• Jednosměrná
  • Zpáteční

Vyhledat ubytování s Booking.com

Najít autobus ze stanice Zábřeh do stanice Přerov

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Čím Autobus

Dnes

Čím Autobus

Zítra

Čím Autobus

2 Dny

Rentalcars.com

Získejte levný pronájem automobilu v Přerov


Podrobnosti cesty

Nejlepší cena 32,55 Kč
Délka cesty 36 min
Spojení za den 9
První odjezd 10:01
Poslední odjezd 22:01
Vzdálenost 63 km
Leo Express-logo
Leo Express
Trvání: 36 min
Zabreh Main Train Station - Prerov Train Station
12:01 - 12:37
32,55 Kč
Leo Express-logo
Leo Express
Trvání: 36 min
Zabreh Main Train Station - Prerov Train Station
14:01 - 14:37
32,55 Kč
Leo Express-logo
Leo Express
Trvání: 36 min
Zabreh Main Train Station - Prerov Train Station
18:01 - 18:37
32,55 Kč
Leo Express-logo
Leo Express
Trvání: 37 min
Zabreh Main Train Station - Prerov Train Station
19:01 - 19:38
32,55 Kč
Leo Express-logo
Leo Express
Trvání: 36 min
Zabreh Main Train Station - Prerov Train Station
22:01 - 22:37
32,55 Kč
Leo Express-logo
Leo Express
Trvání: 36 min
Zabreh Main Train Station - Prerov Train Station
10:01 - 10:37
54,25 Kč
Leo Express-logo
Leo Express
Trvání: 37 min
Zabreh Main Train Station - Prerov Train Station
11:01 - 11:38
54,25 Kč

Když jsou autobusy z Zábřeh Přerov naplánováno?

Nejdříve čas můžete odejít z Zábřeh je 10:01, zatímco poslední autobus je 22:01. Cesta trvá průměrně 36 min ale může také poslední 36 min s co nejrychlejšími spoji.

Viděl krátkou vzdálenost mezi Zábřeh a Přerov, můžete také zvolit, aby cestovat vlakem nebo sdílení automobilů. Utrácet trochu více peněz, vaše cesta by se staly mnohem pohodlnější.