• Jednosměrná
  • Zpáteční

Vyhledat ubytování s Booking.com

Najít autobus ze stanice Kolín do stanice Pardubice

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Čím Autobus

Dnes

Čím Autobus

Zítra

Čím Autobus

2 Dny

Rentalcars.com

Získejte levný pronájem automobilu v Pardubice

Kolín na Pardubice čím autobus

Nejlepší cena 21,70 Kč
Délka cesty 20 min
Spojení za den 8
První odjezd 06:32
Poslední odjezd 19:06
Vzdálenost 41 km

Přehled tras podle bus

Spojení
8
Nosiče
1
Minimální cena
21,70 Kč
Maximální cena
319,25 Kč
Leo Express-logo
Leo Express
Trvání: 20 min
Kolin Main Railway Station - Pardubice Central Train Station
08:22 - 08:42
54,25 Kč
Leo Express-logo
Leo Express
Trvání: 20 min
Kolin Main Railway Station - Pardubice Central Train Station
10:22 - 10:42
54,25 Kč
Leo Express-logo
Leo Express
Trvání: 20 min
Kolin Main Railway Station - Pardubice Central Train Station
14:22 - 14:42
54,25 Kč
Leo Express-logo
Leo Express
Trvání: 20 min
Kolin Main Railway Station - Pardubice Central Train Station
11:06 - 11:26
67,81 Kč
Leo Express-logo
Leo Express
Trvání: 20 min
Kolin Main Railway Station - Pardubice Central Train Station
16:22 - 16:42
67,81 Kč
Leo Express-logo
Leo Express
Trvání: 22 min
Kolin Main Railway Station - Pardubice Central Train Station
17:47 - 18:09
67,81 Kč
Leo Express-logo
Leo Express
Trvání: 20 min
Kolin Main Railway Station - Pardubice Central Train Station
19:06 - 19:26
67,81 Kč

Když jsou autobusy z Kolín Pardubice naplánováno?

Zatímco první autobus odjíždí v: 06:32, poslední z nich opustí Kolín na 19:06. Doba trvání cesty je v průměru 20 min, ale může to trvat jen 18 min s co nejrychlejšími spoji.

Pro relativně krátké vzdálenosti, jako je ta od Kolín do Pardubice, můžete také zvolit, aby cestování sdílení automobilů, levnější alternativu, nebo vlakem, ekologická volba.