Najít autobus ze stanice Katovice do stanice Ostrava

Oficiální partner

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Najděte si levné jízdenky na autobus do Ostrava

Podrobnosti o cestě

Nejlepší cena 43,40 Kč
Délka cesty 1 hod 50 min
Spojení za den 3
První odjezd 00:40
Poslední odjezd 06:08
Vzdálenost 71 km

Autobus ze stanice Katovice do stanice Ostrava

virail vám pomůže najít jízdní řády a ceny pro všechny autobusy ze stanice Katovice do stanice Ostrava.

Trasa ze stanice Katovice do stanice Ostrava je denně zajišťována 3 vypravenými autobusy ze stanice ze stanic o Katowice Dworzec Autobusowy, Ul. Piotra Skargi 1, Katowice Bus station, ul. Piotra Skargi 4, Dw. PKS, St. 7-8, Ul. P.Skargi 6, Katowice Airport, Katowice Central Bus Station, KATOWICE D.A. Ul. Skargi, Katowice Shopping Center Supersam, Ul. Piotra Skargi 6, Katowice Airport Bus Stop, Pyrzowice, Lotnisko Chopina, Ul. Zwirki I Wigury, 1, Katowice Sądowa, Katowice, Katowice Ligota, Katowice Ligota Train Station, Katowice Central Train Station, Katowice,,dw.PKS Ul.Piotra Skargi do stanice do stanic s příjezdy Svinov, Peterkova, 721 00 Ostrava-Svinov, Ostrava Bus station "Ostrava-Svinov", Peterkova street; house 79/5, Ul. Peterkova 79/5, Ostrava Bus Stop, Peterkova, 132, Lotnisko Chopina, Ul. Zwirki I Wigury, 1, Ul. Vitkovicka 3083/1, Ostrava Autobusové Nádraží Ostrava UAN, Vitkovicka 3083/1, Ostrava Hl.n., Ostrava, hl. n., Ostrava-Svinov, Ostrava-ÚAN, Ostrava Central Train Station, Ostrava Svinov Peterkova Train Station.

Průměrná délka cesty je 1 hod 50 min. První autobus odjíždí v 00:40. Poslední odjíždí v 06:08.

Autobusy ze stanice Katovice do stanice Ostrava

Když jsou autobusy linky Katovice - Ostrava naplánováno?

Se dostat do Ostrava Katovice autobusem, bude trvat asi 1 hod 50 min, nebo dokonce 1 hod 10 min pokud zvolíte nejrychlejší řešení. První autobus odjíždí Katovice na 00:40, přičemž poslední z nich je v 06:08.

Vzhledem k tomu, že cesta od Katovice do Ostrava není tak dlouhá, autobus je dobrým řešením, ale pokud hledáte více nabídek nebo odletových časů, můžete se také podívat na vlaky a sdílení automobilů řešení.