Header background
  • Jednosměrná
  • Zpáteční

Vyhledat ubytování s Booking.com

Najít autobus ze stanice Ostrava do stanice Příbor Starting from 55,85 Kč

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Čím Autobus

Dnes

Objevit
Čím Autobus

Zítra

Objevit
Čím Autobus

2 Dny

Objevit
Slevy Black Friday
Ušetřete do 1. prosince 2021 alespoň 30 %.
Zobrazit nabídky

Platí na rezervace provedené před 1. prosincem 2021, 9:00 (UTC+1). Platí další podmínky nabídky.

Ostrava na Příbor čím autobus

Nejlepší cena 55,85 Kč
Délka cesty 3 h
Spojení za den 25
První odjezd 12:39
Poslední odjezd 18:53
Vzdálenost 24 km

Přehled tras podle Autobus

Spojení
25
Nosiče
2
Minimální cena
55,85 Kč
Maximální cena
537,05 Kč

Ostrava - Příbor

Měsíční
Nejlevnější

Nejlepší ceny za měsíc

Nejlevnější letenka pro

Čím Autobus

59,67 Kč

Datum
Neděle 7 Listopad 2021
RegioJet-logo
Ostrava Svinov Peterkova Train Station - Pribor U Kostela Bus Stop
14:30 - 15:25
RegioJet
55min
CO2: 0.76kg
Nejlevnější
RegioJet-logo
RegioJet
přímé lety
Trvání: 55 min
Ostrava Svinov Peterkova Train Station - Pribor U Kostela Bus Stop
06:30 - 07:25
59,67 Kč
RegioJet-logo
RegioJet
přímé lety
Trvání: 55 min
Ostrava Svinov Peterkova Train Station - Pribor U Kostela Bus Stop
07:30 - 08:25
59,67 Kč
RegioJet-logo
RegioJet
přímé lety
Trvání: 55 min
Ostrava Svinov Peterkova Train Station - Pribor U Kostela Bus Stop
10:30 - 11:25
59,67 Kč
RegioJet-logo
RegioJet
přímé lety
Trvání: 55 min
Ostrava Svinov Peterkova Train Station - Pribor U Kostela Bus Stop
14:30 - 15:25
59,67 Kč
RegioJet-logo
RegioJet
přímé lety
Trvání: 55 min
Ostrava Svinov Peterkova Train Station - Pribor U Kostela Bus Stop
15:30 - 16:25
59,67 Kč
RegioJet-logo
RegioJet
1 změna
Trvání: 1 hod 49 min
Ostrava Central Train Station - Pribor U Kostela Bus Stop
05:36 - 07:25
75,95 Kč
RegioJet-logo
RegioJet
1 změna
Trvání: 1 hod 49 min
Ostrava Central Train Station - Pribor U Kostela Bus Stop
09:36 - 11:25
75,95 Kč

Kdy se první a poslední autobusy z Ostrava Příbor odejít?

Se dostat do Příbor Ostrava autobusem, bude trvat asi 3 h, nebo dokonce 55 min pokud zvolíte nejrychlejší řešení. První autobus odjíždí Ostrava na 12:39, přičemž poslední z nich je v 18:53.

Pro relativně krátké vzdálenosti, jako je ta od Ostrava do Příbor, můžete také zvolit, aby cestování sdílení automobilů, levnější alternativu, nebo vlakem, ekologická volba.

  • GetYourGuide

  • Rentalcars.com

  • Booking.com 5% cashback