• Jednosměrná
  • Zpáteční

Najít autobus ze stanice Přerov do stanice Olomouc

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Čím Autobus

Dnes

Čím Autobus

Zítra

Čím Autobus

2 Dny

Rentalcars.com

Získejte levný pronájem automobilu v Olomouc

Podrobnosti cesty

Nejlepší cena 10,85 Kč
Délka cesty 47 min
Spojení za den 16
První odjezd 11:01
Poslední odjezd 18:22
Vzdálenost 21 km
Leo Express-logo
Leo Express
Trvání: 16 min
Prerov Train Station - Olomouc Central Train Station
03:53 - 04:09
32,55 Kč
Leo Express-logo
Leo Express
Trvání: 16 min
Prerov Train Station - Olomouc Central Train Station
13:00 - 13:16
32,55 Kč
Leo Express-logo
Leo Express
Trvání: 16 min
Prerov Train Station - Olomouc Central Train Station
16:14 - 16:30
32,55 Kč
Leo Express-logo
Leo Express
Trvání: 16 min
Prerov Train Station - Olomouc Central Train Station
05:00 - 05:16
43,40 Kč
Leo Express-logo
Leo Express
Trvání: 16 min
Prerov Train Station - Olomouc Central Train Station
06:58 - 07:14
43,40 Kč
Leo Express-logo
Leo Express
Trvání: 16 min
Prerov Train Station - Olomouc Central Train Station
11:00 - 11:16
43,40 Kč
Leo Express-logo
Leo Express
Trvání: 16 min
Prerov Train Station - Olomouc Central Train Station
15:00 - 15:16
43,40 Kč

Kdy se první a poslední autobusy z Přerov Olomouc odejít?

Se dostat do Olomouc Přerov autobusem, bude trvat asi 47 min, nebo dokonce 14 min pokud zvolíte nejrychlejší řešení. První autobus odjíždí Přerov na 11:01, přičemž poslední z nich je v 18:22.

Pro relativně krátké vzdálenosti, jako je ta od Přerov do Olomouc, můžete také zvolit, aby cestování sdílení automobilů, levnější alternativu, nebo vlakem, ekologická volba.

Stanice pro odjezd

Nádr.
Prerov Train Station

Cílové stanice

Autobusova Zastavka Olomouc
Olomouc, hl. n.
Olomouc Central Train Station
Logo

O nás