• Jednosměrná
  • Zpáteční

Vyhledat ubytování s Booking.com

Najít autobus ze stanice Hranice do stanice Přerov

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Čím Autobus

Dnes

Čím Autobus

Zítra

Čím Autobus

2 Dny

Rentalcars.com

Získejte levný pronájem automobilu v Přerov


Podrobnosti cesty

Nejlepší cena 32,55 Kč
Délka cesty 17 min
Spojení za den 16
První odjezd 07:16
Poslední odjezd 21:16
Vzdálenost 23 km
Leo Express-logo
Leo Express
Trvání: 17 min
Hranice Na M. Train Station - Prerov Train Station
03:32 - 03:49
32,55 Kč
Leo Express-logo
Leo Express
Trvání: 17 min
Hranice Na M. Train Station - Prerov Train Station
08:39 - 08:56
32,55 Kč
Leo Express-logo
Leo Express
Trvání: 17 min
Hranice Na M. Train Station - Prerov Train Station
12:39 - 12:56
32,55 Kč
Leo Express-logo
Leo Express
Trvání: 17 min
Hranice Na M. Train Station - Prerov Train Station
04:39 - 04:56
43,40 Kč
Leo Express-logo
Leo Express
Trvání: 17 min
Hranice Na M. Train Station - Prerov Train Station
15:53 - 16:10
43,40 Kč
RegioJet-logo
RegioJet
Trvání: 18 min
Hranice Na M. Train Station - Prerov Train Station
05:15 - 05:33
46,11 Kč
RegioJet-logo
RegioJet
Trvání: 17 min
Hranice Na M. Train Station - Prerov Train Station
06:16 - 06:33
46,11 Kč

Jaké době jsou autobusy na Přerov?

Se dostat do Přerov Hranice autobusem, bude trvat asi 17 min, nebo dokonce 17 min pokud zvolíte nejrychlejší řešení. První autobus odjíždí Hranice na 07:16, přičemž poslední z nich je v 21:16.

Pro relativně krátké vzdálenosti, jako je ta od Hranice do Přerov, můžete také zvolit, aby cestování sdílení automobilů, levnější alternativu, nebo vlakem, ekologická volba.