Autobus Iaşi - Galaţi ceny od 230,17 Kč

Začínat od
230,17 Kč
Objevit

Iaşi až Galaţi od autobus

Cesta z Iaşi do Galaţi za autobus je 194,21 km a trvá 5 h 25 min. Denně jede 5 spojů, přičemž první odjíždí v 8:50 a poslední v 16:30. Je možné cestovat z Iaşi na Galaţi pomocí autobus již za 230,17 Kč nebo až za 359,26 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 230,17 Kč.

Nejnižší cena230,17 Kč
Doba trvání cesty5 h 25 min
Připojení za den5
Nejnižší cena230,17 Kč
Nejvyšší cena359,26 Kč
První odjezd8:50
Poslední odjezd16:30
Vzdálenost194,21 km
OdjezdIaşi
PříjezdGalaţi
Nosičeautogari

Autobus Vstupenky od Iași do Galaţi

Datum odletu
pondělí 11. pro 2023

Když jsou autobusy z Iaşi Galaţi naplánováno?

Cesta z Iaşi Galaţi trvá 5 h 25 min. Zatímco první autobus odjíždí z Iaşi na 8:50, poslední z nich je naplánováno na 16:30. Se dostat do Galaţi Iaşi autobusem, bude trvat asi 5 h 25 min, nebo dokonce 4 h 40 min pokud zvolíte nejrychlejší řešení. První autobus odjíždí Iaşi na 8:50, přičemž poslední z nich je v 16:30.

Porovnejte ceny a vstupenky od Iași do Galaţi

Levné vstupenky autobus od Iaşi do Galaţi
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Iaşi do Galaţi.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Iaşi do Galaţi, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Iaşi na Galaţi.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Nejlepší čas pro rezervaci cestování Iași až Galaţi

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných autobusových jízdenek od Iaşi do Galaţi

Nejlevnější autobusové jízdenky Iaşi - Galaţi lze najít za cenu 197,53 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 227,53 Kč. Nejdražší tiket může stát až 233,09 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Galaţi autobusem

Pokud cestujete do Galaţi autobusem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Iaşi až Galaţi Emise CO2 od Autobus

Ecology
Vlak
13.59kg
Autobus
14.57kg
Let
38.84kg
Auto
31.07kg

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek autobus z Iaşi do Galaţi?
Tiket autobus od Iaşi do Galaţi je 298,85 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 230,17 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Iaşi do Galaţi?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Iaşi do Galaţi, je 230,17 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Iaşi a Galaţi krát autobus?
Iaşi až Galaţi je 194,21 km.
Jak dlouho vydrží autobus mezi Iaşi a Galaţi?
Iaşi až Galaţi je v průměru 5 h 25 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 4 h 40 min.
Jaké společnosti působí od Iaşi do Galaţi?
Iaşi až Galaţi je pokryta operátory 1. Na Virail autogari, pagebo_trans_junior můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik autobus za den přejde z Iaşi na Galaţi?
Iaşi až Galaţi má průměrně 5 připojení za den.
V kolik hodin odejde první autobus z Iaşi do Galaţi?
První autobus z Iaşi na Galaţi odlétá v 8:50. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední autobus z Iaşi na Galaţi?
Nejnovější autobus z Iaşi na Galaţi odjíždí v 16:30. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Iaşi do Galaţi?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek autobus , který jsme našli , je 230,17 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Iaşi na Galaţi?
V průměru existuje 5 od Iaşi až po Galaţi.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Iaşi do Galaţi by autobus?
Nejrychlejší doba cesty podle autobus mezi Iaşi a Galaţi je 4 h 40 min.
Existuje přímé autobus z Iaşi na Galaţi?
Ano, mezi Iaşi a Galaţi je přímé autobus.
Jaké jsou emise CO2 pro Iaşi až Galaţi od autobus?
Cesta autobus od Iaşi k Galaţi vytváří emise CO2 14.57kg.