vlaků IC je pro jízdní kola vyžadována jízdenka a rezervace s cenou rezervace. Kola jsou obvykle uložena ve vagónech druhé třídy, i když vaše sedadlo může být jinde.
Služby na palubě DB - Intercity, FlixBus, Italo od Florencie do Řím
Porovnejte služby na palubě při cestování z Florencie do Řím pomocí train.
Vybavení DB - Intercity FlixBus Italo Trenitalia Frecciabianca Frecciarossa Frecciargento
wifi WiFi check check check check check check check
power_sockets Elektrické zásuvky check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití check check check check check check check
air_con Klimatizace cross check check check check check check
quiet_zone Tichá zóna cross cross check check check check check
accessibility Přístupnost cross cross check check check check check
bicycle Jízdní kolo cross cross check check check check check
sleeper_couchette Spáč cross cross cross check check check check

Florencie až Řím Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
16.2kg
Autobus
17.36kg
Let
46.29kg
Auto
37.03kg
Jaké jsou emise CO2 pro Florencie až Řím vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Florencie a Řím jsou 16.2kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Florencie a Řím? Jízdou vlakem mezi Florencie a Řím ušetříte 30.09kg emisí CO2 oproti letu, 1.16kg oproti autobusu a 20.83kg oproti autu.

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Florencie do Řím?
Tiket vlak od Florencie do Řím je 847,85 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 216,77 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Florencie do Řím?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Florencie do Řím, je 216,77 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Florencie a Řím krát vlak?
Florencie až Řím je 231,45 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Florencie a Řím?
Florencie až Řím je v průměru 1 h 44 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 1 h 18 min.
Jaké společnosti působí od Florencie do Řím?
Florencie až Řím je pokryta operátory 10. Na Virail InterCityNotte, Regionale Veloce, DB - Intercity, Intercity Notte, FlixBus, Italo, Trenitalia, Frecciabianca, Frecciarossa, Frecciargento, Italo Treno můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Florencie na Řím?
Florencie až Řím má průměrně 248 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Florencie do Řím?
První vlak z Florencie na Řím odlétá v 0:40. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Florencie na Řím?
Nejnovější vlak z Florencie na Řím odjíždí v 23:24. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Florencie do Řím?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 216,77 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Florencie na Řím?
V průměru existuje 245 od Florencie až po Řím.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Florencie do Řím by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Florencie a Řím je 1 h 18 min.
Existuje přímé vlak z Florencie na Řím?
Ano, mezi Florencie a Řím je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Florencie až Řím od vlak?
Cesta vlak od Florencie k Řím vytváří emise CO2 16.2kg.

Přejděte na místní z Florencie

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Florencie

Mezinárodní trasy z Florencie a blízkých oblastí

Další destinace od Florencie

Hlavní trasy do stanice Řím

Podobné trasy

Další oblíbené trasy