Najít autobus ze stanice Louny do stanice Praha

Oficiální partner

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet


Získejte levný pronájem automobilu v

Podrobnosti o cestě

Nejlepší cena 57,83 Kč
Délka cesty 1 h
Spojení za den 10
První odjezd 10:05
Poslední odjezd 15:00
Vzdálenost 54 km

Autobus ze stanice Louny do stanice Praha

virail vám pomůže najít jízdní řády a ceny pro všechny autobusy ze stanice Louny do stanice Praha.

Trasa ze stanice Louny do stanice Praha je denně zajišťována 10 vypravenými autobusy ze stanice ze stanic o Aut Nadr Louny, Louny Louny [*CZ],,U spravedlnosti,, Louny Louny [*CZ],,Osvoboditelů,, Louny Louny [*CZ],,Luna,, Louny Central Bus Station, Louny bus station, Louny Louny bus station, Osvoboditelu St, Louny, Louny,,aut.nádr. do stanice do stanic s příjezdy ÚAN Florenc, Prague Praha [*CZ],,Sídliště Červený Vrch,, Prague Praha [*CZ],,Zličín,, Prague Bus stop "Dedina", Evropska street, Prague Subway Hradchanska, Milady Horakove St 2554/126, Prague Praha [*CZ],,Hradčanská,, Prague Praha [*CZ],,ÚAN Florenc,, Praha, Černý Most, Prague Hradcanska Station, Prague Praha [*CZ],,Roztyly,, Prague ÚAN Florenc, Prague Hradčanská, Prague Bus Station "Florenc", Krizikova Street; House 6, Prague Florenc Central Bus Station, Praha,,Hradčanská, Praha,,ÚAN Florenc.

Průměrná délka cesty je 1 h. První autobus odjíždí v 10:05. Poslední odjíždí v 15:00.

Autobusy ze stanice Louny do stanice Praha

Když jsou autobusy linky Louny - Praha naplánováno?

Zatímco první autobus odjíždí v: 10:05, poslední z nich opustí Louny na 15:00. Doba trvání cesty je v průměru 1 h, ale může to trvat jen 40 min s co nejrychlejšími spoji.

Pro relativně krátké vzdálenosti, jako je ta od Louny do Praha, můžete také zvolit, aby cestování sdílení automobilů, levnější alternativu, nebo vlakem, ekologická volba.